Adnan Oktar Diyor Ki...

 

 Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Nisan 2017> Daha Fazla

Türkiye dünyanın sevgi merkezi olsun. Gerilimden uzaklaşalım, sevgiyi dünyaya öğreten olalım.
İngiliz derin devletinin yönlendirdiği tarih, sanat ve siyaset anlayışını ortadan kaldıralım. İngiliz derin devleti Türk siyasetinden elini çeksin. O eli ilimle irfanla etkisiz hale getirelim.
Sanatın en güzelini Türkiye'nin elde etmesi gerekir. Resimde, heykelde, müzikte dünyaya öncü olalım. Resitaller verilsin, operalar olsun.
Sert ve gerilim üslubundan kaçınılacak, sanata, kaliteye önem verilecek, dekolte giyen de başörtülü olan da korunacak o zaman çok iyi olur.
Putin'in modernlik anlayışı güzel, Kiliseye gidiyor sonra gençlerle dans ediyor, spor etkinliğine katılıyor. Benzeri model çok güzel olur.
Kuran Müslümanlığı sanatın, kalitenin, bilimin, güzelliğin, neşenin, özgürlüğün, demokrasinin, vicdanın en üst seviyede yaşanması demektir.
Başörtülünün de dekoltenin de eşit saygı gördüğünün çok iyi vurgulanması gerekir. Dekolteye karşı olan denize girene de karşı olur, bu bir süre sonra insanların hayatımıza karışılacak diye endişe duymasına sebep olur. O yüzden başörtülü ve dekolteyi eşit ön plana çıkarmak önemli. İnsanlar ellerinden yaşama sevinçlerinin alınmayacağını görmeli. Bunun için özgürlükler çok iyi korunmalı. Neşeli, sanat dolu hayat olmalı.
Dekolteye saygı, sanata teşvik, güzelliği ön plana almak ve kaliteyi yükseltmek Hükümetin önceliği olmalı. Büyükşehirlere ulaşmanın yolu bu.
Türkiye balistik çelik gibi bütün. Bölünme istemiyoruz. Türkiye İslam aleminin son bağımsız kalesi. İslam Birliği'nin umudu. Bu kalenin parçalanmasına ilimle irfanla izin vermeyiz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2017> Daha Fazla

Sevgisizlik oldukça yaygın. Farklı düşünceden farklı partiden olunca birbirlerine nefret duyup bunu normal karşılıyorlar. Bu sevgisizlik düzelecek. Sevgisizlere sevginin önemini öğreteceğiz. Böyle tipler kendilerini de sevmiyorlar. Sevgisizlere kardeşlerimiz itibar etmesinler.
En büyük amacım sevgi; Allah'ı sevmek, Allah'ın tecellilerini sevmek.
Allah 40 yıldır verdiğimiz ilmi mücadelenin karşılığında çok güzel neticeler yarattı, dindarlık her gün daha çok yayılıyor.
Allah beni de kardeşlerimizi de Hz. Mehdi'ye talebe yapsın inşaAllah.
Tayyip Hocam yiğittir, moderndir. Hükümetimiz de aydın. Hükümetimiz sanata ve kaliteye öncelik verir, kadınlara öncelik tanınırsa sahil kesimlerden rahat oy alınır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Nisan 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam'ın tüm ömrü çileyle geçti, tüm hayatı gözümüzün önünde. Kendisini eleştirenlerin çoğu onun çilesinin binde birini çekemez.
Her şeyi yaratan Allah'tır. Bizim kendimiz yapıyor gibi sanmamız da Allah'ın bir sanatıdır.
Kaderde Türkiye'nin sonu iyi ve güçlü olacak, zorlu günlerden geçsek bile sonuç mükemmel olacak inşaAllah.
Allah Türkiye'nin büyümesini, İslam Birliği'nin önderi olmayı nasip etsin. Ülkemizi bereketle sarsın, kardeşlik ruhunu pekiştirsin.
Hayat kaliteli ve modern olursa gelenekçi kardeşlerimiz de daha rahat yaşarlar, daha huzurlu olurlar. Sanatsız hayat, ruhu ve heyecanı öldürür. Gelenekçi kardeşlerimiz modernlikle dinin uyuşmadığını sandıkları için boş yere acı çekiyorlar. Modernlik ve din içiçedir.
Sanat kaybolursa kalite yok olur. O zaman insanların heyacanı, yaşama coşkusu ortadan kalkar. Bu ortamdan kimse mutlu olmaz.
Müslüman ülkeleri adeta yeni üretilen silahların deneme sahası olarak kullanıyorlar. İslam Birliği olmadığı için oluk oluk kan akıtıyorlar.
“Eğlendiğiniz zaman Allah'ı anmaktan uzak durun” mantığı çok yanlıştır. Mümin her ortamda her güzellikte Allah'ı anar.
Peygamberimiz kendi devrinin en modern insanıydı. Modernlik, sanat ve kalite hayatın çok önemli unsurlarıdır.
Özellikle sanat ve kalite çok önemlidir. Sanat, güzellik karşıtlığı ve dekolte karşıtlığı oluştuğunda bu insanları rahatsız eder.
Modernliği ön plana almak, her düşünceden insana saygı duymak, dekoltenin de başörtülünün de özgür olduğunu göstermek çok önemlidir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2017> Daha Fazla

Tebliğ yaparken çocukla çocuk, yaşlıyla yaşlı olursun, karşındaki kişiyle uyum sağlayacak şekilde olur ve öyle İslam'ı anlatırsın. Tebliğ yapacak insanın akılcı olması gerekir. Bu inceliği anlamayan insanlar tebliğ yöntemlerimizdeki hikmetleri de anlamıyorlar.
Polisimiz vatan, millet, bayrak için canını ortaya koyuyor, çoğu insan onların bu üstün yönünü kavrayamıyor.
Kitap dağıtımı, kitapla yapılan tebliğ çok değerli, kıymetli bir çalışmadır. Kuran'ı, İslam'ı anlatan kitap alim hükmündedir.
Küfrün içi hep nefret dolu olduğu için saygı hürmet bilmez. İğrenç ve itici konuları espri konusu yapar. Müslüman ise kaliteden zevk alır.
İran kardeş ülkedir, dosttur. Şiiler bizim can kardeşimizdir. Müslümanların kardeş olması Allah'ın hükmüdür.
İngiliz derin devletinin Türkiye'yi parçalamayı düşünen haritasını ilimle irfanla katlayıp ceplerine geri koyarız. Bunu tahayyül etmesinler.
Mehdiyet karşıtları boş yere çırpınıyorlar. Kaderi değiştiremezler. Mehdiyet kaderde var, muhakkak gerçekleşecek.
Şeyh Nazım Hazretleri Mehdiyeti sürekli anlatır ve savunurdu. Sultanımız'ın samimi talebeleri de şevkle heyecanla Mehdi'yi bekliyorlar.
Mehdiyetin örtbas edilmesi en çok deccaliyetin işine yarar. Bu yüzden İngiliz derin devleti Mehdiyete karşıdır.
Peygamberimiz (sav)'in vefatından bu yana Müslümanlar Mehdi'yi beklemiştir. Bu bekleyiş Müslümanlara her zaman şevk ve heyecan vermiştir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Nisan 2017> Daha Fazla

Bizim her düşünceden arkadaşımız ve sevenimiz var. Tesettürlü kardeşlerimiz de var dekolte arkadaşlarımız da var.
Şeyh Nazım Sultanımız bundan 6 yıl önce Recep ayında Başkanlık sistemiyle ilgili seçim olacağını anlatıyor. Sultanımız çok mübarek insandı.
Allah hem güzellik yaratıyor hem de güzelliği sevdiriyor. Allah'ın kalbimize sevgi koyması çok büyük bir nimet.
PKK'nın silah bırakacağını düşünmek gerçekçi değil. Yapılması gereken akılcı, ilmi, fikri mücadeledir. PKK’yı ilimle yenilgiye uğratmaktır.
PKK'nın silah bırakması, silah gömmesi diye bir şey olmaz. PKK'nın hedefi açık, İslam alemiyle aramıza komünist set kurmak. PKK Türkiye'nin isteğiyle değil İngiliz derin devletinin isteğiyle hareket ediyor ve bölgede komünist set oluşturmak için kullanılıyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Nisan 2017> Daha Fazla

15 Temmuz gecesi darbeye karşı en erken saatte en esaslı açıklamayı yapan kanal biziz. RTÜK de bu gerçeği raporunda ifade ediyor.
Güzel olan dışa dönük, neşeli, doğal olmaktır. Bazıları ise ağır olacağım diye kendilerini mutsuz bir hayatın içine çekiyorlar.
Bazı gençlerin hayatı sevgisizlikten mahvolmuş durumda. Bu kişileri akılcılıkla, sabırla eğitmek lazım, yavaş yavaş bu üsluptan kurtulurlar.
Müslümanlar Peygamberlere benzemekle mükelleftir. Müminin yaşadığı bir olayın Peygamberlere benzemesi Peygamberlik iddiası değildir.
Gençlerimizi sevgisiz, nefret dolu gibi göstermeye çalışan özel bir ekip var. Türkiye'yi ezdirmek için bunu yapıyorlar. Arka planı görmek lazım.
Bizim vesile olduğumuz bir iman seli var, Allah'ın izniyle bu iman selini kimse durduramaz.
Ben hoca değilim, alim değilim, böyle bir iddiam da yok. Defalarca bu konuyu anlattım. Bana ısrarla sen hocasın demesinler.
Tayyip Hocam bir insanın takatinin çok üstünde çaba gösteriyor ve bunun karşılığında hiçbir ücret beklemiyor. Allah rızası için gayret ediyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Nisan 2017> Daha Fazla

Aydın, modern, çağdaş Türkiye'yi bambaşka bir çizgiye çekmeye çalışanlar boşuna uğraşıyorlar. Kuran İslamı dünyaya hakim olacak, bağnazlık değil.
Sanata, güzelliğe karşı olanların nasıl bir toplum istediklerini anlatmaları lazım. Açıktır ki bakımsız, özensiz, neşesiz bir hayat istiyorlar.
Bitkinin kökü saç telinden daha ince oluyor, toprağın, çamurun içinde kirli ve zararlı hiçbir şeyi almayıp faydalı olanı meyveye taşıyor.
Bağnazlık İslam'ı içten çökertmek için özel olarak kullandıkları bir model. Bağnazlık karşıtı Müslümanları gördüklerinde oyunları bozuluyor. Hayat dolu, neşeli, bakımlı, cazibeli, akıllı, görgülü, kaliteli Müslümanlar olduğunu gördüğünde tüm dünya İslam'a koşarak gelir. Bu yüzden bizim anlattığımız Kuran İslamı, İslamiyete karşı olanların çok ağırına gidiyor Tüm sistemlerini temelden ilimle yıkmış oluyoruz.
Müziğin, dansın, güzelliğin Müslümanların elinde olması bazılarını çok kızdırıyor. Müslüman denildiğinde bakımsız olması gerekir diye inanmışlar. Sanat, güzellik kalite, cazibe Müslümanların elinde olduğunda İslam'ın çok rahat dünyaya hakim olacağını bildiklerinden engellemeye çalışıyorlar.
Sadece kimyasal silaha karşı çıkmak vicdansızlıktır. Öldürmenin hepsi aynıdır. Kimyasala karşı çıkıp varil bombalarını görmezden geliyorlar. Bomba çeşidine göre sivilleri koruma kararı alıyorlar. Bu çok büyük acımasızlıktır. Tüm silahlara, tüm bombalara karşı olunmalı.
Osmanlı'yı yıkanın İngiliz derin devleti olduğunu belgeleriyle ortaya koyduk. Türkiye'yi de şu an hedef yapan İngiliz derin devletidir.
Kıbrıs bizim gönlümüzde, bizim parçamız. Kıbrıs'ta ilmi çalışmalarımız, kitap faaliyetlerimiz hep devam edecek inşaAllah.
İngiliz derin devletinin nasıl büyük bir tehlike olduğunun herkes tarafından iyi bilinmesi önemli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2017> Daha Fazla

Tek elma ağacındaki akıl milyonlarca insanda yok. Ağaç her türlü minerali, vitamini tanıyor, yeterli oranda alıyor ve gereği gibi kullanıyor. Meyvenin içine topraktaki zararlı hiçbir şey geçmiyor, ağaç mükemmel bir arıtma sistemi kullanıyor.
Kaderde Türkiye'nin sonu iyi ve güçlü olacak. Arada yaşanan zorluklar bu gerçeği değiştirmez.
Eyalet sistemini asla kabul etmeyiz. Eyalet sistemi oluşması demek Allah esirgesin İslam Birliği'nin yolunun kapanması anlamına gelir.
İngiliz derin devletinin etkisi altında olan kişilerin zihniyetinin Türkiye'de etki sahibi olmasına ilimle irfanla müsaade etmeyiz.
Biz İran ile kardeşiz. İran ile Türkiye birleşse Ortadoğu'da bir çok konu çözüme kavuşur. İki ülkenin dostluğunu daha da pekiştireceğiz.
Biz milletçe sonuna kadar Tayyip Hocam'ın şahsını koruyacağız. Onu ezmelerine asla fırsat vermeyeceğiz. Bu parti meselesi değil.
Daha özgürlükçü, sanata yoğun destek veren daha demokrat bir yapı Tayyip Hocam'ın da elini çok güçlendirir. Türkiye çok modern olmalı.
İngiliz derin devleti sürekli faaliyet halinde. İdlib'deki saldırının ardında da onlar var.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Nisan 2017> Daha Fazla

Akıl an an yaratılır. Konuşma an an yaratılır. Aklı veren de konuşturan da Allah'tır.
Hz. Mehdi şefkat, merhamet insanıdır. Hz. Mehdi devrinde tüm silahlar kalkacak, kin, nefret, kavga tamamen bitecektir.
“Ben Mehdi değilim, böyle bir iddiam ömür boyu olmayacak” diye defalarca söyledim. Buna rağmen bazıları garip bir panik yaşıyor.
Peygamberimiz “Mehdi'nin adı adıma uygun olacak” diyor, aynı olacak demiyor.
Kavgaya zemin hazırlayan ihtilafı teşvik etmek İslam'a uygun değildir. Kuran'a göre Müslümanlar arasında ihtilaf değil kardeşlik, birlik var.
İhtilafta rahmet var diyenler bu mantık yüzünden Müslümanların birbirini kırıp geçirdiğini görmüyorlar. Kuran'a göre ihtilaf felakettir. İhtilaf Müslümanlara kan, savaş, çatışma getiriyor. Bu yüzden İngiliz derin devleti de ihtilafı silah olarak kullanıyor. Müslümanlar bir olmalı.
Hilal ile Haç mücadelesi diye bir şey yok. Deccaliyetle iman edenlerin ilmi mücadelesi var.
Mısır'daki Kıpti Hristiyanlara ibadet ederken saldırmak çok büyük bir vahşettir. Tüm ibadethaneler Müslümanların koruması altındadır.
Hepimiz bu ülkenin evladıyız ve kardeşiz. Gerilime sebep olabilecek her türlü üsluptan kaçınmak ve hep yatıştırıcı olmak önemlidir.
Deccal Hristiyanlarla Müslümanları birbirine düşürüp dine inananları ortadan kaldırmak istiyor. Bu oyuna gelmemek lazım. Bir Hilal ve Haçlı mücadelesi asla olmamalı. Bilakis dindar Hristiyan ve Musevilerle ittifak ederek dinsizliğe karşı ilmi mücadele verilmeli.
Hilal ile Haç mücadelesi var demek doğru değil. Dindar İseviler Müslümanların müttefiğidir.
Kuran'da Mehdiyet kapsamlı olarak anlatılır. Bir çok ayette Mehdiyet haber verilir.
Allah ilmi çalışmalarımızın etkisini kat kat artırsın. Dünyanın dört yanında yazılarımın yayınlanması Allah'ın nimeti.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Nisan 2017> Daha Fazla

Bağnazların kadınlara bakış açısının bozukluğu yüzünden İslam alemi mahvoluyor. Biz bağnazların oluşturduğu tahribatı kaldırmaya çalışıyoruz.
Çarşaflı da olsa dekolte de olsa tüm kadınların saygı gördüğü bir dünya istiyoruz.
Bu millet kendisi gibi insanların iktidarda olmasını istiyor, İngiliz derin devletinin adamlarını istemiyor.
Tayyip Hocam bu milletin özünü, milletin umut felsefesini ve ruhunu temsil eden bir insandır. O yüzden bu kadar seviliyor.
Biz İngiliz derin devletine dikkat çektikten sonra hem Türkiye'de hem de Rusya ve Amerika'da bir uyanış oldu, bu çok güzel.
Hadislerde böyle denmediği halde Mehdi 300-400 yıl sonra gelecek diyenler Müslümanları atalete sürükleyip şevklerini kırıyorlar.
Bazılarının Mehdiyet konusundan bu kadar panik yaşamalarının sebebi Mehdiyetin gerçek olduğunun farkına varmalarıdır.
Gerçek iman oluşması için tüm dikkati Allah'a vererek, hep Allah'tan yana olarak derin düşünmek gerekir. Dikkat dünyaya verilirse olmaz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2017> Daha Fazla

Sevgisiz, kıskanç insanların gözlerindeki ve yüzlerindeki anlamsızlık ve boşluk bu insanların nasıl kötü bir hayat yaşadığının ispatı oluyor.
Kız arkadaşlarımın güzelliği, nezaketi, tutkusu, nurları, temizlikleri, görgüleri ve imanları kıskanç insanları çok öfkelendiriyor. Müminlerin güzelliği kötü ahlaklı insanlar için bir nevi azaptır. Onlar kıskandıkça müminler üzerindeki nimet daha da artar.
İngiliz derin devletinin bir çok İslam ülkesinde alim görünüşlü yancı adamları var. Bunlar Müslümanların aleyhine faaliyet gösteriyor.
Erbakan Hocamız çok mübarek bir insandı. Allah bizi kendisiyle cennette kardeş yapsın inşaAllah.
Suriye'deki son olaylarda yine İngiliz derin devleti var. Kendilerince Müslümanlar aleyhine plan kurdular. Detaylarını sonra açıklayacağız.
Tayyip Hocam “ne Şiiyim ne Sünni, ben Müslümanım” diyerek Kuran'a göre doğru olanı yapıyor. Tam bir Kuran Müslümanlığı örneği gösteriyor.
Mehdiyet tüm dünyanın bayramıdır.
Deccal zulüm ve kan getirir. Hz. Mehdi ve Hz. İsa (as) zahir olduğunda zulüm de bitecek, aydınlık, sevinç dolu yepyeni bir hayat başlayacaktır.
Zulüm ve yoksulluk Mehdiyet devrinde Allah'ın izniyle yok olacaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2017> Daha Fazla

Bazı sözde alimlerin görevi Mehdiyeti engellemek. Kendilerince Mehdiyeti durduracaklarını sanıyorlar, durduramayacaklarını görecekler
İngiliz derin devletini biz deşifre ettikçe tüm dünyada uyanma başladı. Amerika da felaketin farkına vardı.
İngiliz derin devletine karşı tüm İslam aleminin birleşip fikren karşı mücadele yapması lazım. Aksinde deccaliyet tüm dünyayı mahvedecek.
Üst akıl yok diyenler İngiliz derin devletiyle ilgili ortaya koyduğumuz yüzlerce belgeyi görmezden geliyor. Milletçe uyanık olmamız gerekir.
Varil bombasına, kurşun yağdırmaya neredeyse hiç tepki göstermiyorlar. İnsan öldürmenin tamamına, tüm yöntemlerine karşı olmak gerekir.
Bombayla, tüfekle öldürmeyi adeta normal görüyorlar. Kimyasal silah olunca sadece tepki gösteriyorlar. Silahların tamamı dünyadan kalkmalı.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2017> Daha Fazla

Kimyasal silah büyük zulüm. Ancak öldürmenin türü yoktur. Kimyasal silahı suç görüp varil bombalarını, diğer silahları suç görmemek anormallik. Masum insanları hedef alan her saldırı zulümdür.
Deccaliyetin aleni eylemlerine rağmen bazı hocalar Müslümanları uyutmak, atalete düşürmek istiyor. Tüm bunlara karşı dikkatli olunmalı.
Bitkilerdeki akıl nefes kesici. Bitkinin tek bir hücresindeki akıl, insan aklından milyonlarca kat üstün.
Mehdiyetin olduğu bir ülkede hiçbir zarar verici olay olmaz. Sarsıntılı dönemlerden geçilir ama netice hep güzellik ve hep hayırlı olur.
Türkiye demokratik bir ülke. Referandum bizim dostluğumuzu, kardeşliğimizi pekiştirir. Evet diyen de hayır diyen de bu vatanın evladı. Ben herkesin fikrine, vicdanına saygı duyarım, isteyen evet isteyen hayır der.
İslam ahlakının hakim olması demek tüm çatışmaların, savaşların bitmesi, sevginin, kardeşliğin, barışın, güzelliğin dünyaya yerleşmesi demektir.
Allah dilese herkes iman eder. Biz ibadet olarak gayret ediyoruz. Allah bizim gayretimizi ibadet olarak istiyor.
Dünya geçici, imtihanı zor. Şehitlerimiz ise ne güzel bir makama kavuşuyorlar, onların makamına imreniyoruz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2017> Daha Fazla

Kadın Allah'a kul olarak yaratılmış güzel bir varlıktır. Kadının eşya gibi kullanılmak üzere var olduğunu sananların mantığı çok çirkin. Kadın cennet arkadaşı olmak, Allah'ın rızasıyla aşkı yaşamak için evlenir. İlkel bir mantıkla hareket edenler kadını eşya gibi görüyor.
Üst Akıl İngiliz Derin Devletinin İçyüzü kitabını okuyan 300 yıllık planı tüm açıklığıyla görür .Bu kitap deccaliyete inen ilmi bir yumruktur.
Bitki toprağın içinden gereken malzemeyi seçip fabrikadan daha üst teknolojiyle meyvenin sebzenin içine tek tek eşit miktarda yerleştiriyor. Bitkinin aklı insan aklından milyonlarca kat üstün. Her bir minerali, vitamin, proteini tanıyor, seçiyor, alıyor, ürünlerine eşit dağıtıyor.
Allah'ın aklını kabul etmeyenler cehennemde kendilerinin savunduğu tesadüf mantığının nasıl bir ortam oluşturduğunu görecekler.
Mehdiyet canlılık getirir. İslam Birliği’ni istemek canlılık getirir. Aksinde İslam aleminin üzerini halsizlik, cansızlık ve uyku bürüyor.
İnsanların çoğunluğu Darwinizm yüzünden imanlarını kaybediyor. Alimlerin asıl üzerinde durması gereken konu bu, hakiki imanı anlatsınlar.
Bediüzzaman İsa Mesih'in şahsı manevisi değil bizzat şahsının geleceğini anlatıyor.
İslam alemi kan içinde, bazıları "pilav yemek sünnet mi, deodorant helal mi" gibi konularla ilgileniyor. Mümkün olduğunca hiçbir konuya girmeden kendi rahatlarını koruyacak şekilde yaşamak istiyorlar. Tüm bunlara karşı biz hiçbir menfaat ummadan burada her zaman münafıklara, İngiliz derin devletine, Darwinizme, dinsizliğe karşı var gücümüzle fikren mücadele etmeye devam edeceğiz.
Medeniyetler çatışması İngiliz derin devletinin ortaya attığı düşüncedir. Hilal ile Haç birbirine düşmanmış gibi göstermek oyuna gelmek olur.
Müslüman, Hristiyanlara toptan tavır almaz tam tersine dindar Hristiyanlarla kötülüklere karşı ittifak eder. Hristiyan düşmanlığı yanlıştır. Bediüzzaman da dindar İsevilerle Müslümanların ittifak etmesi gerektiğini söylüyor. Hristiyan-Müslüman çatışmasından kesinlikle kaçınmak lazım.
Yeni bahar İttihad-ı İslam olacaktır. Hz. Mehdi'nin çıkışı, İsa Mesih'in nüzulu Müslümanlar için gerçek bahardır.
Başbuğ Türkeş'in varlığı tüm Türkiye için çok büyük bir manevi güç ve nimet olmuştu. Allah tüm ülkücü şehitlerden gani gani razı olsun.
Bazı çevreler Hristiyanlar ile Müslümanlar arasında çatışma istiyor. Bu çatışmaya zemin oluşturabilecek her türlü üsluptan kaçınmak gerekir.
Bugün İdlib'de genel Suriye'de yaşayan felakette Obama yönetiminin İngiliz derin devletinin etkisiyle izlediği siyasetin büyük etkisi var.
Eğer Kuran'a dayalı İslam yaşanırsa Müslümanların başındaki felaketlerin hepsi son bulur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Nisan 2017> Daha Fazla

Hiçbir Müslüman "Ben ne yapabilirim ki" dememeli. Toplu duada büyük sırlar vardır. Allah'tan İslam aleminin birliğini isteyelim.
“Deccal nerde ki İslam Birliği olmaz ki Mehdiyete ne gerek var ki” diyenler mazlumların çektiklerini umursamıyorlar. Müslümanlar bir manevi önder etrafında birleşmedikçe sadece Kuran'a bağlanmadıkça bu acılar bitmeyecektir. İdlib’deki her bir çocuktan, Rohingyalı her bir kadından, Akdeniz’de boğulan her bir mazlumdan tüm Müslümanlar sorumlu.
Allah Müslümanlara çözümü göstermiş, “birlik olun” diye buyuruyor. İslam alemi Allah'ın gösterdiği yola uymadıkça çözüm oluşmaz.
El kadar çocukların şehit edildiği, mazlumların acımasızca ezildiği bir dünyada Müslüman kendini öncelikli göremez.
İngiliz derin devletinin baskısı, münafıklar, Darwinizm bazı Müslümanları hiç ilgilendirmiyor, tek dertleri kendi gelecekleri oluyor. Darwinizm, materyalizm gibi Müslümanların üzerindeki baskının sebebi olan konuları hiç anlatmadıkları için bir çok imkana sahip oluyorlar. Ana hayati konuları anlatsalar menfaatleri zarar göreceği için Mehdiyet, İslam Birliği, İngiliz derin devleti gibi konulara hiç girmiyorlar.
Seveni olmayan insanlar sadece nefret ve kıskançlık içinde kavruluyor, ızdırap içinde yaşam sürüyorlar. İslam terbiyesi almayanlar Allah'ın müminlere verdiği nimetleri kıskanırlar. Onlar kıskançlıkla acı çektikçe müminlerin bereketi artar.
Biz dünyanın hiçbir yerinde tek damla kan akmasını istemiyoruz. Zulmün her türlüsüne karşıyız.
Dinden para kazanılmaz. İslam'ı anlatmak karşılığında ücret alınmaz.
İslam Birliği oluşacak, İslam ahlakı dünyaya hakim olacak, her yer barış ve kardeşlikle dolacak.
Amerika üzerinde İngiliz derin devletinin bir nevi gizli işgali vardır. Bir çok Amerikan kurumu üzerinde İngiliz derin devleti hakimdir.
İsa Mesih'in ve Mehdi (as)'ın bir an önce zahir olmasını Allah'tan istiyoruz inşaAllah.
Gerçek devrim deccaliyetin fikren bitmesi, Mehdi vesilesiyle İslam ahlakının güzelliğinin dünyaya hakim olmasıyla yaşanacak.
Barışçıl, demokrat olan komünistlere saygımız var, ancak şiddeti savunan ve uygulayanları milletçe kabul etmeyiz.
Nereye baksak altın oran, mükemmel bir renk uyumu ve düzen görüyoruz. Allah'ın sanatı muhteşem. MaşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Nisan 2017> Daha Fazla

Allah beni de kardeşlerimizi de Hz. Mehdi'ye ve İsa Mesih'e talebe yapsın, İslam ahlakının hakimiyetini bizlere göstersin.
Darwinizmin geçersizliğini bilimsel olarak anlatan tek eserler benim kitaplarım. Bu kitapların olduğu yere deccaliyet giremez.
Gücün sahibi Allah'tır. İslam ahlakının hakim olması için Mehdi'yi vesile edecek olan Allah'tır.
Atatürk İngiliz derin devletinin oyunlarının farkında olduğu için komşu ve bölge ülkeleriyle ittifak etti. Bu çok doğru bir stratejiydi.
Biz başta başkanlık sistemine bölünme getireceği için karşı durduk. Bölünmeye kapalı olan Partili Cumhurbaşkanlığı'nı destekleriz dedik.
Devlet Bahçeli akılcı düşünen, makam mevki peşinde olmayan, hiçbir çıkar beklemeden vatanı, milleti seven bir insandır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Nisan 2017> Daha Fazla

Allah'ın izniyle birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz ve deccali hep birlikte, ilimle yeneceğiz.
Sayın Bahçeli, Başbuğ'un yetiştirdiği çok değerli bir insan, konuşmaları da çok doğru ve hikmetli oluyor.
İslam alemini mahvedenler münafıklardır. İngiliz derin devleti de münafıkları kullanır, yancı, aşağılık adamları kandırır ve hizmet ettirir.
Avrupa'da dinsizlik yaygın oysa gençler gerçek İslam'ı bilseler etkilenirler ama gelenekçi İslam anlatımları yüzünden dinden uzak duruyorlar.
Biz bir aileyiz, bu millet, bu vatan, bu Devlet bizim, Tayyip Hocam'a da laf söyletmeyiz, İngiliz derin devleti bunu iyi bilecek. Tayyip Hocam kabadayıdır, cesurdur, onu kendilerince korkutmaya çalışanlar boşuna uğraşıyorlar. Tayyip Hocamı asla yalnız bırakmayız.
Allah'ın varlığı cennet demektir, bizi neşelendirir, sonsuz yaşam demektir, bu bir insanın en hoşuna gidecek nimetlerden biridir.
Darwinizm, Allah'a kul olmak istemeyen, ağırına giden kişilerin sarıldığı, herşeyi tesadüfle açıklamaya çalışan içi boş bir iddia.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Mart 2017> Daha Fazla

Türkiye'yi Irak ve Suriye'den beter edecek felsefi bir tehlike bağnazlığın içinde yatıyor. O yüzden bu konunun üzerinde çok duruyoruz.
Her toplumun içinden kötü insanlar çıkabilir ama iyi olanlar hep dosttur, kardeştir. Musevi, Hristiyan toptan kötü demek Kuran'a uygun değil.
YPG Avrupa'ya verdiği mesajda kendisini sözde kadın özgürlüğünü savunan ve bağnazlığa karşı olan bir yapı olarak tanıtıyor. Bu şekilde Avrupa ve Amerika'dan destek alıyorlar. Türkiye çok modern ve özgür olursa bunların bu yalanını da açığa çıkarmış olur.
Dünyanın her yerinde bir çok insanın tebliğ yapamadığı ortamda İslam'ı anlatıyoruz. Darwinist felsefenin dünyayı boğmasına engel oluyoruz. Anti Darwinist ilmi çalışmamız imanlı nesil yetişmesine vesile oluyor. Bağnaz bazı çevreler onları nasıl bir beladan koruduğumuzu anlamıyor.
Mehdiyet heyecanı olmadığında İslam aleminde derin bir uyku oluşuyor.
Tayyip Hocam üslubu ve yaşantısıyla modern, aydın bir insan. “Ne Şii'yim ne Sünni” demesi de çok büyük güzellik.
İngiliz derin devletinin hareketlendiği bir çok olayla görülüyor. Allah müminlere ve ülkemize yönelik kurdukları tüm tuzakları etkisiz hale getirir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2017> Daha Fazla

Özgürce yaşamanın olamayacağını vurgulamaya çalışanlar boşuna uğraşıyorlar. Türkiye özgür, modern bir ülke, daha da özgür olacak.
"Eğlendiğiniz zaman Allah'tan bahsetmeyin" demek çok yanlış bir zihniyettir. Biz dindarız, nerede ne yaparsak yapalım Allah'ı anarız.
Bu program dini program değil. Sohbet, eğlence programı. Ben dindar bir insan olduğum için her yerde Allah'ı anarım.
Hükümeti sanata, müziğe, dansa, insanların neşesine karışıyormuş gibi göstermeye çalışanlar boşa uğraşıyorlar.
Dünyanın bir çok yerinde nefret hakim oldu. Buna karşı biz sevgiyi yerleştireceğiz inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mart 2017> Daha Fazla

Kadınlar bakımla güzel oluyor. Bakımlı kadına düşmanlık duymak ya da tehlike olarak görmek çok ilkel ve yanlış bir bakış açısı.
Bu millet mübarek bir millettir, bereketli bir millettir. Allah bu milleti hep korur inşaAllah.
Süleyman Hilmi Tunahan çok mübarek, nurlu bir insandır, hem büyük alimdir hem ilim adamıdır. Hayatı büyük hizmetle geçmiştir.
Tayyip Hocam'ın güzellik uzmanlarıyla bir araya gelmesi modernliğini göstermesi açısından çok güzel olmuş.
Boğaz köprülerinde intiharı engelleyecek nitelikte yüksek tel veya cam koruma yapılması gerekir. Kesin engelleyici tedbir alınmalı.
Biz aklı başında bir milletiz. Referandum sonucu ne olursa olsun bir kargaşa çıkmaz. Korku yayan üslupları kimse kullanmasın. Biz demokratik bir ülkeyiz, ilk defa referanduma gitmiyoruz. Sonuç her durumda vatan millet için güzel olur. Tedirginliğe gerek yok.
Münafıklık konusu İslam alemi için çok önemli. Bu konu üzerinde hep duracağız.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mart 2017> Daha Fazla

İran dost ülkedir. Yüzlerce yıldır dost olduğumuz bir ülkeyi karşımıza alacak bir üsluptan kaçınıp hep şefkatle yaklaşmak gerekir.
İran ile Türkiye'nin arasını bozmak isteyenlerin oyununa gelmemek gerekir. İran tertemiz bir Müslüman ülkesidir, ırkçılık ithamı doğru olmaz.
Atalarından batıl bir din getirmişler o batıl dini Kuran'da arıyorlar. Kuran'da bulamadıklarında da bunu kabullenemiyorlar.
Allah Kuran'da her şeyin açıklandığını bildirmiştir. Kuran yeterli değil diyenler Allah'ın bu hükmüne karşı geliyorlar. (Nahl Suresi, 89: Her ümmet içinde kendi nefislerinden onların üzerine bir şahid getirdiğimiz gün, seni de onlar üzerinde bir şahid olarak getireceğiz. Biz Kitab'ı sana, herşeyin açıklayıcısı, Müslümanlara bir hidayet, bir rahmet ve bir müjde olarak indirdik.)
İngiliz derin devleti Abdülhamit döneminden beri Türkiye'nin yakasını bırakmamıştır. Abdülhamit de İngiliz derin devletinin mağdurlarındandı.
Müslüm Gürses çok değerli, kıymetli bir sanatçı ve insandı. Allah gani gani rahmet etsin.
Türkiye'yi bölmeye yeltenmek İslam Birliği'ne engel olmak demektir. Buna yeltenen olursa dünyada taş taş üstünde kalmaz.
Tayyip Hocam'ın cübbeli Lawrence'lar var diyerek İngiliz derin devletine dikkat çekmesi çok güzel olmuş. Bu samimi üslubunu tebrik ediyoruz. Tayyip Hocam ne Sünniyim ne Şiiyim diyerek İngiliz derin devletinin islam alemini parçalama oyununa en etkili darbeyi indirdi maşaAllah.
Kürtler çok güzel insanlardır. Kürtlerle biz Hz. Adem'den bu yana kardeşiz. Bizim kardeşliğimizi kimse bozamaz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mart 2017> Daha Fazla

Gelenekçi ortodoks sistemi savunanlar anlattıkları hayatı kendileri de yaşamıyorlar. Yaşanması mümkün olmayan bir hayat anlatıyorlar.
Kuran'a göre dinde baskı yoktur. Kimseyi Müslüman olmak için zorlayamazsın, baskı ve zor insanları münafık yapar.
İran ile Türkiye dosttur. İran'dan misafirlerimiz sık sık Türkiye'ye gelsinler, hepsini en güzel şekilde ağırlayalım.
İngiliz derin devletinin tüm tuzaklarına karşı milletçe Tayyip Hocam'ın yanındayız. Gönlü çok rahat olsun.
Müziğe, heykele, resme, dekolteye, güzelliğe karşı o kadar şartlanmışlar ki bir türlü nimetleri kabullenemiyorlar. Mekkeli müşrikler de böyleydi. Eğlenceyi, bakımlı olmayı, özgürlüğü kendilerine hak görüyor ama kadınların da hakkı olduğunu bir türlü kabullenemiyorlar.
15 Temmuz darbesinin ardında İngiliz derin devleti vardır. Bir yandan Türkiye'ye şirin görünmeye çalışırken bir yandan darbe planlıyorlar.
Bağnazlık yüzünden insanlar İslam'ı yaşayınca hayatın tüm neşesini ve güzelliklerini kaybedeceklerini sanıyorlar. Oysa Kuran İslamı yaşandığında dünyanın tüm güzellikleri insanın hayatında olur. İnsanlar gerçek sevinç ve mutluluğu bulur.
Kaliteli, modern, aydın bir Müslüman modeli hakimiyeti olsa Türkiye tüm dünya tarafından çok sevilir.
Amansız bir Musevi düşmanlığı Kuran'a uygun değil. Allah bir kavmi toptan lanetlemez.
Kuran yeterli değil demek en büyük fitnelerden biridir. Kuran'da Allah her şeyi açıkladığını ve Kuran'ın yeterli olduğunu bildirmiştir.
Peygamberimiz (sav) ve sahabenin Kuran'dan başka bir dini yoktu. Sonraki nesiller Kuran'dan uzaklaşmaya vesile oldu.
Eğer İslam Kuran'da anlatıldığı gibi yaşansa dünya cennete döner. Bağnazların anlattığı hiçbir şey Kuran'da yok. Bağnazlığın mantığı devam ederse Allah korusun insanlar tamamen İslam'dan uzaklaşır. Bu tehlikenin tek çözümü Kuran İslamı'dır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mart 2017> Daha Fazla

Suriye'de çıkacak fitneler detaylı bir şekilde hadislerde de anlatılmıştır. Bu fitneler Mehdi zahir olana kadar devam edecektir.
Tevrat'ta Şam, Mısır, Irak gibi bölgelerde yaşanacak olaylar kapsamlı anlatılmıştır. Derin güçler bu anlatımlara göre hareket ederler.
Allah, zalimleri lanetler. Bir toplumu toptan mazlumu, zalimi ayırmadan lanetlemez. Böyle bir lanet inancı putperest düşüncede vardır.
Atatürk de çok şıktı, çok bakımlıydı. Tayyip Hocam'a da şıklık çok yakışır. O Cumhurun reisi, milleti temsil ediyor, dilediği gibi şık olacak.
Dabbetü’l Arz, dünyada imanın çöktüğü dönemde Allah'ın verdiği söz yani Mehdi çıktığında Mehdi'ye yardımcı olacak internet teknolojisidir.
Masum Hristiyan ve Musevileri seviyoruz. Kuran'a göre onlar Kitap Ehli ve Müslümanların koruması altında olan güzel insanlar.
Dabbetü’l Arz ile ilgili hadisleri incelediğimizde bugünkü internet ve televizyon teknolojisini haber verdiğini görürüz.
Yecüc ve Mecüc İsa Mesih ve Mehdi'den sonra ortaya çıkacak iki büyük terrorist, anarşist güçtür.
Osmanlı'yı parçalara ayıran, Ortadoğu'nun haritasını çizen Churchill milletimiz açısından övülecek bir insan değildir.
İngiliz derin devletinin siyaseti ırkçılık üzerine kuruludur. Hitler'i besleyip büyüten de İngiliz derin devletinin finansörleri olmuştur.
Churchill ırkçı ve faşistti. Türkleri, Kürtleri, Zencileri, Arapları, Hintleri aşağı ırk olarak görüyor ve yok edilmeleri gerektiğini savunuyordu.
Churchill Anglo-Sakson ırkını üstün gören, diğer ırkları ise adeta hayvandan aşağı gören, suni kıtlıklarla onbinlerin ölümüne sebep olan biridir.
Faşizmin de komünizmin de kurucusu İngiliz derin devletidir. Dolayısıyla Nazizm'i kurup besleyen de İngiliz derin devletidir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Mart 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin saldırı ve baskısı çok güçlü, buna rağmen Hükümetin başarıyla ayakta kalıp hizmetine devam etmesi büyük bir başarı.
Yahudi karşıtlığı samimiyetsiz bir tavırdır ve şeytani bir yaklaşımdır. Gerek Yahudiler, gerek Ermeniler gerekse başka herhangi mazlum bir toplulukla uğraşmak Allah'ın hoşnut olmayacağı bir tavırdır ve günahtır.
Hadis'e göre galibiyet ve üstünlük Hz. Mehdi (as) zuhur edince gerçekleşecektir. (İmam Bakır aleyhisselam'dan nakledilen başka bir hadiste şöyle geçer: BU GALEBE (GALİBİYET) VE ÜSTÜNLÜK AL-İ MUHAMMED'DEN OLAN HZ. MEHDİ (A.S.) KIYAM EDİNCE GERÇEKLEŞECEKTİR. ÖYLE Kİ, YERYÜZÜNDE HZ. MUHAMMED MUSTAFA'YI (ONUN PEYGAMBERLİĞİNİ) İKRAR ETMEYEN BİR KİMSE KALMAZ." (Tefsir-i Burhan, c. 2, s. 121.))
Deccal, İngiliz derin devletinin başıdır.
Mehdiyet inancı insanların bilinçaltında mutlaka vardır.
Cennette çiçek kopartıldığı an, aynı anda yine dalında yaratılır, cennette çiçekler konuşabilir.
Kuran’da recm cezası yok, özellikle Kuran’da var gibi göstertip Avrupa’da İslamofobi’yi yaygınlaştırmayı planlıyorlar.
Tayyip Hocam namazında niyazında, nur gibi insan. Bu vatanın evladı, bizim kardeşimiz. Bu konuda vicdanlı olunmalı.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2017> Daha Fazla

Çocuklarla hayvanların birbirine sevgisi, birbirini bütünleyen, ruha çok güzel etki yapan bir sevgidir.
Türkiye'nin modern olduğu, dekolte veya çarşaflı kadınların özgür olduğu, sanata değer verildiği görülürse tüm dünyanın üslubu değişir.
Gençlerin geleceğini karartan sistem Sümer ve eski Mısır devrinden gelen Darwinist hurafedir.
Peygamberimiz (sav)'in kılıncı ve hırkası Mehdi'ye hediye olarak bıraktığı güzel emanetlerdir. Mehdi'nin bu emanetleri giydiğini göreceğiz.
İngiliz derin devletinin bazı yancılarının son dönemde Türkiye yanlısı gibi görünmeye çalışmalarının sebebi bizim oyunlarını deşifre etmemiz.
Tayyip Hocam büyük bir fedakarlıkla sabahtan akşama kadar vatan millet için uğraşıyor. Aleyhine tuzak kuranlar boşa gayret ediyor.
Müminin imtihanın en önemli kısmı küfre, deccaliyete, tuğyana karşı ilimle, sabırla, şefkatle yaptığı mücadeleden oluşur.
Müminlerin aleyhinde faaliyet olması normal bir durumdur. Müminin karşısında münafıklar ve deccaliyet yoksa asıl o zaman anormallik vardır.
Dekolteye, kadına değer vermeye karşı olanların sunduğu hayat cehennem gibi. Kuran'a uyulduğunda ise cennet gibi bir dünya oluyor.
Vefatının 57. seneyi devriyesinde, Bediüzzaman Üstadımıza Allah gani gani rahmet etsin.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mart 2017> Daha Fazla

Süleyman Hilmi Tunahan tertemiz, hayatını Allah'a adamış, ihlaslı, mübarek bir insandı.
Hz. Mehdi sevgiyi, şefkati, merhameti anlatmaya gelir. Hz. Mehdi kendini Allah'a adayan ve Allah için hizmet eden bir kişidir.
Nisa Suresi'nin 75. ayetinde Müslümanların çok zor dönemlerden geçeceği, bu dönemler geldiğinde Mehdi'yi istemek gerektiği anlatılır.
Mehdiyetin Tevrat'ta olduğunu haber veren Kuran'dır. Kuran'da bildirildiği gibi Tevrat'a baktığımızda Mehdiyeti görüyoruz.
Mehdi inancının Tevrat ve Zebur'da olması, Mehdiyetin tüm dinlerde olduğunu ve hak olduğunu ispatlayan bir delildir.
Bediüzzaman İsa Mesih'in şahsının yeniden yeryüzüne gelişinin kesin olduğunu anlatmıştır.
Türkiye'nin kaderi güzel. Müslümanların kaderi güzel. Her müminin kaderi güzeldir. Kader, Allah'ın en büyük sanatlarından biridir.
Binali Yıldırım çok güzel ahlaklı ve sevgi dolu bir insan. Alevi kardeşlerimize gösterdiği sevecenlik de çok güzel. Hep güzel makamlarda olsun.
Soğuk, dinden para kazanan din teknikeri olan insanları halk sevmiyor ve itibar etmiyor. Bu da söz konusu kişilerin hasetine sebep oluyor. Din teknikerleri kendi yalnızlıklarını öfkeyle karşılayıp diğer Müslümanların da yalnız kalmasını istiyorlar. Allah bunlara başarı vermez.
Hiç seveni olmayan, kendisini Müslümanlardan üstün gören, sürekli Müslümanları tehdit unsuru gibi göstermeye çalışan din teknikeri tiplerin ezik ve özenti bir karakteri oluyor. Hedefleri Darwinizm, materyalizm, dinsizlik değil Müslümanlar oluyor. Bunlar genellikle imana vesile olan çalışma yapmak yerine dinle para kazanan, Müslümanları rahatsız eden, ellerindeki imkanı Müslümanlar aleyhine kullanan insanlar oluyor.
Bazı insanlar sunulan bir imkan olduğunda onu sonuna kadar kullanmak istiyorlar, bu görgüsüz bir tavırdır ve israftır. İsraf haram olur.
Londra’da yaşanan terör eylemini kınıyor, İngiliz halkına geçmiş olsun diyoruz. Terör ve şiddet Darwinist, materyalist ideolojinin ürünüdür. Terörün her türlüsünü şiddetle kınıyoruz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mart 2017> Daha Fazla

Bağnaz sistemin anlattığı dünya dehşet verici, bu anlatılanların Kuran'a dayalı İslam anlayışıyla hiçbir bağlantısı yok.
Avrupa'nın İslam karşıtlığının temelinde bağnazlığın sevgisiz, sanatsız, tahammülsüz, görgüsü zayıf zihniyeti var. Elbette Avrupa'nın ırkçı ve Müslüman karşıtı tutumu çok yanlış. Ancak bağnazların da müzikten, heykelden, sanattan nefret eden tutumu Avrupa'daki bu mantığın zemin bulmasını sağlıyor. Kadının dövülmesi gerektiğini söyleyen, annesinin diz kapağını tahrik edici bulan, dekolte kadın gördüğünde hayvani tepkiler veren zihniyetten Batı'nın rahatsız olması haksız değil. Bu kültür bozukluğunun düzelmesi şart.
Ülkücü camianın dünya, makam, mevki beklentisi yoktur. Hepsi has dava adamıdır. Vatan, millet için canlarını ortaya koyarlar.
İncil'de Allah'ın güzel hükümleri vardır ve Kuran'da İncil'den "nur ve hidayet kaynağı" olarak bahsedilir. Tevrat için de aynı şey geçerlidir. (Petrus'un Birinci Mektubu, Bap 2, 15-17: Allah'ın kulları gibi iyilik işleyerek, akılsız adamların cehaletini susturun. Bütün insanlara hürmet edin. Kardeşliği sevin. Allah'tan korkun...)
Allah Anti-Christ'e karşı Hristiyan kardeşlerimizle birlikte fikren mücadele etmeyi nasip etsin. Bediüzzaman da Hristiyan ve Müslüman ittifakının önemli olduğunu söylüyor, bunu en kısa zamanda gerçekleştirmek dileğimizdir.
Hristiyan - Müslüman kardeşliğini meydana getirecek olan İsa Mesih ve Hz. Mehdi (as)'dır. Her ikisinin de şu anda dünyada olduklarına inanıyoruz.
Allah Hristiyanları, Musevileri kardeşler haline getirsin, hepsine Kendisi'ni çok sevdirsin, samimi dindarlar olmalarını nasip etsin.
Kitaplarımda samimi, akılcı, bilimsel anlatımlar olduğu için insanlarda çok olumlu etki yapıyor, bu da Allah'ın gücü ile oluyor.
Her şey zamanla daha güzel olacak, biz İsa Mesih'in dünyada olduğuna ve çok yakında onu göreceğimize inanıyoruz.
Hristiyanların Allah'a inanması ve Allah'ı sevmesi çok önemli bir konu ve bir güzelik.
Bazı bağnaz mantıktaki kişiler Hristiyan ya da Musevi olmayı suç gibi görüyorlar ama bu hatayı biz ilimle, doğrusunu anlatarak düzelteceğiz.
Dindar Hristiyanların varlığı bizleri sevindirir.
İtalyan gençliğinin, Fransız gençliğinin, tüm dünya gençliğinin kurtuluşu ve gerçek Hristiyanlar olmaları bizim için mutluluk vesilesi olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mart 2017> Daha Fazla

Allah Bediüzzaman'a çok fazla harika nasip etmiştir. Bediüzzaman Hazretleri çok mübarek, dürüst, samimi bir insandır.
İslam alemi, Museviler ve Hristiyanlar Hz. Mehdi'nin ve İsa Mesih'in gelişinin bu yüzyıl olduğunu ittifakla kabul ediyorlar.
Suriyeli misafirlerimizin Türkiye vatandaşlığına alınması çok güzel olur. Ölümden kaçan 3 milyon insana sevgisizlikle yaklaşmak vicdansızlık.
Hz. Mehdi, savaşları ve akan kanı durduracak insandır. Hz. Mehdi zamanında silahların hepsi kalkacak, bir damla kan dahi dökülmeyecektir.
İnsancıl, merhametli olanların dünyaya hakim olacakları yani İslam ahlakının hakim olacağı İncil'de de bildirilmiştir.
Erbakan Hocam, Tayyip Hocam'ı çok sabırlı, azimli ve kararlı bir insan olarak yetiştirdi. Rahmetli Erbakan Hocam da çok azimliydi.
Bazı Müslümanlar deccaliyetin yaptığı zulümden tek kelime dahi bahsetmiyorlar. Mehdi’yi anmamak için zulmü görmezden geliyorlar.
Mehdiyet sevgidir, dostluk kardeşliktir, kalitedir, sanattır, Allah'ın tüm güzelliklerinin tecellisidir. Durdurmaya kimsenin gücü yetmez.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mart 2017> Daha Fazla

İslam alemi dünyayı yöneten bir avuç kişiye mağlup oluyorsa bunun üzerinde çok iyi düşünmek gerekir. Müslümanların bu konuyu çok iyi düşünüp tuğyana karşı birlik olup ilimle, irfanla çok iyi karşılık vermeleri gerekiyor.
Kuran'a uygun olmayan hadisler ne o döneme, ne bu döneme hiçbir döneme hitap etmiyor. Tamamen uydurma, hurafe izahlardır bunlar.
Allah İsa Mesih dışında hiçbir Peygamber için kıyamet alameti demiyor. Bu İsa Mesih'in gelişinin delillerinden biridir.
Cennetin en güzel nimeti müminlerin Allah'ın Zatı'nın tecellisini görecek olmasıdır.
Bağnaz anlayış hayatı zehir ediyor. Anlattıkları hayatın İslam ile ilgisi yok ama çoğu insanın İslam'a karşı olmalarına sebep oluyor.
Kadının dövülmesini savunan, sanatın yasak olmasını, gülmenin, neşenin haram olduğunu söyleyen din Kuran'daki İslam değildir.
Türkiye çok modern olursa kadın özgürlüğü, resim, heykel, müzik, kültür, kalite, görgü, klaslık Türkiye'nin ana duruşu olursa kimse bir şey yapamaz.
Asıl imanın üzerinde durmak lazım. İmanın olduğu bir ülke yıkılmaz. Samimi imanın olması o ülkenin ayakta kalmasını sağlar.
Allah'ın nimeti ve sanatı çok kapsamlı. Her birini teker teker incelemek, üzerinde teker teker düşünmek gerekiyor.
Gözü, eli, ayağı olmayan köklerin toprağın içinden ne alacağını bilmesi, çiçeğin içinde renk uyumu var etmesi, simetri yapması müthiş bir sanat. Sentetik olarak elde edilemeyen bir çok vitamini ağaç yapabiliyor, üstelik insana zarar vermeyecek şekilde. Allah'ın sanatı muhteşem.
Her bir çiçek çamurlu toprağın içinden demiri, çinkoyu ne kadar alacağını ve ne kadar kullanacağını biliyor. Hangi renk için ne lazım biliyor.
Allah'ın varlığının delillerini ince ince, tek tek, detay detay düşünmek önemlidir. Yüzlerce konunun içinde boğulmak değil bir konuyu düşünmek gerekir.
Kuran'da nimetler ve iman hakikatlerinin geniş olarak anlatılması asıl olarak üzerinde durulması gereken konunun düşünmek olduğunu gösterir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mart 2017> Daha Fazla

Süleymanlı kardeşlerimiz kendi halinde mazlum insanlardır. Hayatlarını Kuran öğretmeye, hayır yapmaya adamış insanlardır. Süleyman Hilmi Tunahan ve Bediüzzaman birbirlerini çok sever, çok kıymet verirlerdi. İki camia da tertemiz Müslümanlardır.
Tevrat'ta Mehdi çok kapsamlı anlatılmıştır. Allah Hz. Yakup'un soyuna yani Mehdi'ye İslam'ın dünya hakimiyetini vaat etmiştir.
Hz. Mehdi'yi de İsa Mesih'i de göreceğiz inşaAllah. Tüm dünya tüm toplumlar bu iki mübarek zatı bekliyor.
Sevgiyi ve tutkuyu yaratan Allah'tır. Müminlerin birbirine sevgisi zer aleminde Allah'a verdikleri sözün bir tecellisidir.
Şans diye bir şey yoktur. Her olayı Allah yaratır. Kaderde olan gerçekleşir.
Sevgi olmazsa hiçbir şeyin anlamı olmaz. Et ve kemik ruhta etki yaratmaz. Güzellik sevgiyle anlam kazanır.
Benim çizgim hep aynıdır. Yanlış bir şey olursa açıkça eleştiririm, samimi inandığımı söylerim. Doğru olan tavrı da desteklerim.
Her şeyin kararı Allah'a aittir. Allah dilemedikçe kimse kimseye bir şey yapamaz. Bir şeyi yapan insanlar değil Allah'tır. Allah dilemedikçe kimse kimseye zarar da fayda da sağlayamaz. Tüm güç kuvvet Allah'ın elindedir.
İngiliz derin devleti Çanakkale Savaşı’nda özel üretilmiş zehirli çivi kullandı. Bunlar yüzünden şehit ve gazi olan çok fazla aslanımız oldu. Çanakkale'de sırf 12 bin yiğidimiz İngiliz derin devletinin kullandığı zehirli çiviler yüzünden bacağını kaybedip gazi oldu.
Çanakkale'de İngiliz derin devleti çok büyük bir soykırım gerçekleştirdi ve halen yaptıklarının sorumluluğunu almıyorlar.
İnsanı en çok etkileyen kadın güzelliğidir. Buna rağmen şu an dünyada en az kıymet gören varlıklar olmuşlar. Kadın çok güzel bir nimettir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mart 2017> Daha Fazla

Allah'ın dinine değil atalarından öğrendikleri batıl sisteme uymak istiyorlar. Bu müşrik ahlakıdır, bu ahlak İslam alemine felaket getiriyor. (Bakara Suresi, 170: Ne zaman onlara: "Allah'ın indirdiklerine uyun" denilse, onlar: "Hayır, biz, atalarımızı üzerinde bulduğumuz şeye (geleneğe) uyarız" derler. (Peki) Ya atalarının aklı bir şeye ermez ve doğru yolu da bulamamış idiyseler?)
Bağnaz sistemin özelliği haşa Allah'ın dinini beğenmemek ve haşa Allah'a din öğretmektir. İslam, Kuran'da bildirilen dindir. (Hucurat Suresi, 16: De ki: "Siz Allah'a dininizi mi öğreteceksiniz? Oysa Allah, göklerde ve yerde olanları bilir. Allah, herşeyi bilendir.")
Allah Kuran'da hiçbir şeyi noksan bırakmamıştır. Kuran açık ve yeterlidir. (Enam Suresi, 38: Yeryüzünde hiçbir canlı ve iki kanadıyla uçan hiçbir kuş yoktur ki, sizin gibi ümmetler olmasın. Biz kitapta hiçbir şeyi noksan bırakmadık, sonra onlar Rablerine toplanacaklardır. )
Allah "Sadece Kuran'dan sorulacaksınız" buyuruyor. Buna rağmen Kuran'a göre değil insanların hükmüne göre hareket ediyorlar. (Zuhruf Suresi, 44: Ve şüphesiz o (Kur'an), senin ve kavmin için gerçekten bir zikirdir. Siz (ondan) sorulacaksınız.)
İslam alemindeki felaketin kaynağı bazı Müslümanların Kuran'ın yeterli olduğunu kabul etmemeleridir. İslam alemine yağmur gibi bela yağmasının sebebi Allah'ın dinini değiştirmeye yeltenmeleri ve haşa Allah'ın dinini beğenmemeleridir.
Bağnaz sistemde her biri ayrı bir hüküm çıkarıyor. Biz bu şahısların kafasına değil Allah'ın sözüne güveniyoruz. Kuran'da olmayan hükümlerle ortaya çıktıkları için milyonlarca insanın İslam'ı yaşamasına engel oluyorlar. Bu çok büyük vebaldir.
Birbirlerine güvenmeyen, saygısı olmayan insanların birbirlerini candan sevmesi mümkün değildir. Allah korkusu ve sevgisi olmayınca sık sık birbirlerini telefonla kontrol ediyor, “şu an nerdesin kimlesin” diyorlar, karşısındakinin söylediklerine inanmıyorlar. İman olmayınca güven ve sevgi olmuyor. Sevgiden anladıkları kavga etmek, birbirini itham etmek. Gün boyunca birbirleriyle didişiyorlar. Sevgi ve tutku müminlere has nimetlerdir.
Kuran'da kadına geniş özgürlük veriliyor. Kadın eza görmekten çekindiğinde çarşaf giyer, güvenilir ortamda dekolte olmasında mahsur yoktur. Haram olan gayri meşru ilişkidir. Kadınla aynı ortamda bulunmak değildir. Kadınla aynı ortamda olursun, müthiş saygı gösterirsin.
İnsanların bir kısmı sevgiyi, tutkuyu, iman derinliğini bilmedikleri için insana benzeyen ama insanlığı bilmeyen şeytani varlıklar oluyorlar. Bazı insanlar da sevgiyi bilmeyenlerin ahlaksızlığına şaşırıyorlar. Şaşırılacak bir şey yok, nefret dolu insandan nefret akar, güzellik değil.
Avrupa'da Türkiye ve İslam karşıtlığının gelişmesinin sebebi bağnazlıkla Müslümanların kuşatılmış olması. Buna karşı Kuran İslamı tam çözüm olacaktır.
Medeniyetlerin çatışması İngiliz derin devletinin planıdır. Bu plana fayda sağlayacak hiçbir oyuna düşmemek gerekir. Çünkü bu planın amacı Müslümanları toplu yok edebilmek için Hristiyanlarla Müslümanları savaştırabilmektir. Bunları Hristiyanlar da ilgilendirmiyor, kendileri dindar değiller. Hilal-Haçlı savaşı üslubunu Müslümanlar olarak biz hiçbir zaman kabul etmeyelim. Müslümanlar ile İseviler kardeştir diyelim, barış isteyelim. Müslümanları bağnazlığın içine mahkum edip bağnazlığı gerekçe göstererek dev savaşın içinde İsevileri ve Müslümanları yok etmek istiyorlar. Bu oyunu bozmanın yolu müziğe, sanata, heykele kaliteye önem veren bir Müslümanlık anlayışıyla Hristiyanlarla dost olup fitneyi kaldırmaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Mart 2017> Daha Fazla

Bazı insanların bilgisi eksik olduğu için Abdülhamit dönemi için "bir karış toprak verilmedi" diyorlar. Oysa en büyük toprak kaybı bu dönemde oldu.
Dekolteye, müziğe, sanata karşı olanların nasıl korkunç hayat sunduklarını görüyorlar. Bizim anlattığımız sahabe Müslümanlığı gerçek Kuran'dır.
Her varlığın nasıl bir vazifesi varsa insi şeytanların da vazifesi hasetlik, kıskançlık, kavrukluktur. Bunların hayatı sürünmekle geçer.
Bir insan sevgiyi kaybetmiş, nefret ile dolmuşsa insanlığını kaybetmiş, bir nevi şeytan olmuştur. Böylelerinin sözleri mümini daha da şevklendirir.
İmanımızı, neşemizi, sevgimizi, sanat anlayışımızı kıskananlara baktığımızda bu kişilerin yalnız ve herkesten nefret eden insanlar olduklarını görüyoruz.
Peygamberimiz Mehdi'yle ilgili ne kadar alamet saydıysa hepsi son 30-35 yıl içinde tek tek gerçekleşti, gerçekleşmeye devam ediyor.
İslam aleminde bazılarını Mehdiyet paniği sarmış ama deccaliyetin fitnesinin hiç üzerinde durmuyorlar. Deccaliyet tarihin en büyük fitnesidir.
İslam alemi paramparça olmuş, mazlumlar denizlerde boğuluyor, zulüm almış başını gidiyor. Müslümanların çoğu bunun hiç üzerinde durmuyor.
Ahir zaman münafıkları çok azgın karakterlidir. Küfür de münafıkları çok kullanışlı bulduğu için besler ve yönlendirir.

> Daha Fazla

Münafıklar İngiliz derin devletiyle işbirliği yapıp İslam alemini hercü merc edecekti ama Mehdiyet bu fitnenin karşısında set oldu.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Mart 2017> Daha Fazla

Deccal -haşa- Mesihlik ve İlahlık iddiasıyla ortaya çıkacaktır. Türkiye Mehdiyetin merkezi olduğu için deccalin hedefinde bir ülkedir.
Ben kadınlara daima öncelik tanırım. Kadınlar benim için çok değerlidir.
Hz. Süleyman'ın tebliğ yöntemi güzellik, sanat, zenginlik, estetik, kalite ve ihtişamdı. Mimaride, sanatta hep mükemmellik kullandı.
İslam özgürlük, neşe, sevinç, kalite, sanatta en yüksek nokta, her gün bayram olması, her yerde adalet, zenginlik, güvenlik olması demektir.
Kuran'da recm cezası yoktur. Bu, müşrik adetidir. İslam'da yoktur.
Allah abdesti bir ayette anlatıyor ve çok kolay. Bağnazlar ise abdest için 600 sayfa kitap yazıyorlar, üstelik her mezhebe göre de farklı. İnsanlar da buna bakıp ben abdest alıp namaz kılamam diyorlar. Kuran'ın dışındaki din anlayışı insanları İslam'dan soğutuyor.
Kuran dışı din anlayışının her yönü felaket: gülmek, dans, resim, heykel, müzik, kadınların dışarı çıkması, çocukların şort giymesi yasak. Sakal kesmenin, namaz kılmamanın cezası ölüm. Bunların hiçbiri Kuran'da yok. Kuran'da olmayan din dünyayı cehenneme çeviriyor.
"Aleviler din dışıdır" demek büyük bir iftiradır. Aleviler tertemiz Müslümandır, Allah'a Resulullah'a Hz. Ali'ye aşık, nur gibi insanlardır.
Kadın dünyanın en güzel süsüdür. Kadına korkunç bir hayatı layık görmek putperestlerin adetidir. Pagan inancını İslam'a dahil etmesinler.
Kendilerince kadınları ablukaya almışlar ve haşa insan yerine koymuyorlar. Kadını kendilerince öyle değersiz görüyorlar ki nasıl dövülmesi gerektiğini öğretiyorlar. Kuran'da kadının dövülmesi diye bir hüküm yoktur. Kadın değerlidir.
Dekolte karşıtı olanların Kuran dışı, din anlayışlarına göre sadece kadınlar değil küçük/genç erkek çocuklar da taciz konusu olarak görülüyor. Bunların sapkın anlayışında deşarj olmak için kadının dövülmesi, kadınların sürekli aşağılanması, erkek çocukların da kapatılması gerekiyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mart 2017> Daha Fazla

Andolsun, Biz Zikirden (Tevrat'dan) sonra Zebur'da da: "Şüphesiz Arz'a salih kullarım varisçi olacaktır" diye yazdık. (Enbiya Suresi, 105) Allah bu ayette İslam'ın dünya hakimiyetini ve Mehdiyeti Tevrat ve Zebur'da bildirdik diyor. Dolayısıyla "Mehdiyet Tevrat'ta geldi, İsrailiyattır" diyenler bu gerçeğin zaten Kuran'da haber verildiğinden bilgisiz davranıyorlar.
Kuran'da Kitap Ehli'nden yani Musevi ve Hristiyanlar içinde samimi olarak iman eden insanlar olduğu bildirilmiştir. (Ali İmran Suresi, 113-115: Onların hepsi bir değildir. Kitap Ehli'nden bir topluluk vardır ki, gece vaktinde ayakta durup Allah'ın ayetlerini okuyarak secdeye kapanırlar. Bunlar, Allah'a ve ahiret gününe iman eder, maruf olanı emreder, münker olandan sakındırır ve hayırlarda yarışırlar. İşte bunlar salih olanlardandır. Onlar hayırdan her ne yaparlarsa, elbette ondan yoksun bırakılmazlar. Allah, muttakileri bilendir.)
Allah Kuran'da Hz. Musa'ya tabi olan Musevilerden Hakka yardım eden, Mehdiyete destek olan bir grup olduğunu bildirmiştir. (Araf Suresi, 159: Musa'nın kavminden hakka ileten ve onunla adalet yapan bir topluluk vardır.)
Kader sonsuz uzun zamanın, sonsuz kısa zaman içinde yaratılıp bitmiş olmasıdır.
İnsan Allah'ın yarattığı fıtrata direnirse bozulur. Allah sevgisi, Allah korkusu, samimiyet olmadığında beden hemen dengesizleşir.
Mehdiyet Hz. Adem'e, Hz. İbrahim'e, Hz. İdris'e verilen sahifelerde Hz. Musa'ya, Hz. Davut'a, Hz. İsa'ya indirilen kitaplarda var. Bu Mehdiyetin hak olduğunun ispatıdır.
Mehdiyetin İsraili kaynaklarda olması Mehdiyetin Allah'ın bildirdiği hak konu olduğunun ispatıdır. Mehdiyet Hz. Adem'den bu yana tüm dinlerde vardır.
Mehdi inancı tüm eski inançlarda ve hak dinlerde vardır. Allah'ın indirdiği tüm Kitaplarda Mehdiyet vardır.
İngiliz derin devletinin acılara sebep olan icraatlarının binlerce delili var. Mecliste gerekirse kapalı toplantıyla bu deliller konuşulsun.
Ehli Kitap ile Müslümanlar arasında benzerlikler olması, hak dinler silsile olarak geldiği için, normaldir. Mehdilik tüm hak dinlerde vardır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2017> Daha Fazla

Bazıları için Müslüman kadın denildiğinde güzellik bilmez, bakımlı olmaz sanılıyordu. Bakımlı, tutku dolu, yaman Müslüman kadın modelini gösterdik.
Dindarlığın modern hayatla çeliştiği iddiasıyla milyonlarca insanı İslam'dan uzaklaştırdılar. Biz bu oyunu temelden yıktık.
Dekolte, heykel, resim, kalite, neşe, klaslık sadece küfrün elinde olan imkanlar sanılıyordu, En güzellerine Müslümanların layık olduğunu
Kadın saygı duyduğu, değer gördüğü yerde dekolte giyer, bu nimet olan bir güzelliktir. Biz İslam'ın bu saygılı ve aydın yüzünü temsil ediyoruz.
150 yıldır ilk defa dünya çapında İngiliz derin devletine karşı kültürel bir mücadele başladı, bu yolda kapıyı açmayı Allah bize nasip etti.
Peygamberimiz (sav)'in ahir zaman mucizelerini gizleyen bazı şahıslar için bu ileride çok büyük bir utanç olacaktır. Garip bir mantıkla ahir zaman hadislerini gizliyorlar. Onların bu alametleri tüm gizleme çabalarına rağmen tüm Türkiye alametleri öğrendi.
İran dost ve kardeş ülkedir. İngiliz derin devletinin tahriklerine gelip İran karşıtlığı yapmak hiç akılcı olmaz. Bu oyuna kimse gelmesin.
Biz kapıyı açtıktan sonra tüm dünyada İngiliz derin devletine karşı bilinçlenme oldu. Eskiden derin devlet kavramı bile bilinmezdi.
Türkiye'ye karşı yapılan oyunlara verilecek en güzel cevap İslam Birliği'dir. Rusya, İran, İsrail ve tüm İslam alemi dostlukta birleşelim.
İngiliz derin devleti dünya çapında bir casusluk ağıyla, münafıkları organize edip, müslümanları birbirine kırdırma politikası güdüyor.
Bazı müslümanlar arasında demagoji çok yaygın, gereksiz konularla ilgilenip İslam birliği gibi asıl konuları gözardı ediyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mart 2017> Daha Fazla

Allah İslam'a hizmet eden tüm kardeşlerimizin çalışmalarını bereketli kılsın, her dağıttıkları kitabın binlercesi kat nurla sarsın.
İnsan başka partileri destekleyebilir ama Tayyip Hocam bu vatanın evladı, onu İngiliz derin devletine karşı korumak partiler üstü bir konu.
Defalarca anlattım benim Mehdilik iddiam yok. Arapça bilmem. Hayatımın sonuna kadar da Mehdilik iddiam olmayacak.
Hz. Ali ve diğer halifelerin şehit edilmesinin asıl sebeplerinden biri dönemin münafıklarının Kuran'ın yeterli olmasını kabul etmemeleridir.
Hurafelerin karanlığında kalmak isteyenler haşa Kuran'ı beğenmiyorlar. Peygamberimiz (sav) de Kuran'a uymakla yükümlüdür. (Yunus Suresi, 15: Onlara ayetlerimiz apaçık belgeler olarak okunduğunda, Bizimle karşılaşmayı ummayanlar, derler ki: "Bundan başka bir Kur'an getir veya onu değiştir." De ki: "Benim onu kendi nefsimin bir öngörmesi olarak değiştirmem benim için olacak şey değildir. Ben, yalnızca bana vahyolunana uyarım. Eğer Rabbime isyan edersem, gerçekten ben, büyük günün azabından korkarım.")
Allah, Kuran'da Kuran'ın açıklanmış ve yeterli olduğunu bildirmiştir. Hurafe sistemine uymak isteyenler haşa Allah'ın sözüne güvenmiyorlar.
Bir çok İslam ülkesinde hurafe saltanatı devam etsin istiyorlar, bu yüzden haşa Kuran yetersiz diyorlar. O zaman felaketler son bulmuyor.
İslam alemindeki felaketlerin sebebi büyük bir kesimin Kuran'ın yeterliliğini kabul etmemeleridir. Allah "Kuran yeterlidir" buyurmuştur.
Kuran'a göre Peygamberimiz (sav)'in ahirette İslam ümmetinden tek şikayeti, Kuran'ı terk etmiş olmalarıdır. (Furkan Suresi, 30: Ve elçi dedi ki: "Rabbim gerçekten benim kavmim, bu Kur'an'ı terk edilmiş (bir Kitap) olarak bıraktılar.")
Allah Müslümanlara manevi önder olarak Mehdi'yi seçeceğini bildirmiştir. Allah'ın seçtiğine tabi olmayınca İslam alemi fitneden kurtulmuyor. Haşa Allah'ın seçtiği Mehdi'yi beğenmeyip her grup kendi suni mehdisini hakim kılmak istiyor. O zaman da Allah bereketsizlik veriyor.
Konu sadece Hollanda değil, İngiliz derin devleti kendini saklayıp başka ülkeleri ileri sürüyor. Türkiye çok akılcı ve itidalli hareket etmeli.
Türkiye Mehdiyeti temsil eden bir ülke olduğu için Türkiye'ye yönelik çok geniş çaplı bir deccaliyet ittifakı ve saldırısı var.
Müslümanların bir kısmı deccaliyetle karşı karşıya olduğumuzu yeni yeni fark ediyor. Bu kuşatmaya karşı tek çözüm İslam Birliği’dir.
İngiliz derin devletinin İslamiyet'i kendince yok etmek için uyguladığı en emin yol hurafelere uyup Kuran'ın terk edilmesini sağlamak. İngiliz derin devleti Müslümanları dört taraftan kuşatıp büyük bir tuzağa düşürdü. Kuran'a sarıldığımızda bu tuzaktan kurtulacağız.
Allah daha kainat yaratılmadan tüm peygamberlerden ve tüm insanlardan söz aldığını bildirmiştir. Bu, zer alemidir.
Kuran'a dayalı Müslümanlıkta Müslümanlar bir ve güçlü olacağı için İngiliz derin devleti Kuran İslamı'na kesinlikle karşı.
Kuran'da kadının dövülmesi diye bir hüküm yoktur. Peygamberimiz (sav) hiç kadın dövmedi. Bunu söyleyenler Resulullah'a iftira ediyorlar.
Kuran'ın dışında bir Müslümanlık kabul edildiğinde ortaya İngiliz derin devletinin desteklediği batıl radikal sapkın akımlar ortaya çıkıyor.
Şu anda Avrupa'ya hakim güç İngiliz derin devletidir. Bir çok olay İngiliz derin devletinin yönlendirmesiyle gerçekleşir.
Türkiye'nin karşı karşı olduğu güç deccaliyetin geniş bir cephesidir. Akılcı bir değerlendirme ile olayın boyutunu görmek önemlidir. Önce geri çekilip, geleneğimizde olduğu gibi ricat edip, durumu tam değerlendirip sonra İslam Birliği’ni oluşturarak ilmi karşılık verilmesi gerekir.
Avrupa ülkelerinin Türkiye karşıtı tutumu İngiliz derin devletinin etkisiyle oluyor. Buna karşı İslam ülkelerinin desteğini almak gerek. Akılcı bir şekilde, Kuran'ın ışığıyla İttihadı İslam'ı oluşturarak gerekli ilmi karşılığın verilmesi önemlidir.
Allah ahirette Kuran'dan sorulacağımızı bildirmiştir. Kuran dışındaki kaynaklara uyulduğunda sapkın ve batıl bir anlayış ortaya çıkıyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Mart 2017> Daha Fazla

Deccaliyetin azgınlığına karşı Türkiye mutlaka İslam aleminin desteğini yanına almalı.
Önümüzdeki günlerde çok büyük olaylar göreceğiz ama ne yaparlarsa yapsınlar İslam ahlakının dünya hakimiyetini durduramayacaklar.
Türkiye kadınların alabildiğine özgür olduğu, dekoltenin de çarşafın da hür olduğu, sanatın, bilimin, güzelliğin yerleştiği bir ülke olsun.
Türkiye Rusya kardeştir ve hep kardeş kalacaktır. Ruslar Osmanlı terbiyesine sahip nezih insanlardır.
Peygamberimiz (sav), Deccal'in kızdırıldığında yani deşifre edildiğinde ortaya çıkacağını bildirmiştir.
Kut’ül Amare zaferi İngiliz derin devletine atılmış tarihi bir tokattır. İngiliz derin devleti bu yüzyılda da aynı yenilgiyi alacak.
Türkiye'nin önce bastığı yeri çok güçlü hale getirmesi önemli. Bu da önce İslam Birliği’ni sağlamakla mümkün olur. Asıl netice öyle alınır.
İngiliz derin devleti çok züppedir ve çakaldır. Irk üstünlüğüne inanır. Her türlü çirkinliği yapabilirler, Türkiye çok dikkatli hareket etmeli.
Türkiye bir deccaliyet atağıyla karşı karşıya. Türkiye bu durumda tek başına değil tüm İslam alemiyle birlikte hareket etmelidir.
Türkiye'ye karşı atak yapan ne Almanya, ne Hollanda. Asıl güç İngiliz derin devleti. Gücün boyutunu görüp ona göre akılcı tedbir almalıyız. Öncelikli olarak yatıştırıcı olalım, mevcut sorunu yatıştıralım. Sonra gereken tüm diplomatik, ticari, siyasi tedbirleri alırız.
İngiliz derin devleti gizli 300 yıllık bir yapılanmadır ve dünyayı perde arkasından idare eden güçtür.
Mekke döneminde Peygamberimiz nasıl itidalli, akılcı ve sabırlı bir politika izlediyse Türkiye de şu anda bu itidalli politikayı izlemeli.
Türkiye'nin deccaliyetle ilmi mücadelesi İslam ülkelerinin birliğiyle etkili olur. Mevcut konumunda Türkiye akılcı, itidalli olmak durumunda.
Şu an Türkiye'ye yönelik atak çok sert görülüyor. Önce ne yapmayı planladıklarını tam tespit edelim, ona göre akılcı, etkili karşılık verelim.
İngiliz derin devleti Türkiye'yi yalnızlaştırmaya çalışıyor. Bu oyunu bozmak için yapılması gereken öncelikle yatıştırıcı olmaktır. Türkiye sakin, yatıştırıcı, sevecen bir üslupla kurulan tüm oyunları bozabilir. Ülkeler arası gerginlik değil dostluk güzel olandır. Sert sözlerle netice alınmayacağı için diplomatik yaptırımlar uygulamak bir yol olabilir. Ticari bağ kesilebilir, elçiler çağrılabilir ama tüm bunların yerine mümkün olduğunca dostluğu pekiştirecek adımlar atmak daha doğru olur.
Türkiye her zaman yatıştırıcı, itidalli, kaliteli bir çizgide olmak zorunda. Türkiye'nin örfüne ve ahlakına yakışan budur. Yatıştırıcı olalım.
Avrupa çapında Türkiye'yi yalnızlaştırmaya yönelik siyaset var. Bu siyaseti engellemek için Türkiye her zaman olgun ve itidalli davranmalı.
Son dönemlerde Peygamberimiz'i örnek göstereceklerine Che Guevara'yı örnek gösteriyorlar. Devleti yıkmaya azmetmiş olan kişi örnek olamaz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mart 2017> Daha Fazla

Önce ve sonra kavramı yani zaman insan için geçerlidir. Zaman insanın bir algısıdır. Allah zamandan münezzehtir.
Müslümanların bu derece ezilmesinin ana nedeni hurafeye dayalı bağnaz sistemdir. Kurtuluş çaresi ise Kuran İslamı'dır.
Hurafelere dayalı bağnaz sistemin dehşet verici bir hayat anlayışı var. Ya Kuran İslamı'nı kabul edecekler ya bu korkunç dünyayı. Mayosuyla gezen kız kardeşine, annesine gayri ahlaki gözle bakacağını, 3 yaşında çocuğun şortla gezemeyeceğini söyleyen zihniyet hurafe dinidir. İslamofobinin gelişmesine sebep olan annesini, babasını, çocuğu potansiyel cinsel tehlike olarak gören, kadın ve dekolte karşıtı bağnazlıktır.
Bazıları fasık Müslüman anlayışını savunuyor, “ben hiçbir hükme uymuyorum ama size akıl veririm” diyor. Kuran'a göre fasığın sözüne itibar edilmez.
Türkiye'nin Rusya ile dostluk atakları çok doğru ve güzel. Rus milleti temiz ve güzel bir halktır.
Che Guevara "insanı soğuk bir ölüm makinasına dönüştürelim" diyen biridir. Gençlere örnek gösterilecek biri değildir. Terörle devleti yıkmaya azmetmiş Che Guevara gibileri gençliğe örnek göstermek suç. Che'yi savunmakla Öcalan'ı savunmak arasında fark yoktur. “Benim Marksistliğim kök saldı saf hale geldi. BEN SİLAHLI MÜCADELEYE KESİN İNANIYORUM" diyen Che'yi savunmanın Öcalan'ı savunmaktan farkı yok. Che cinayet işlemekten zevk alan, insanların kafatasının parçalanmasını izlemekten zevk alan biridir. Propagandası yapılacak kişi değildir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mart 2017> Daha Fazla

Bizim için önemli olan İttihad-ı İslam. Barzani İttihad-ı İslam'ı savunan bir insan. PKK ise İttihad-ı İslam'a kendince engel olacağını sanıyor.
Yüzlerce defa söyledim, Mehdilik iddiasında bulunursam Allah'ın, meleklerin, insanların laneti üzerime olsun dedim. Ben hoca da değilim. Bu program da din programı değil. Ben Allah'ı çok seviyorum, her yerde, her ortamda Allah'ı anarım.
Ateistlere, agnostiklere hepsine saygı duyarım, dürüst açıkça inanamadıklarını söylüyor, samimiyetsizlik yapmıyorlar, gelsinler sohbet edelim.
Biz sınırımızda İngiliz derin devletine uşaklık yapan, İslam Birliği’ne set olacak bir komünist devlet istemiyoruz. Kürtler bizim canımız. Barzani'nin Irak ve Suriye'de uluslararası kanunlara uygunsa modern, aydın bir devlet kurması milletimizi rahatsız etmez. Bölge devletleri anlaşır, Birleşmiş Milletler kabul eder, uluslararası kanunlara da uygun olursa Barzani ve Kürtlerin Suriye ve Irak'ta devleti olması güzel olur.
Şeyh Mehmet Efendi, Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretleri’nin bize emanetidir. Çok kıymetli, muhterem, müberra bir insandır, kendisini çok seviyoruz.
Bir çok konu anlatıyorlar ama Darwinizmin geçersizliğini, iman hakikatlerini, insanların imanlarına vesile olacak konuları hiç anlatmıyorlar.
Kuran'da kadının dövülmesi diye bir hüküm yoktur. Peygamberimiz (sav) kadınlara müthiş değer vermiştir.
Kafalarına göre kadehi, meyve suyu şişesini, parfümü her şeyi haram kılıyorlar. Oysa Allah yalan söyleyip helali haram kılmayın diye buyuruyor. (Nahl Suresi, 116: Dillerinizin yalan yere nitelendirmesi dolayısıyla şuna helal, buna haram demeyin. Çünkü Allah'a karşı yalan uydurmuş olursunuz. Şüphesiz Allah'a karşı yalan uyduranlar kurtuluşa ermezler.)
Bağnazlar babasının kızına sevgi gösteremeyeceği, annenin oğlunun yanına çıkamayacağı dünyayı din gibi gösteriyorlar. Bu çok korkunç. Bu şirk dini. “Fotoğraf çektirmek, tablo asmak, müzik dinlemek, dans etmek, gülmek ben hepsini yaparım ama haram olduğunu biliyorum" diyorlar. Oysa bunlar haram değil, helal. Müslüman Allah'tan korkar ve haram konusunda titizdir. Haram olanı yapmaz. Bu mantıkta olanlar kendilerince Müslümanların elinden helal olan tüm nimetleri almak istiyorlar. Müzik, dans, sanat, kalite, bilim, güzellik, eğlence haram değildir. Ayrıca haram olduğunu düşünüp buna rağmen tüm bu eylemleri yapıp sonra da Müslümanlara akıl vermek çok büyük bir samimiyetsizliktir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mart 2017> Daha Fazla

Mehdi, Deccaliyetin oluşturduğu enkazı kaldırmak için geliyor. Deccaliyet dünyayı mahvettikten sonra Hz. Mehdi imar edecek.
Meyvenin topraktan vitamin, mineral ve protein elde etmesi başlı başına çok büyük bir mucize.
Dekolte karşıtı bağnaz sistem kadın nasıl dövülür, erkek çocuk annesinin dizine bakamaz, babası kızına sarılamaz sapkınlığı üzerine kurulu. Bağnazların anlattığı hurafelere dayalı sistemde fotoğraf çektirmek, müzik dinlemek, dans etmek haram, sakal kesen, içki içen öldürülüyor.
İslam sevgi, neşe ve huzur dinidir, insan fıtratına uygundur. İslam'ı neşeyi kaçıran, sanatı öldüren bir mantığa çevirenler bağnazlardır.
Kuran'da Hz. İsa'nın yeniden yeryüzüne geleceği çok açık anlatılmıştır. İsa Mesih için "O bir kıyamet alametidir" diye bildirilmiştir.
PKK'nın Marksist Leninist dinsiz ideolojisinin Kürtler tarafından asla kabullenilmeyeceğini yıllardır anlatıyoruz.
Rusya, Amerika ve Türkiye genelkurmay başkanlarının ortak toplantısı İngiliz derin devletine karşı yeni bir dünya düzeni oluşturacak.
Deccaliyetin yolu buraya kadardı, bundan sonra ilimle irfanla İngiliz derin devletine nefes aldırmayacağız inşaAllah.
İçinde Hz. Musa ve Hz. Harun'un emanetlerinin olduğu Tabut-u Sekine'yi de inşaAllah göreceğiz. Tabut-u Sekine'yi Hz. Mehdi bulup açacak ve sandık açıldığında metafizik bir şekilde o ortamda ferahlama olacak.
İmanı güçlü, aklı derin insan, insanların üzerinde çok olumlu etki yapar. Güçlü imanlı insanların bereketi olur.
Kadın Allah'tan korkan, dengeli, makul, derin düşünebilen erkeği sever. Kadınlar dünyanın en güzel varlıkları, kıymetlerinin bilinmemesine hayret ediyorum.
Bazıları İslam elden gidiyor diye feveran ediyorlar, ama elden giden İslam değil şirk dini. Yerine gerçek İslam, Kuran'ın nuru hakim olacak.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mart 2017> Daha Fazla

Bağnazlıkta hemen hemen her konuda devreye şiddet, dehşet giriyor. Dünyanın kurtuluşu bizim anlattığımız akla, sevgiye dayalı Kuran İslam’ıdır.
Bağnaz zihniyetin kadına bakış açısı çok hastalıklı bir dünya anlayışının gelişmesine sebep oluyor. Bu, insanları İslam'dan uzaklaştırıyor. Bağnazlığın ortaya koyduğu dehşet dünyasından kurtulmak için Kuran'ın anlattığı gerçek İslam'a sarılmak dışında bir yol yok.
Sevgiyi devlet politikası haline getirmek gerekir. Kavga ve gerilim kültürü değil sevgi ve merhamet hakim olmalı. Her yerde ısrarla sevgiden bahsedilsin. Sevgi fitneyi yatıştıran, kavgayı bitiren mühim bir ibadettir. Yaratılışın ana gayesi sevgidir.
Silah tüccarları Ortadoğu halklarını kendilerince ilkel gördükleri için sürekli savaş çıkartıp insanları birbirine kırdırıp silah satıyorlar.
Darwin de kadınları aşağı gören bir düşünceye sahipti. Haşa kadınların köpekler gibi olduğunu söylüyordu.
Kıbrıs'taki İngiliz üslerinin kapatılması Ortadoğu için ferahlık olur.
Kuran'da kadının dövülmesine dair hüküm yoktur. Kadını haşa aşağı kendilerini üstün görenlerin zihniyeti Kuran'a uygun değildir.
Bağnazların sisteminde sağlıklı hayat olması mümkün değil. Kadına gülmek yasak. Çocukların sevinmesi yasak. Korkunç bir dünya istiyorlar. Kuran'ın akılcı, sevgi dolu, merhametli, kaliteli, aydın, özgür dünyasından uzak tamamen hastalıklı bir dünya oluşturuyorlar.
Kadınların özgür olması o ülkenin modernliğini göstermek açısından en önemli ölçülerden biridir.
Dekoltenin de başörtünün de alabildiğine özgür olduğunu çok iyi vurgulamak gerekir. Kadınların kıyafetine, hayatına karışmak olmaz.
Abdülhamit döneminde Girit'te önce yerel yönetim güçlendirilmiş sonra özerklik verilmişti sonra da İngiltere'nin desteğiyle Osmanlı'dan koptular.
Kötü söz kimden çıktıysa ona aittir, hakaret sözleri her zaman kişinin kendisine döner.
Başbakanımız Binali Yıldırım çok kıymetli, dürüst bir insan.
Türkiye'nin modern olması, kadınların hür ve rahat olması, sanat ve estetiğe önem verilmesi çok önemli. Modern bir toplumda darbe olmaz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mart 2017> Daha Fazla

Büyük Ortadoğu Projesi, İngiliz derin devletinin İslam alemini kolay yönlendirebilmek için küçük parçalara ayırmak projesiydi. Geçersiz oldu.
Cehennem ehli, cehenneme layık bir ahlaksızlıkla yaratılmıştır. Bizim bildiğimizin ötesinde garip birer mahlukturlar.
Tayyip Hocam Allah rızası için tüm gücüyle hizmet ediyor. Böyle şevkli bir insana engel olmaya yeltenmek vicdanlı bir tavır değil. Devlet Bahçeli partiler üstü bir mesele olduğunun bilinciyle Tayyip Hocam'a sahip çıkıyor. Çok doğru yapıyor. Allah ondan razı olsun.
İslam öncesi kayıtlarda Mehdiyetin anlatılması, Mehdiyetin hak olduğunun önemli delillerinden biridir.
Mehdiyet demokrasinin en gelişmiş şeklidir. Dünya henüz gerçek demokrasiyi hiç görmedi. Dünyaya gerçek demokrasiyi öğretecek olan Mehdiyet'tir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Mart 2017> Daha Fazla

Sürekli telkin ve ısrarlı anlatım önemli. Dinsiz olanlar Rahmani ablukaya alındığında bir bakarsın ki dindar olur.
Bediüzzaman en büyük hizmetin taklid-i imanı, tahkiki yani samimi imana çevirmek olduğunu söylemiştir. Esas mesele imanlı gençlik yetişmesidir.
Bediüzzaman Mehdi'nin 3 büyük vazifesi olacağını anlatmıştır. Bunlardan birincisi Darwinizm ve materyalizmi ilmen yok etmektir. Bediüzzaman Mehdi'nin ikinci vazifesinin ise İslam alemini Kuran'a döndürmek ve İttihad-ı İslam'ı sağlamak olduğunu anlatmıştır.
Bediüzzaman hayatı boyunca çok fazla çile çekti, ama hiçbir zaman şikayetçi olmadı.
Abdülhamit dönemi Osmanlı'nın hem madden hem manen çöktüğü bir dönemdir, Abdülhamit İngiliz derin devleti tarafından kuşatılmıştır.
Bediüzzaman ahir zaman hadislerinin yüzeysel düşünceyle anlaşılamayacağını, derin düşünmek ve samimi olmak gerektiğini söylüyor.
Deccaliyet İslam'ı tebliğ eden her bir kitaptan ayrı bir yara alır. Kitaplar müminlere bereket ve şifa olur, deccaliyete ise darbe olur. Kitap ile tebliğ çok güzel bir nimettir. İslam'ı hurafesiz, samimi candan bir dille anlatan bir kitap insanların samimi imanına vesile oluyor.
Önümüzdeki aylarda, yıllarda çok büyük olaylar göreceğiz ama kimse endişeye kapılmasın, sonuç önemlidir. Sonuç mutlaka hayırlı olacak.
Kadınla erkek akraba dahi olsa bir arada yemek yiyemez diyenlerin çok sapkın bir zihniyeti var. Hacda kadın erkek birlikte ibadet ediyor.
CHP modern dindarlığı savunan, solun en sağında olan bir parti haline gelsin. Milletimiz o zaman CHP'yi baştacı yapar. CHP geçmiş zihniyeti tamamen reddedip Atatürk'ün modern dindarlığını esas alan, halka yakın, solun en sağında bir çizgide yer almalı.
Müminin kimliği yüzündedir. Nurundan, temizliğinden hemen ahlakının güzelliği anlaşılır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mart 2017> Daha Fazla

Peygamberimiz dönemindeki münafıklar da o zamanki derin devletlere yakın züppe karakterli tiplerdi.
Münafık İslam'a, Kuran'a uygun olmayan işler yapar ama sözleriyle insanları aldatmaya çalışır. Derin düşünmeyenler de buna aldanır.
Kehf Suresi baştan sona Mehdiyeti anlatır. Küçük bir genç topluluğu, mağaraya sığınmaları hep Mehdiyetin anlatımıdır.
Ledün ilmi fevkalade olaylara karşı müminleri korumanın stratejisidir. Mehdi de ledün ilminin üstadıdır.
Mümin hiçbir zaman çıkar peşinde olmaz, elindekini Allah rızası için dağıtır.
Müslüman mal, mülk ya da gelecekte bir makam elde edebilmek için değil, Allah'ın rızasını kazanmak için yaşar ve hizmet eder.
Genellikle kaliteden uzak, hayatlarına sevgisizliğin hakim olduğu tipler dindar insanların hayatı en güzel şekilde yaşamasını kıskanıyorlar. Bu tipler Avrupa’ya gittiklerinde de hem Avrupa’ya hayran oluyorlar hem de bir şekilde o topluma zarar vermeye çalışıyorlar. Bu, kıskançlıktır.
Dindar olanların hayata kapalı olduğu kanaati var. Bu felsefeye göre halk eğlenir, plaja gider, dini destekler ama dindarlar hayatı yaşayamaz.
Peybamberimiz'in dönemini bazı bağnazların anlatımına veya hurafelere göre kafalarında canlandırıyorlar. Kuran'da anlatılan doğru olandır.
Bağnazlık İslam'a en büyük zararı veriyor. Bağnazlar İslam'la adeta bir mücadeleye girişmiş durumdalar.
Obama döneminde Trump'ın telefonlarının dinlendiği iddiası muhtemelen doğrudur. Trump çok kapsamlı araştırma yaptırsın.
Kürt ayrı PKK ayrı. Kürtler bizim can kardeşimiz.
Osmanlı ekonomisi Abdülhamit döneminde İngiliz derin devletinin hakimiyeti altına girdi. Bugün hala bu hakimiyetin etkisi görülüyor.
Kuran'da kadının tesettürüyle ilgili hüküm Ahzab Suresi'nin 59. ayetidir ve ayetin hükmüne göre gereken durumda kadın çarşaf giymelidir.
Abdülhamit döneminde devletin hemen her noktasına hakim olan yapı İngiliz derin devletiydi. Bunun ardından parçalanma geldi.
Biz silahların hepsinin kaldırıldığı, eritilip sanayide kullanıldığı bir dünya istiyoruz.
Biz ehl-i tevekkül olarak Allah'ın yarattığı kadere teslim olmuş kullarız. Allah ne isterse o olur ve o hayır olur.
Tayyip Hocam İngiliz derin devletinin isteklerine boyun eğmediği için hedef oluyor. Putin ve Trump da bu yüzden hedefteler. İttifak önemli.
İnsan güzelliği iman hakikatidir. Güzel insan Allah'a hayranlık uyandırır, cennet özlemini arttırır. İnsanın güzel ve bakımlı olması nimettir.
Kadınlar istedikleri gibi yaşar, istedikleri gibi giyinir, istedikleri gibi neşeli yaşarlar. Bu, her insanın hakkıdır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2017> Daha Fazla

İslam'ın ne kadar güzel bir dünya sunduğunu hiç görmedikleri için şaşırıyorlar. İnşaAllah ileride daha da fazla güzelliklerini görecekler.
Rumilik İngiliz derin devleti tarafından destekleniyor. "Bizim yolumuzda Müslümanlık yok" diyen bir felsefeyi Müslüman benimseyemez.
Trump ve ailesi Amerikan halkı için kalite, nezaket, klaslık konusunda güzel bir model. Bazı ezik homoseksüel destekçileri onlara haset ediyor.
Normal bir akılda insan Allah'ı bir an bir saniye dahi unutmaz.
Bazı sözde alimler kendilerince Müslümanları pasifize etmek istiyorlar. Israrla Mehdi'nin çıkış alametlerini anlatmıyorlar.
İngiliz derin devletinin Rusya aleyhine kurduğu tuzakları deşifre edelim ve Rusya'yı yalnız bırakmayalım.
Kadınlar Mehdi devrinde çok özgür olacak, kimse onlara karışamayacak ve rahatsızlık veremeyecek.
Bediüzzaman'ın kitaplarını gençlerin mutlaka okuması lazım. O kitaplardaki ruh ve samimiyet nefistir, o coşkunun ruha etkisi muazzamdır.
Ivanka Trump çok şık, kaliteli ve nezih bir hanım. Haset edenlerin çirkin sözleriyle hiç muhatap olmasın.
Türkiye Barzani'yi sürekli desteklemeli. Barzani dindar, efendi bir insandır. Uluslararası kanunlara uygunsa devlet kurmasından mutlu oluruz.
Kadın karşısındaki kişinin aklına, derinliğine, kişiliğine ve güvenilir olup olmadığına bakar. Kadın Allah aşkı arar, dostluk ve şefkat ister.
Peygamberlerin gösterdikleri mucizelerin hiçbiri aklın ihtiyarını ortadan kaldıracak şekilde olmaz. O zaman imtihan olmaz.
Müslüm Gürses'i rahmet ve sevgiyle anıyoruz. Allah kendisine gani gani rahmet etsin, Muhterem Nur hanıma Allah hayırlı ömür nasip etsin.
Ben Mehdi'nin talebesi olmak istiyorum. Allah bana da kardeşlerime de Mehdi'ye talebe olma şerefi nasip etsin.
Pakistan, Türkiye ve İran'ın bir araya gelmesi çok güzel olmuş. Tayyip Hocam'ın İran'a gösterdiği dostluk çok güzel maşaAllah.
Zaman geçtikçe karşındaki insanın vefasını, sadakatini, kişiliğini, fedakarlığını gördükçe insan daha çok sever. Yaşla zamanla sevgi azalmaz.
Sevgi zamanla azalmaz, tam tersine geçen zamanla birlikte sadakat ve vefa sevgiyi daha da güçlendirir.
Kendisine sığınan mazlumları korumak, sahip çıkmak, misafir etmek Türk Milletinin örfüdür. Misafir milletimizin başının tacıdır.
Suriyeli misafirlerimiz bizim baş tacımız, hepsini birden itham eden çirkin sözler söylemek büyük vicdansızlık olur. Sel gibi kan akan topraklardan gelip bizim merhametimize sığınmış insanlara çirkin sözler söylemek akıl almaz bir merhametsizliktir. Bizim vicdanımıza, merhametimize sığınmış mazlum Suriyelileri dışlayan, itham eden, hedef gösteren açıklamaları milletçe kabul etmiyoruz.
Kadın aklı ve vicdanıyla kendini nerede güvende hissedeceğini, nerede nasıl giyinip davranacağını bilir. Kadınlara akıl vermelerine gerek yok.
Gerçek bilginin, sanat ve kalitenin ortaya çıkması önemli, bunlar olursa milli kültür de güçlenir. Gerçek sanat, bilim ve kalitenin ortaya çıkması için eğitimin Darwinizmin dayatmasından kurtulması gerekir. Bu sağlanırsa kültürde çökme olmaz.
Darwinizm putperest bir dindir ve bilimsel değildir, her şeyi tesadüfle açıklamaya çalışır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Mart 2017> Daha Fazla

Kadının güzelliği kadının süksesidir. Kadının güzelliğini yok etmek kadını bir nevi öldürmektir. Kadının güzelliğini takdir etmek nimettir. Kadının onuruna, iffetine saygı duyarak güzelliğini takdir etmek gerekir.
Kadının asaletine özen göstererek, saygı duyarak iltifat etmek önemlidir. Kadın kendisiyle muhatap olanın kaliteli ve akıllı olmasını ister.
Bazı ahlaksızlıklar kadın gördüklerinde onu nasıl üzeceklerini nasıl faydalanacaklarını düşünüyorlar. Kadın müthiş saygı hak eden bir varlıktır. Kadınların güzelliğine ulaşamamanın verdiği eziklik ve kıskançlıkla saldırganlık yapıyorlar. Doğru eğitim olsa kadına hürmet tam olur.
Görgü, kültür, bilgi, kalite artırılırsa kadınlar her yerde istedikleri gibi giyinir ve hür gezerler. Önce hak ettikleri saygıyı görmeleri gerek.
Azeriler candır. Allah Devletlerini, Hükümetlerini başarılı kılsın. Huzurları, sevinçleri daim olsun.
Evlilik Allah'ın rızasının en çoğuna göre yapılır. Mesleğine, gelirine göre değil takvasına, ahlakına göre seçim yapılır.
Mehdi'nin döneminde din Peygamberimiz (sav) dönemindeki gibi yaşanacak. Bazı alimler kendi sistemlerini bozduğu için Mehdi'den uzak duracak.
Mehdi zahir olduğunda Mehdi'ye ilk karşı çıkacak olanlar bazı sözde alimler olacaktır. Mehdi'yi dini değiştirmekle itham edeceklerdir.
Allah zorlukları, hastalıkları ve acizlikleri insanların düşünmesi, Kendisi'ni sevmeleri için yaratır.
Sevgisiz insanları asıl rahatsız eden ve haset etmelerine sebep olan dekolte değil arkadaşlarımın bana olan derin sevgisi ve sadakati. Bir çok kanalda eğlence, sohbet programı var, kadınlar hep dekolte, kimse onlarla ilgilenmiyor. Arkadaşlarımın sevgisine haset ediyorlar.
Düşünen bir insan için tam Peygamberimiz'in haber verdiği şekilde 1980'lerden itibaren depremlerde artış olması hayret verici bir olaydır.
1980'lerden itibaren depremlerde düzenli artış var. Peygamberimiz (sav), depremlerin artışının Mehdi'nin çıkış alameti olduğunu bildirmiştir.
Depremde evleri yıkılanlar sadaka hükmünde, yara alanlar gazi hükmünde sevap kazanıyorlar. Hepsine Allah uzun ömür versin.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2017> Daha Fazla

Benim arkadaşlarımın hepsi 5 vakit namazlarını kılarlar ve namaz konusunda çok titizdirler.
Kadınlar çok nefis varlıklar. İnsan bakmaya ve sevmeye doyamıyor. İnsanların kadınların kıymetini bilmemesine şaşırıyorum.
Sonsuzluk, Allah'ın kudretinin ve gücünün en büyük delillerinden biridir.
Her gün deccaliyet kinden, nefretten bahsediyor, biz de her gün sevgiden bahsederek o şeytani elektriği Rahmani elektriğe çeviriyoruz.
Türkiye sınırında Allah'sız, dinsiz, komünist bir yapılanma istemiyoruz. Dindar, muttaki Kürt kardeşlerimizle ise iftihar ediyoruz.
İttihad-ı İslam, Kuran ahlakının dünyaya hakimiyeti İslam'ın esaslarıdır. Samimi Müslümanların bu konuları hep gündemde tutmaları gerekir.
Tek bir çiçeğin varlığı dahi Allah'a iman etmek için yeterli.
Komünist Stalinist bir örgüt olan PYD'yi desteklemek Amerika'ya yakışmayan bir siyaset. Amerika'nın bu tutumdan vazgeçmesi gerekir.
Müslümana eleştiri yaparken Kuran ayetiyle konuşmak önemlidir. "Benim mantığıma göre" değil "Kuran'a göre böyle olmalı" denmesi gerekir.
Trump, İran'a karşı Mehdiyetin şefkat, merhamet yönünü anlatarak netice alabilir. Silahlanma ile çözüm oluşması mümkün olmaz. Amerika Rusya ile ortak hareket ettiğinde İran’la arasındaki anlaşmazlıkları da çözebilir. İngiliz derin devletinin çatışma oyununa gelmesinler.
Paleontoloji bilimdir, Darwinizm ise hurafedir. Fosiller derslerde anlatılırsa Darwinizm biter. Darwinizmi ispatlayacak tek bir delil yoktur. Darwinizm bilim değildir, demagoji ile Darwinizmi kabul ettiremezler. Darwinizm komünizmin temeli olan bir hurafedir, batıl bir inançtır.
Darwinizm pagan bir inançtır, Allah'ı inkar için (haşa) vardır. Jeoloji, fizik, kimya bilimdir ama Darwinizm bilim değildir, pagan bir dindir.
İngiliz derin devletinin dayatmasıyla hareket eden bazı Müslüman ülkelerde müfredatta yüzlerce saat Darwinizm propagandası yapılıyor.
İngiliz derin devleti Allah'ın, dinin inkar edildiği yerlerde bulunan ve onlara tabi bazı Müslümanları kontrolü altına almış gibi görünüyor.
İslam aleminde dini siyasallaştırmaya çalışan bazı kişileri İngiliz derin devleti istediği çizgiye getiriyor gibi görünüyor.
Allah sırf sevelim diye hayvanlarda müthiş güzellikler ve sevimlilikler yaratıyor.
Annesi babası olan bir kişi Hz. İsa olamaz. İsa Mesih'in dünyada hiçbir akrabası olmayacaktır, Aramice bilecektir, o devirden eşyaları olacaktır. İsa Mesih Kuran, Tevrat ve İncil'i ezberden bilecektir. Bir kere okuduğu bir şeyi unutmaz. Yüzünde çok keskin ve akıllı bir ifade vardır. İsa Mesih'in altın rengine bakan kestane rengi saçları, yeşile bakan gri rengi gözleri, atletik bir vücut yapısı olacaktır.
Vesveseye en güzel cevap hiç cevap vermemektir. Vesvese ile hiç muhatap olmamak gerekir. Vesvese geldiğinde telaşa hiç gerek yoktur. Vesveseyle hiç muhatap olmamak şeytana uymamaktır, muhatap olmayınca insan ibadet sevabı almış olur.
Atatürk'ün yaptığı hizmetin binde birini yapamayanların Atatürk'ü eleştirme hakkı yoktur. Atatürk'ün oluşturduğu modernlik çok kıymetli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Şubat 2017> Daha Fazla

Trump sokak gösterilerinin ardında Obama var derken doğru söylüyordur. Obama'nın ardında da İngiliz derin devleti var.
İnsanlar Allah'ı sevmek yerine kendilerini sevmeye başladıklarında Mehdi gelecek ve insanlara Allah'ı sevmeyi ve Kuran'a uymayı öğretecek.
Dindar Amerika'nın müttefiği komünist YPG/PKK olamaz. Türkiye de sınırında bir komünist devlete müsaade etmeyecektir.
Canlılardaki renklerin uyumu, simetri evrimi geçersiz kılıyor. Hayvan neden böyle sanat eseri gibi süslü olsun? Tesadüf simetri yapamaz.
Kadın haklarının korunması ve kadınların özgürce yaşaması önemlidir. Allah'ın kullarının yarısı azap çekiyorsa Allah bereketsizlik verir.
Darbe tehlikesini ortadan kaldırmanın kesin yolu modernlik ve kadın özgürlüğünün tam yaşanmasıdır.
Peygamberimiz (sav) ahir zamanın imtihanlarının çok şiddetli olduğunu bildirmiştir. Her olay insanları düşündürmek için yaratılır.
Amerika'nın savunması önemli, ama Rusya ile dost olup saldırmazlık paktı imzalanırsa iki ülke silah yerine halkın refahına harcama yapabilir.
İngiliz derin devletinin belasını bir daha yaşamamak için Abdülhamit dönemini iyi inceleyip ona göre bugün tedbirler almak gerekiyor.
Abdülhamit dönemi tüm Osmanlı'nın Darwinist propagandaya maruz kaldığı, şarap satışının en yüksek seviyede olduğu en zor dönemlerden biridir.
Mehmet Şevket Eygi Hocamız dürüsttür, vicdanlıdır, samimi Müslümandır. İnandığı doğruyu mutlaka anlatır.
Sevgi, kalite, temizlik yoksa hayatın ne anlamı var? Allah'ın Kitabını bir kez dahi okumadan yaşıyorlar. Bunu normal kabul etmemeleri gerek.
Şeytan insanların birbirine düşmesi için dünyaya sevgisizlik büyüsü yaptı. Bu büyüyü ısrarla Allah'tan ve sevgiden bahsederek kıracağız.
Çok sayıda gazete, televizyon kanalı ve internetin yaratılması tebliğ için çok büyük nimet. Bu imkanlar Mehdiyet için özel yaratılmıştır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Şubat 2017> Daha Fazla

Kıyamete yakın dönemde hiçbir kutsal mekan kalmayacak, Kabe de yıkılacak ve Kuran ref edilecek. O zaman Müslümanlar tamamen gizli olacak.
Gerçek samimi imanı anlatan bir kitap girdiği yeri cennet bahçesi gibi yapar. Bir çok insanın kasvetli dünyasını aydınlatan nur gibidir.
Mehdi yeryüzünde olduğu devirde tüm feyz, hidayet ve sevginin kaynağı olacaktır.
İsa Mesih talebelerine çekecekleri sıkıntılar karşısında tevekküllü olmalarını "ne yapacağız" diye endişe etmemelerini öğretmiştir.
Mehdi ilmi mücadelesine ilk başladığında karşıtları çok fazla olacak. Yavaş yavaş sevenleri artacak.
Peygamberimiz (sav), Mehdi'nin yanına gelenlerin seçileceklerini ve arınacaklarını bildirmiştir. Sadık, vefalı, güzel ahlaklı olanlar Hz. Mehdi’nin yanında kalacaklardır.
Herkesten nefret mantığında olanların sevdiği bir kimse ya da bir ülke olmuyor. Herkesi sevip herkesi kazanmak Kuran'a uygun olandır.
Kadına şiddeti teşvik etmek büyük suç ve şiddetli bir vicdansızlıktır. Bağnaz sistemde korkunç bir kadın karşıtlığı ve düşmanlığı hakim. Haşa kadınlara aklı ve dini yarım demek bağnaz sistemin en korkunç yönlerinden biridir. Kadının varlığına dahi tahammül edemiyorlar.
Sahabe Mehdi'yi çok merak ediyor, sürekli Peygamberimiz (sav)'e sorular soruyorlardı. Peygamberimiz (sav) de Mehdi’yi çok detaylı anlatmıştı.
Abdülhamit döneminde Osmanlı topraklarının çok büyük kısmı kaybedildi. Abdülhamit'in yakın çevresi İngiliz derin devletinin etkisindeydi.
Barzani'nin Türkiye'de iyi ağırlanması bir güzelliktir. Türkiye dindar, muttaki Kürt kardeşlerimizin her zaman destekçisi olur.
Sayın Binali Yıldırım samimi, candan, babacan, hoşsohbet ve nüktedan bir insan. Milletimiz de kendisini çok seviyor.
Suriye'nin ve Irak'ın bölünmesini, Ortadoğu'nun paramparça edilmesini öngören Büyük Ortadoğu Projesi İngiliz derin devletinin planıydı, bu plan tamamen çöktü.
Rusya İngiliz derin devletine tavır aldıktan sonra seri cinayetler başladı. Bu cinayetlerin hepsi detaylı incelenmeli. Putin çok iyi korunmalı.
Dua ile şifa aynı anda yaratılır. Dua Allah'ı daha çok sevmemiz içindir.
Mehdi'nin liderliği siyasi anlamda olmayacaktır. Mehdi sevgiyi öğreten, adaleti sağlayan bir manevi önder olacaktır.
Sayısız hurafeyle dini yaşanamayacak hale getirmişler. Eğlence, müzik olan her yerde din olur, her yerde Allah anılır.
Mehdi'nin talebeleri de zer aleminde Mehdi'ye tabi olacağına söz vermiş kişilerdir. Müminlerin birbirlerine bağlılığı ve dostluğu zer aleminden geliyor. Zer aleminde birbirlerini tanıyorlar ve seviyorlar.
Zer aleminde Peygamberler, Mehdi'ye yardım edeceklerine söz vermişlerdir. Peygamberimiz'in yardımı Mehdi'yi anlatan hadislerle olmuştur.
Putin hem Peygamberimiz (sav)'e hayrandır hem de İsa Mesih'e sadıktır. Dindar bir insandır. Yanlışları olsa bile eleştiriye açıktır.
İran ile Türkiye'nin arasını bozmayı amaçlayanların oyununa gelmeyelim. İran ve Türkiye dostluğu bölgeye huzur, güzellik getirir.
Barzani çok efendi delikanlıdır, dürüst ve dindar bir insandır. Yakın çevresi de öyle efendidir. Kimse aleyhinde çirkin konuşma yapmasın.
Deccaliyetin bilgisiz, imanı zayıf, enaniyetli, kibirli bazı hocalarla Müslümanları uyutmasına ilimle, fikirle izin vermeyeceğiz. Aksine uyanma olacak.
Türkiye zorluklardan ve büyük olaylardan geçecek, deccaliyetin zulmü ve verdiği meskenet bitecek, insanlık uyanacak inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Şubat 2017> Daha Fazla

Bağnazlık kadına dünyayı cehenneme çevirmek üzere kurulmuş bir sistem, kadını haşa yarım olarak görüyorlar.
Kadının güzelliği hayranlık oluşturur. Güzel kadın görünce hayvani bir duyguyla hareket edilmez, saygı ve hürmetle davranılır.
Hurafelerle Müslümanlığı olabilecek en ürkütücü hale getirmişler. Gülmeyi, şakalaşmayı dahi yasak ilan etmişler. Şeytan acı bir oyun oynamış.
Kaliteyi ön plana alan bir siyaset teşvik edilsin. Kalite ve Sanat Bakanlığı'nın mutlaka kurulması gerekir.
Kadın karşıtı felsefe, kendisi ruhen ve bedenen sorunlu olan, kadına karşı ezik tipler tarafından dinin içine yerleştirilmiş. Kadını ezerek kendilerini yüceltmeye çalışıyorlar. ‘Kadın cehennemliktir, potansiyel suç unsurudur’ gibi hurafeler hep bu sorunlu zihniyetin ürünleridir.
Her insan önce zer aleminde yaratılmış, oradan dünyaya gelmiştir. Anne baba sadece vesiledir. Zer alemi daha kainat yaratılmadan insanların hepsinin yaratılmış olduğunun ve evrimsel aşama aşama yaratılış olmadığının delilidir.
Hz. Adem tüm insanlarla birlikte kainatın yaratılmasından önce zer aleminde yaratılmış sonra cennette var edilmiş sonra dünyaya gönderilmiştir.
Türkiye'nin %99'unda modern, aydın Müslüman görüşünün hakim olmasına biz vesile olduk. Bağnaz sistemin yaşanılmaz olduğunu herkes gördü.
Atatürkçülük milletimizin aydın ruhunun adıdır. Atatürk bu milletin özünde bulunan değerleri ortaya koymuştur.
Kadınların bakımlı, güzel, özgür olmadığı her yere felaket gelir. Allah kullarının özgür bırakılmadığı ülkelere bereket vermez.
Tutkuyu, sevgiyi, sadakati Allah yaratır. Sen Allah'ı haşa sevmezsen Allah sana seni sevenleri yaratmaz. Sen Allah'ı unutursan Allah seni unutur.
Kuran'a uyulduğunda sevginin önünde hiçbir engel kalmaz. Kuran insanlara Allah aşkını ve Allah için tüm varlıkları sevmeyi öğretir.
Barzani'ye ‘hoşgeldin, sefa geldin’ diyoruz. Kendisi efendi, dindar bir insan. Hakkında kullanılan çirkin üslubu kınıyoruz.
Türkiye'de toplumu Suriye, Irak gibi kaliteden, eğlenceden, sanattan uzak bir yapıya çekmek isteyenler var. Bunlar sadece canlı kalmayı esas alıyor, bir tür organizma gibi yaşamak istiyorlar. Allah'ın bizden istediği hayat bu değil. Sevgi, coşku, güzellik, kalite, neşe şarttır.
Ben güzelliğe Allah aşkıyla aşık bir insanım. Güzellik ruhu açar, kalbi açar. Benim ruhumun gıdası güzelliktir. Cennetin temel vasfı güzelliktir.
Türkiye'yi Suriye veya Irak'a çevirmelerine izin vermeyiz. Gençler, kadınlar istediği gibi modern ve özgür olacak, sanat ve kalite hakim olacak.
Binlerce defa söyledim bir kez daha söylüyorum benim Mehdilik iddiam olmadı ve olmayacak. Hocalık iddiam da yok.
İnsanları namazdan uzaklaştırmak için Kuran'da olmayan sayısız hüküm ekliyorlar. Bu hükümleri dine ulaşmaya karşı set gibi kullanıyorlar. Kuran'da olmayan hükümler ekleyerek milyonlarca insanın abdest almasını, namaz kılmasını, dini yaşamasını engelliyorlar.
Dövme haram değildir. Cilt altına yapılan bir işlem olduğu için gusül abdestine engel olmaz.
İngiliz derin devletinin oyunlarını deşifre ederek açtığımız kapı bir çok aydın ve yazarımızın gerekli ilmi mücadeleyi yapmasını sağladı.
Tayyip Hocam ehli vicdandır, samimi delikanlıdır, iradesi güçlüdür. İslam'ı sevda olarak kabul etmiştir. Allah hayırlı uzun ömür nasip etsin.
Allah Kuran'da zer aleminde tüm insanları yarattığını sonra kainatı var ettiğini anlatıyor. Kuran'da evrimle aşama aşama yaratılış yoktur.
Her şeyin çamurlu sudan tesadüfen oluştuğunu iddia eden evrimle bir Müslümanın ortak düşünceye sahip olması mümkün değildir.
Münafıkları tek tip olarak görmemek gerekir. Sınıfları ve stilleri farklıdır, bunları görmek teşhiste çok büyük fayda sağlar.
Müslümanların en büyük hatalarından biri münafıkları flu bir konu olarak görmeleriydi. Bu yüzden münafıklar İslam alemini kırdı geçirdi.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Şubat 2017> Daha Fazla

İnsanların bir çoğu dünya geçimi peşinde. Benim arkadaşlarımın gecesi de gündüzü de Allah rızası için gayret etmektir.
Bir çok insan üzerine gelen baskıya ve İslamofobiye karşı bizim yaptığımız ilmi çalışmaların ve modern İslam anlayışımızın set olduğunu anlamıyor. İnsanlara cemaatine, kendisine bile düşman, bakımsız, zevksiz Müslüman modelini ortadan kaldırıp Kuran'ın nur gibi İslam anlayışını gösterdik.
Peygamberimiz zamanında mezhepler yoktu. Şimdi 4 mezhebin farzları, helalleri haramları ayrı, 4 ayrı din oluşturmuş durumdalar.
Sevgi Allah'tan bir nurdur, müminler için özel yaratılan bir nimettir.
İslam'ı dini en hikmetli, özlü şekilde anlatan, dinin önündeki engellerin hepsini ilimle, bilimle ortadan kaldıran bizim çalışmalarımız oldu.
Darwinizmin geçersizliğinin gösterilmesi ve bağnaz din anlayışının ortadan kaldırılması deccaliyetin Türkiye üzerindeki pençesini kırdı.
Gençlere din diye içine kapalı, sevgisiz model sunmuşlardı. Biz hem gençliklerini hem hayatın güzelliklerini yaşayacakları Kuran dinini gösterdik. Sevgisiz, sanatsız, neşesiz halleriyle İslam'ı mahvetmek üzereydiler. Kalitenin, neşenin, modernliğin dinle içiçe olduğunu gösterip bu oyunu bozduk.
Her bir mezhebin helalleri haramları ayrı. Ortaya 4 ayrı din çıkmış. Bu, ahir zamanın felaketlerinden biridir. Bunun düzelmesi Mehdiyetle olacak.
Kadın cennet nimetidir. Kadının sevgisini Allah kaderde özel yaratır. Sokağa çıkayım sevgiyi bulayım diye bir şey yoktur.
Kadınları potansiyel suçlu, ne yapsa tehlike olan, bakımsız, özensiz dolaşması gereken varlıklar haline getirmeye çalışıyorlar. Kadınları bu kadar baskı altına almak, kadın güzelliğini ortadan kaldırmaya uğraşmak bir süre sonra homoseksüelliğin yayılmasına sebep oluyor. Kadını beğenmek, kadın güzelliğinden hoşlanmak anormal değildir. Bu, fıtrata uygun olandır. Fıtratı bozunca sapkınlık yayılıyor. Allah'ın haram kıldığı gayri meşru ilişkidir. Kadının güzel, bakımlı ve cazibeli olması değil.
Müslümana kulaktan dolma bilgiyle eleştiri yapılmaz. Ayetle, Kuran'la konuşup ‘bu ayete göre yanlış’ diye eleştiri yapmak gerekir.
Münafık çok küstah ama aynı zamanda çok cahildir. Cahilliğini yaygara yaparak kapatmaya çalışır.
Münafıkların çirkef ve azgın olanları olduğu gibi sessiz ve sakin, derinden faaliyet gösterenleri de vardır. Münafıklara karşı titiz ve dikkatli olmak gerekir.
Münafık iftiraya da başvurur. Kendisi ahlaksızca yaşar ama mümin kadınların ahlakı, hayatı hakkında iftiralarda bulunur.
Münafığın çirkin yöntemlerinden biri de kendisi İslam'ı yaşamaz ama Müslümanlara sürekli akıl verir, kendini çok üstün görür.
Küfre karşı sessiz ve sakin olan münafık Müslümanlara karşı çok saldırgan ve kindardır. Sözleri çok çirkindir, azgındır. Münafık küfre karşı saygılı ve itinalıdır. Küfrü kızdırmamaya özen gösterir. Müslümanlara karşı ise saldırgan ve çirkeftir.
Münafık bir nevi denizaltı gibidir. Müslümanların içinde suyun altından gider, görülmez. Münafıklar Müslümanlara karşı kin doludurlar.
Nitelikli münafık derin devletle bağlantılıdır ve bu sebeple küfrün Müslümanlara karşı en önemli silahlarından biridir.
Hacı Mestan Hocaefendi'ye Allah'tan rahmet diliyoruz, inşaAllah makamı cennet olmuştur, Şeyh Nazım Sultanımız'a kavuşmuştur.
Münafık ukala, züppe ve kendini beğenmiştir. Sadece kendi aklını beğenir, Müslümanlara karşı ise züppedir.
Münafık sorulduğunda koyu dindar olduğunu söyler hatta Müslümanlardan daha titiz olduğunu iddia eder ama aslında Müslümanlardan nefret eder.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2017> Daha Fazla

Türkiye ile İran'ı çatıştırmak tiyatrosunun asıl mimarı İngiliz derin devletidir, sakın kimse bu oyuna gelmesin.
Müslüman İran'ın bizim komşumuz olması güzel bir nimettir. İngiliz derin devletinin oyununa gelip iki ülkenin dostluğunu bozmayız.
Şii ve Sünni kardeştir. İran ve Türkiye fitne çıkarmak isteyenlere karşı hemen bir araya gelip kardeşce kucaklaşmalı.
İngiliz Şiiliği denilen akım mezhep çatışması oluşturmak istiyor. İran'ın içindeki bir avuç insanın yanlışı İran ile dostluğumuzu zedelemez.
İran ile Türkiye iki dost ülke. Bu dostluğa zarar gelmesini İngiliz derin devleti heyecanla bekliyor, onları sevindirecek bir şey yapmayalım.
Gelenekçi ve bağnaz İslam'ın kökeninde müteşabih ayetlere olmadık yorumlar yapmak vardır. Hüküm, muhkem ayetlerde yer alır.
Bağnazlar imaya dayanarak İslam'dan ayrı, apayrı bir din oluşturdular. Müslümanların elinden sanatı, bilimi, güzelliği aldılar. (Ali İmran Suresi, 7: Sana Kitab'ı indiren O'dur. Ondan, Kitab'ın anası (temeli) olan bir kısım ayetler muhkem'dir; diğerleri ise müteşabihtir. Kalplerinde bir kayma olanlar, fitne çıkarmak ve olmadık yorumlarını yapmak için ondan müteşabih olanına uyarlar. Oysa onun tevilini Allah'tan başkası bilmez. İlimde derinleşenler ise: "Biz ona inandık, tümü Rabbimiz'in Katındandır" derler. Temiz akıl sahiplerinden başkası öğüt alıp-düşünmez.)
İma ile dinden hüküm çıkarılmaz. O zaman o din İslam olmaz. Allah muhkem ayetlerle haram ve helalleri bildirmiştir.
Müziğin haram olduğuna dair Kuran ayeti yoktur. Bağnazlar ima ile hüküm çıkarmak isterler, oysa Kuran çok açıktır. Muhkem ayetler nettir.
İnsanın öfkeyi komik bulması lazım. Akılcılıkla halledilecek bir şeyi öfkeyle halletmek insanı komik duruma düşüren bir durumdur.
İngiliz derin devletini biz ifşa ettikten sonra tüm dünyada derin devletin etkin olduğu, halkları ezdiği daha iyi anlaşılmaya başladı.
Üst perdeden meydan okur gibi üslup yakışık almıyor. Doğru olmayan bir tavır olduğunda bunun yanlışlığını güzel sözle anlatmak lazım. Yanlış yapılan işleri somut örnekler vererek anlatmak gerekir. Anlatırken de meydan okur gibi bir üslup kullanmak yarar değil zarar verir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Şubat 2017> Daha Fazla

Tutku iman ehline mahsus çok güzel bir duygudur. İman edenlerin gözlerinden birbirlerine tutku akar.
Hayatları boyunca kaliteli ortam içine girememiş, sevgiyi yaşamamış bazı insanların kaliteli insanlara amansız bir öfkesi ve haseti oluyor.
Kadınların ezildiği, baskı altına alındığı toplumlara Allah bereket vermez. Allah zulme razı olmaz.
Israrla kadınların bakımsız, özensiz olmasını istiyorlar. Bu kadın karşıtlığının mantığını anlamak mümkün değil. Kadın da erkek de güzel olsun. İnsanların bakımsız olduğu sevginin, güzelliğin, kalitenin kalmadığı ülkelerde dehşet ve gerginlik oluşuyor. Allah böyle mutsuzluk istemiyor.
İmam Rabbani, Hz. Mehdi vesilesiyle hidayetin tüm dünyaya yayılacağını anlatmıştır: Onun (Mehdi’nin) irşadının ve hidayetinin nurları bütün dünyaya yayılır. Yer küresinin ortasından tâ arşa kadar herkese rüşd, hidayet, iman ve marifet Onun (Mehdi) yoluyla gelir. Herkes ondan feyz alır. Arada o olmadan, kimse bu nimete kavuşamaz. (İmam Rabbani – Mektubat, 260. mektup)
İmam Rabbani Mehdi için "Asırlardan çok uzun zaman sonra böyle bir cevher dünyaya gelir, kararmıs olan alem onun gelmesiyle aydınlanır" diyor.
Ayette hem insanların zer alemi, dünya ve ahiret tabakalarından geçmeleri hem de manevi tabakalara işaret vardır. (İnşikak Suresi, 19: Siz, gerçekten tabakadan tabakaya bineceksiniz.)
Hz. Mehdi'de tüm Peygamberlerin özelliklerinden vardır. Hz. Mehdi karşılaştığı baskılar yönünden Hz. Musa'ya, çektiği çile yönünden Hz. Yusuf'a benzeyecektir.
Allah samimi sevgiyi ve tutkuyu müminlere nasip ediyor. Allah Kendisinden uzak olana güzellik, sevgi ve tutku nasip etmez.
Kendileri Kuran'dan uzak din kurdukları için biz Kuran'ı anlatınca kendi dinleriyle çeliştiğini görüp şaşkınlığa düşüyorlar. Asıl din Kuran'dır.
Museviler 3500 yıldır Hz. Musa'ya, Allah'a sadık olan dindar insanlar. Ne mutlu, ne güzel onlara. Onlar da biz de Hz İbrahim'in evlatlarıyız.
Darwinist düşünceyi ilmen yıkmamız solun tam anlamıyla fikri yenilgisine ve sağın güçlü bir şekilde iktidar olmasına vesile oldu.
Selin Sayek Böke'ye korkakca tehditte bulunanlar kendisinin güçlü bir hanımefendi olduğunu hesap edememiş. Korkakların tehdidi kimseyi yıldırmaz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2017> Daha Fazla

Hiçbir mason locasına gitmeden 33. derece masonluk diploması aldım.
Herkesten nefret eden, Allah sevgisi ve Allah korkusu olmayan, sevgisizlik içinde boğulmuş insanları sabırla eğiteceğiz. Eğitim şart.
Binali Yıldırım'ın şakacı, kendine has neşeli üslubu çok güzel. Hem çok zeki ve nüktedan hem de çok kıymetli bir insan.
Nisa Suresi 75. ayette bildirilen "Rabbimiz Katından bize bir koruyucu, sahip yolla" duasının icabeti bu yüzyılda Mehdi'nin zuhuru olacak.
Allah iyileri korur. İyilerin elinden nimetleri almaya çalıştıklarında, o nimetler daha da artar.
İlham Aliyev'in eşi dürüst, dindar, modern, nezih bir hanımefendi. Yeni görevinde başarılar diliyorum, Allah güzellikler nasip etsin. Allah Azerbaycan'ı daha da güçlendirsin, düşmanlarından korusun, bereket versin, Türkiye ile birleşmeyi nasip etsin.
Haset edenler ve kıskananların nefret dolu dünyaları sadece kendilerine zarar verir. Müslümanları ise daha neşelendirir, güzelleştirir.
Kendileri dekolte hanımlarla eğlenen, dans eden kişilerin diğer insanları ‘niye eğleniyorsunuz, niye dekolte var’ diye eleştirmeleri samimiyetsiz. Samimi olarak dekolteye, dansa, eğlenceye karşıysalar kendilerinin de bundan uzak olması gerekir. Kendileri yaşayıp başkasını eleştirmeleri garip.
Yaşama sevinçlerini yitirmiş, sevgi ruhlarını kaybetmiş insanların haset dolu açıklamaları sadece kendilerine zarar verir.
Kendi aralarında İslam ahlakına hiç uygun olmayan hayat yaşayıp haset ettikleri için Müslümanlara söz söyleyenler samimiyetsizlik yapıyorlar.
Benim ve arkadaşlarımın neşesi, sevgisi, Allah'ın nimetlerini güzel değerlendiriyor olmamız bazılarının müthiş hasetine sebep oluyor.
Halim olmak, tevazulu olmak, sevecenlik ve anlayışlı olmak Peygamber üslubudur. Tüm Müslümanlara halim olmak yakışır.
Libya'nın başına Kaddafi'yi getiren, işi bitince ortadan kaldıran ve Libya'yı karıştıran ve parçalayan İngiliz derin devletidir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Şubat 2017> Daha Fazla

Gece gündüz sürekli Allah ile bağlantıda olan insanın ahlakı, kavrayışı ve kişiliği çok güçlü olur.
İngiliz derin devleti bana karşı atakta çok geç kaldı. Tüm karanlık oyunlarını deşifre ettik, Darwinizm'in geçersizliğini ortaya koyduk. Ne iftiraları ne sahte ihbarları hiçbir işe yaramaz. Ellerinden geleni ardlarına koymasınlar, beni ilmi mücadelemden alıkoyamazlar.
Peygamberimizi en değerli kılan özelliklerden biri zorluklar içinde mücadele etmesidir. Sahabeler de gazi oluyorlar aşkla mücadeleye devam ediyorlardı.
Mehdi maneviyat eridir. Mehdi'nin mesleği sevgi, şefkat, sosyal adaleti sağlamaktır. Mehdi siyasete karışmaz.
Allah yolunda ilmen mücadele ederken yoluma engeller çıkması, iftiraya maruz kalmak beni daha da şevklendirir.
Rus diplomatlarının ardı ardına kalpten ölmeleri normal bir durum değil. Suikast şüphesiyle mutlaka araştırma yapılmalı.
İnsan sevgi gösterecek ve sevgi alacak şekilde yaratılmış. Ancak o zaman normal insan olabiliyor. Sevgiye mesafeli durulduğunda fıtrat kilitleniyor. Sevgiye soğuk karşılık verildiğinde ruhta bozulma oluyor ve sevgisizlik yayılıyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Şubat 2017> Daha Fazla

Darwinist düşüncenin Osmanlı'da Abdülhamit döneminde hakim olduğu, en büyük toprak kaybının bu dönemde yaşandığı tarihi bir gerçek. Abdülhamit İngiliz derin devleti tarafından kuşatılmış bir insandır. Hakarete uğramasını kabul etmeyiz ama evliya demek de doğru değil.
Sevgisiz, merhametsiz, vefasız, ağzından kin ve nefret akan insanları güzel sözle sabırla eğiteceğiz inşaAllah.
Kıbrıs'ta Rumlarla kardeşce yaşayacağız. Ama toprak vermemiz diye bir şey asla söz konusu olamaz.
Şeytanın en çok karşı olduğu konu sevgidir. Sevgiyi ve güzelliği yok etmek hedefindedir. Nefret ve şiddet filmleri bilmeden buna hizmet eder.
Allah zalimler tarafından ezilen mazlumları Mehdisi'yle İsa Mesih'le kurtarsın. İsa Mesih ve Mehdi'yi bir an önce zahir etsin.
İsa Mesih'i, Hz. Mehdi'yi, Tabut-u Sekine'yi ve içinde saklanan tüm kutsal emanetleri göreceğiz inşaAllah. Hepsi birer harikadır.
Tesadüf tamamen hurafedir, olabilecek en kötü açıklamadır. Evrim her şeyin tesadüflerle olduğunu iddia eden putperest düşüncedir, bilim değildir.
Mehdi devrinde Tabut-u Sekine bulunacaktır. Tabut-u Sekine insanlara huzur ve sakinlik verecek, metafizik bir yönü olacaktır.
Hadislere göre Mehdi zahir olmadan önce de Mehdi'nin olumlu etkisi tüm dünyada görülecek ve hissedilecek.
Şeytanın varlığı, aksilikler gibi görünen tüm olaylar müminin aklının, kişiliğinin oturması ve gelişmesi için mutlaka gereklidir.
Sevmek ve sevgiyi samimi yaşamak için Allah korkusu gerekir. Allah korkusu olmadan candan sevgi olmaz.
Hadislerde Mehdi'nin fiziksel özellikleri detaylı anlatılır; açık alınlı, geniş karınlı, tebessümü tatlı bir insan olduğu bildirilmiştir.
PKK'nın felsefesine ilmi cevap vermeden sadece şikayet eden konuşmalar yapmak olmaz. Darwinist materyalist felsefe kalktığında terör biter.
Suriyeli misafirlerimize ahlaksızlık yapanların olması vahim bir durumdur. Suriyeli canlarımız hepimizin baştacıdır. Suriyeli kardeşlerimizi sevmeyenler şefkati, merhameti bilmeyen insanlar. Onlar Allah'ın bize lütfu, kendi vatanlarında gibi rahat edecekler.
Hadislerde şeytanın Mehdi'nin ayaklarının altında manen öleceği bildirilmiştir. Şeytanın fitnelerini Mehdi ortadan kaldıracaktır.
Tevrat'ta Mehdi'nin karşılaştığı bela ve çilelerin çokluğundan ve belalar karşısında hiç sarsılmamasından kendisini anlayacağı bildirilir. Tevrat'ta ahir zamanda Mehdi'ye karşı kötülüğü örgütleyen deccaliyet de kapsamlı olarak anlatılır.
Tevrat'ta ve Musevi kaynaklarda Hz Mehdi'nin ruhunun kainat yaratılmadan önce yaratıldığı bildirilir.
Karmaşık günler, çalkantılı olaylar yaşanacak. Güzel bir imtihanla imtihan olup eğitileceğiz. Sonunda İsa Mesih ve Mehdi'yi göreceğiz inşaAllah.
Hz. Süleyman'ın mescidini inşaAllah yeniden inşa edeceğiz. Müslümanlar, Museviler, Hristiyanlar hep birlikte Mescid'de dua edeceğiz.
Allah virüs içerisinde farklı durumlara karşı direnç gösterecek her yapıyı yaratmış. Bu virüsü başka varlığa dönüştürmez, bu evrim değildir.
Hz. Musa'nın asasının yılana dönüşmesi, Hz. İsa'nın çamurdan yaptığı kuşun bir anda canlanması evrimle yaratılış olmadığının ispatlarındandır.
Milletimiz güzel bir hedefe doğru ilerliyor. Milletimizin Mehdiyet yolundaki bu güzel mücadelesi Deccaliyeti adeta delirtiyor.
Melania Trump'ın dua ederek konuşmasına başlaması çok güzel. Dinsizlerin Allahsızların alaylarına hiç itibar etmesin.
Milletimiz vicdan ve irfan sahibidir. En güzel kararı verecektir. Referandumun sonucu ne çıkarsa çıksın hayırdır.
Kuran'da evrim olduğunu iddia edenler zer aleminde daha kainat yaratılmadan tüm insanların tüm uzuvlarıyla var olduğunu göz ardı ediyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2017> Daha Fazla

Hadislerde Mehdi'nin Türk milleti içinden çıkacağı bildirilmiştir. Türkiye, Mehdiyetin yurdudur.
Mehdi, Peygamberimiz (sav)'in soyundandır. Mehdi'nin zaferi Peygamberimiz (sav)'in zaferidir.
Depremlerin artması Mehdi'nin çıkış alametlerinden biridir.
Kürtler asil ve soylu insanlardır. Kürt analarımızı, bacılarımızı dinsiz, Allah'sız komünistlerin eline terk etmeyiz. Bunu unutsunlar.
Bediüzzaman'la kimse boş yere uğraşmasın. Kendisi dünyaca çok sevilen bir alim, bizler de kendisini çok seviyoruz.
Bediüzzaman'ın insanların hidayetine vesile olan sıcak bir üslubu var. Din teknikeri olanlar ise sadece kalplerin katılaşmasına sebep oluyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Şubat 2017> Daha Fazla

İran halkı da Anadolu insanı gibidir, sevgi şefkat doludur. İran ile Amerika'nın dost olmasını sağlamak için uğraşacağız inşaAllah.
Sabırlı, affedici, merhametli, dürüst, güzel sözlü, tevazulu ve fedakar olan sevgiyi bulur.
Saygı ve sevgi birbirine bağlı iki muhteşem güçtür. Saygı olmadan sevgi, sevgi olmadan saygı olmaz.
İnsanın amacı sevgi olacak. Allah'ı sevecek, Allah'ın yarattıklarını sevecek. Candan sevgi olunca kin, nefret, haset olmaz. Sevgi tüm sorunları ortadan kaldırır.
İncil'de Hz. İsa'nın haşa Allah'ın oğlu olmadığını ifade eden, uyuduğunu, yemek yediğini, insan olduğunu vurgulayan bir çok açıklama vardır.
Türkiye'yi sanatla, estetikle, kaliteyle güzelleştirelim. Kimsenin korku ve gerilim içinde olmadığı bir Türkiye inşa edelim. Fikri, partisi ne olursa olsun herkes tanışıp görüşüp biraraya gelsin. Birlik olalım. Korkuları, endişeleri tamamen kaldıralım.
Müslüman Kardeşler sanatı, sevgiyi, kaliteyi, dostluğu esas alan yeni bir çizgiye, Mehdiyet çizgisine girsin. O zaman çok rahat ederler.
Ahir zamanda depremlerin artması önemli bir dönemde olduklarını anlamaları için insanlara bir nevi uyarıdır.
Hadiste Mehdi'nin yerde ve gökte gerçekleşecek bazı alametleri olduğu bildirilir. Bunlardan biri de depremlerin artmasıdır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Şubat 2017> Daha Fazla

Çok daha büyük olaylar göreceğiz. Kardeşlerimiz hiç tedirgin olmasınlar. Herkes ayağını yere sağlam basacak, kaderde olan gerçekleşiyor.
İslam dünyaya son kez hakim olacağı, İsa Mesih ve Mehdi zahir olacağı için dünya çok büyük olaylarla bu buluşmaya hazırlanıyor.
Dünyanın en merhametli ordusu Türk ordusudur. En itinalı, en özenli ordusudur. El Bab'da siviller zarar görmesin diye çok özen gösteriliyor.
Tevrat ve İncil'in bozulmamış hükümleri geçerlidir. Ve bir çok Kuran ayetinde Tevrat ve İncil'e gönderme vardır.
Mehdi devrinde bulunacak olan Ahit sandığının içinde Harun'un asası da olacak. Harun’un asası filiz vermiş, çiçek açmış bir asadır.
Pakistan, İngiliz derin devletinin en etkili olduğu yerlerden biridir. Terör eylemleri de Müslüman kıyımı için uyguladıkları bir taktik.
Irak'ta düzenlenen terör saldırılarının ardında İngiliz derin devleti vardır. Şii-Sünni çatışması çıkarmak ana amaçlarıdır.
Biz milletçe Tayyip Hocam'ı korumakta kararlıyız. Vatanımızın evladını İngiliz derin devletinin eline asla bırakmayız.
Muasır medeniyet denildiğinde kast edilen Türkiye'yi bilimin, sanatın, kalitenin, güzelliğin hakim olduğu ülkelerin daha üzerine çıkarmaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Şubat 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletine karşı tam netice alabilmek için İslam aleminin mutlaka birleşmesi gerekiyor.
Trump'ın "İsrail ve Filistin mutlu olacaksa ben de aldıkları karara uyarım" sözü çok güzel olmuş. Bu sevecen üslup çok önemlidir.
Trump'a yönelik İngiliz derin devleti kuşatmasının çetin olduğu görülüyor. Kendisine tam destek verilirse gerekli kararlılığı gösterecektir.
Komünizmde sosyal adalet zorla oluşturulmaya çalışılır. İslam'da ise insanların zevkle, sevinçle malı dağıtması vardır. Sosyal adalet tamdır.
Allah dünya sistemini güçlü olanın zayıf olana, zengin olanın fakir olana yardım etmesi üzerine yaratmıştır. Velayet sistemi esas olmalıdır. Velayet sistemiyle insanların birbirine sahip çıkması Kuran'a göre farzdır. Bu farz uygulandığında fakirlik, yoksulluk, yokluk kalmaz.
Allah insanları şefkatle, yardımseverlikle, dostlukla yaşayacak şekilde yaratmış. Nefret ve kin insanların yaşam sevincini yok eder.
Dünya sadece sevgiyle güzel olur. İnsanları sevgiden çok alaycılık, rekabet, laf sokmayı tercih edecek hale getirmişler. İnsanların bir çoğu sevgisizlikle dünyalarını cehennem hayatına çevirmiş. Mehdiyet bu cehennem ateşini söndürecek nurdur. Mehdiyet deccaliyetin dünyayı saran negatif aurasını tertemiz sevgi dolu pozitif bir auraya çevirecek. Dünya cennet gibi olacak.
Tevrat'a göre Mehdi (Moşiyah) doğru olanı yapmakta süratli davranacaktır.
Allah Mehdi'ye İslam ahlakının dünya hakimiyetini, sanat, zenginlik ve güzellikte müthiş bir ilerlemeyi nasip edecek inşaAllah.
Müslümanın Kuran'ın dışında bir dini olmaz. Müslümanın kendi kafasına göre ölçüleri olmaz, Kuran'a göre ahlakı ve ölçüleri olur.
İsrail ile İran, İran ile Amerika arasındaki gerilim de suni. Türkiye ile İran, İsrail ile İran, İran ile Amerika ilişkilerini düzelteceğiz.
Münafıklar konusunu gündeme getirmemizin ardından siyasiler de münafık karakterinin ahlaksızlığını vurgulamaya başladılar. Bu, çok güzel.
Tayyip Hocam İngiliz derin devletine karşı yiğitçe karşı koyan bir Anadolu insanı. Bu tavrı koyduğu için millet kendisini seviyor. Bir kardeşimiz saldırıyla karşı karşıya kaldığında onu korumak Kuran ahlakının gereğidir. Tayyip Hocam'ı milletçe elbirlik koruyacağız.
İran'ın Türkiye'ye karşı çok dostane açıklamaları olması gerekir. İran ile Türkiye'nin dost olması bölge için ferahlık olur. Türkiye ile İran'ın dost olmasını isteyen insanlardan biri Tayyip Hocam'dır. İran'ın da bu dostluk talebine coşkuyla karşılık vermesi gerekir.
Hem Şiilerin hem Sünnilerin kabul edeceği manevi önder Mehdi (as)'dır. İslam alemi ancak Mehdi (as) etrafında birleşecektir.
Mezhep ve etnik çatışmaların tam anlamıyla ortadan kalkması ancak Mehdiyetle mümkün olur. Bölünme fitnesi Mehdiyetle izale olacaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2017> Daha Fazla

Putin, Trump ve Tayyip Hocam İngiliz derin devletine karşı ittifak yapsınlar. Rusya ve Amerika arasında bir an önce saldırmazlık paktı olsun. Putin ve Trump silahları kaldırmak konusunda hiç tereddüt etmesinler. Silaha harcanacak parayı halklarının rahatına harcasınlar.
Putin'in Batı'ya yaptığı Hristiyanlıktan, dindarlıktan uzaklaşmama çağrısı çok önemli ve güzel.
Allah Hz. Süleyman'ı çok zengin kılmıştı. Sarayında her gün çok sayıda misafir ağırlıyor, en güzel ikramlarda bulunuyordu. Hz. Süleyman'ın aklı, bilgeliği, Saray'ın mimari güzelliği, Saray'da yaşayanların şıklığı ve kalitesi Sebe Melikesi’nin imanına vesile oldu.
Bediüzzaman deccal taraftarlarının en önemli özelliğinin merhamet ve şefkati bilmemeleri olduğunu söylemiştir.
Hadislerde Mehdi zamanında Asr-ı Saadet döneminde olduğu gibi küllenmiş duyguların bir bir tomurcuklanıp çiçek açacağı bildirilmiştir.
Ülkeler arasındaki tüm duvarlar Mehdi döneminde kaldırılacak inşaAllah.
İngiliz derin devletinin Suriye politikası tamamen çöktü. Suriye’yi ardından Türkiye'yi parçalamayı planlıyorlardı. Planları ayaklarına dolandı.
Türkiye ile dost, mümin muttaki Kürt kardeşlerimizin uluslararası kanunlara uygunsa Suriye'de özerklik oluşturması milletimizi rahatsız etmez. Biz sınırımızda komünist PKK devleti/bölgesi istemiyoruz. Kürt kardeşlerimizin Suriye'de kanunlara uygun bölgesinin olması sorun olmaz.
Amerika ile Rusya arasında gerginlik oluşmasının hiçbir gerekliliği yok. İki ülke arasında saldırmazlık paktı yapılsın, rahat yaşasınlar. Rusya ile Amerika silah giderlerini yarı yarıya düşürüp halklarının refahı için harcama yapsınlar.
Allah muazzam güzellikler yaratıyor. Bu güzellikleri, bu nimetleri sürekli anmak, anlatmak önemlidir.
Budizm hak dinin bozulmuş halidir. Budizmin içinde de namaz, oruç, zekat gibi ibadetler değişmiş halde vardır.
Namaz çok eski, kadim bir ibadettir. Tarih boyunca tüm kavimlerde namaz ibadeti vardır. Kaya resimlerinde de bu gerçek görülmektedir.
İnsanların zalim, nankör olması Allah'ın sevmediği bir durum. Nankörlük çok korkunç bir ahlaktır. Allah'ın verdiği nimetleri hep saymak gerek. Müslümanın nimetleri sürekli aklında tutması ve Allah’ı aşkla çok sevmesi gerekir.
Gezegenlerin yörüngeleri üzerinde dönüşleri sonucu ortaya çıkan desenler Allah'ın muhteşem geometri sanatının tecellisidir.
Genç kızların bir kısmı evlilik konusunda maddiyata göre düşünüp adeta çılgına dönüyorlar. Evliliğe verdikleri önemi haşa Allah'a vermiyorlar.
Çiçeğin toprağın içinde incecik kökleri oluyor, o kökle toprağın içinden potasyum, magnezyum, faydalı her şeyi alıyor zararlı olanı almıyor. Kökle topraktan alınan metalleri suyla taşıyor, ince ince hangi renk için hangi maddeyi kullanacağını biliyor, tam ölçüde kullanıyor. Gözü olmadığı halde tek tek yağlı boya tablosu gibi boyama yapıyor, her rengin sınırları belli oluyor ve çiçeğin muhteşem renkleri oluşuyor.
Allah sonsuz güzel bir varlık. En değeri bilinmesi en çok sevilmesi gereken varlık O'dur. İnsanların büyük kısmı çok nankör, bu nankörlüğü nasıl elde ettikleri çok şaşırtıcı bir durum. İnsanların Allah'ın değerini bilmemeleri çok ibret verici.
Bir insanın görme, duyma, dokunmadaki sistemi bildiği halde Allah'ı hiç anmaması asla anlaşılır bir şey değil. Çok büyük bir gaflet.
Kulağa gelen atomları ve elektriği beyinde konuşma, müzik, tiz ve bas ayarı yapılmış şekilde duymak hayranlık uyandırıcı bir mucize. Kulaktan gelen elektrik kalitesini insan sadece uğultu olarak algılayabilir. Ama müzik olarak duyuyor, yönü biliyor, baz tiz ayrımı yapıyor.
Görmenin gözle bir alakası yok. Göz sadece elektriği nakleden konumunda. Görüntüyü beynin içinde ışıl ışıl gören biri var. Görüntünün oluşması için beyne gelen elektrik çok zayıf bir elektrik. Bu zayıf elektriği 3 boyutlu net görüntü olarak görmek büyük mucize.
Allah bu kadar detay yaratmışken bir insanın haşa Allah'ı hiç düşünmemesi olabilecek en büyük nankörlük, vefasızlık ve ahlaksızlıktır.
Arıda, kuşlarda, baktığımız her yerde muazzamn bir sanat var. İnsanların bir kısmı ise hiç düşünmeden birbiriyle kavganın peşinde oluyor.
Allah çok büyük. İnsanların bir kısmının Allah'ı hiç düşünmeden yaşıyor olması çok çok şaşırtıcı bir durum. Bunu anlamak mümkün değil.
Atomların yapısı tek başına muhteşem, atomlar 15 milyar yıldır enerjisi bitmeden, hiç çarpışmadan sürekli hareket ediyorlar.
Bazılarının Allah'ı bir kere bile düşünmeden yaşıyor olması şaşırtıcı. Özellikle gençlerin hiç ölmeyeceklerini sanmaları gaflete sebep oluyor.
Allah çok detaylı bir sanatla dünyayı yaratıyor. İnsanların büyük bölümü ise nankörler. Allah bu nankörlüğe karşı sonsuz merhamet sahibi.
Işık ve renk çok büyük olay. Kapkaranlık beynin içinde çok detaylı renkli görenin kim olduğu üzerinde Darwinistler hiç düşünmek istemiyorlar. Sesin duyulması, sesi idrak eden bir şuurun olması çok harika bir olay. Hisseden, duyan, kokuyu alan kim? Bunlar çok büyük mucizedir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Şubat 2017> Daha Fazla

Türkiye'nin çok kaliteli olması lazım. Hitabetin, kıyafetlerin, evlerin, sokakların, her şeyin çok kaliteli olması hayatidir. Avrupa sanata, kaliteye önem verdiği için darbe diye bir risk dahi olmuyor. Her insan oraya gitmeye çalışıyor, çünkü sanat ve kaliteyi özlüyor.
Mülteciler konusunda Trump'ın çok üstüne gidenler, Obama döneminde 2 milyon mültecinin Amerika'dan sınır dışı edildiğini hiç anlatmıyorlar.
Suriyelilerin bu vatanda huzur, zevk içinde gezmesinden biz mutluluk duyarız. Onların mutluluğundan rahatsız olan üslup kullanmak çirkindir. Türkiye'nin çoğu zaten muhacirdir. Suriyeli misafirlerimizi vatandaşlığa alalım. Sevgisizlerin tepkisinden kimse çekinmesin.
Kadın özgürlüğü, fikir özgürlüğü, ifade özgürlüğü konusunda Türkiye'de güzel bir modeliz, dayanak noktasıyız. Coşkulu, imanlı gençlik yetişmesine, Darwinizmin çökmesine, solun felsefi zemininin ortadan kalkmasına bizim çalışmalarımız vesile oldu.
Benim zenginliğim tevekkülümdür. Ne bankada param ne üstüme tapulu bir malım var. Benim zenginliğim Allah'tan. 40 yıldan beri bir gün dahi tatile gitmedim, soğuk da olsa sıcak da olsa burdayım. Her imkanımı tebliğ için harcıyorum.
Hitleri'i iktidara getiren de İngiliz derin devletidir. Hitler'in en önemli finansörlerinden biri Rockefeller ailesidir.
Münafıklarla Müslümanlara zarar vereceklerini sananlar boşa uğraşıyor. Tüm münafıklar Allah'ın kontrolündedir. Müslümana zarar veremezler.
İngiliz derin devletinin yancıları sürekli pislik peşinde olan insanlar arasına serpiştirilmiş iblislerdir, münafıklardır.
İngiliz derin devletinin ilk yapacağı şey 300 yıllık Türkiye ve İslam alemi aleyhindeki faaliyetini durdurmak olacak, bunu göreceğiz.
İngiliz derin devleti sona geldiğinin farkına olmasının şokunu yaşıyor. İlimle, irfanla, kanunla, hukukla tamamen sona gelecekler inşaAllah.
Ahir zamanda İslam Birliği’nden bahsetmek çok büyük sevaptır. Tayyip Hocam ısrarla bu ibadeti yerine getirsin, her fırsatta birliğe çağırsın.
İslam ülkelerinin liderlerinin neredeyse hiçbiri İslam aleminin birliğinden bahsetmezken Tayyip Hocam'ın hep bahsetmesi onun için büyük şeref. İslam ülkelerinin bir çoğunun derdi sadece petrol satmak, uçağı altınla kaplatmak oluyor. İslam aleminin birliği için uğraşmıyorlar.
Peşpeşe çok büyük olaylar göreceğiz, ama kimse telaş etmesin. Türkiye'ye hiçbir şey olmayacak. Sonu hep güzel olacak inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Şubat 2017> Daha Fazla

Mehdi insanlardaki taşlaşmış yürekleri yumuşatacak, insanlara Allah aşkı ve Allah sevgisini öğretecektir.
Musevi kaynaklarına göre Mehdi'nin çıktığı yıllar insanların büyük acılar çektiği, zulümlerin yaygın olacağı dönemdir. (Haham Yitzchak dedi ki: Kral Moşiyah'ın ortaya çıkacağı yıl dünyanın tüm kralları birbirleriyle çekişecekler. Ve dünyanın tüm milletleri titreyecek ve korkacaklar ve yüzlerinin üzerine düşecekler ve doğum sancıları gibi sancılara tutulacaklar. İsrail de titreyecek ve korkacak ve şöyle diyecek, "Nereye gelmeli, nereye gitmeliyiz?", Yalkut Shimoni, Yesheyah 499)
Böl parçala sistemi deccallerin yöntemidir. Firavun da büyüklenmiş, ırk üstünlüğü iddiasında bulunmış ve halkını parçalara bölmüştü.
Hadislerde Mehdi talebelerinin gece tebliğ ve ilim faaliyetinde olduklarına özellikle dikkat çekilmiştir.
Allah Kuran'da, İncil ve Tevrat tamamen geçersiz demiyor. Kuran, İncil ve Tevrat konusunda hakemlik yapıyor. İncil ve Tevrat’ın Kuran'a uygun bölümleri geçerlidir.
Tevrat Mehdi'yi binlerce yıl önce çok detaylı anlatmıştır.
İman edenlere tarih boyunca hep baskı ve iftira olmuştur. Her dönemde iftirayla, düşmanlıkla, nefretle karşılaşmışlardır.
Müslümanların İncil ve Tevrat'ı da okuması, hakkında bilgi sahibi olması gerekir. İncil ve Tevrat'ın Kuran'a uygun bölümleri geçerlidir.
Bazı alimler Mehdi'nin çıkış alametlerine dair hadisleri özenle gizliyor, bilinmesini istemiyorlar. Bunun vebali büyük olur.
Okullarda milli şuur dersi olmalı, gençlerin şuurlu yetiştirilmesi çok önemli. Milletçe birbirimize kilitlenmemiz en etkili kuvvetimiz olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Şubat 2017> Daha Fazla

Allah'a teslim olmadıktan, Allah'ı anmadıktan sonra kalpler felah bulmaz.
Tutku çok güzel bir nimettir. Tutku için çok candan bir Allah sevgisi çok samimi bir Allah korkusu ve derin bir iman gerekir.
Bazı insanların imkanı, parası, mesleği her şeyi var ama samimi sevgiyi hayatı boyunca bir kere bile yaşamamış. Bu yüzden bizim sevgiyi yaşadığımızı görünce delicesine haset ediyorlar. Hasetleri büyük acı çekmelerine sebep oluyor.
Ağaç topraktan suyu çekiyor, en üst dala kadar götürüyor, renkleri oluşturacak mineralleri seçiyor, tablo yapan usta gibi renklendiriyor. Bitkinin hücresi meyveye gereken oranda minerali, vitamini, yağı topraktan alıp seçecek akla sahip.
Kalite maddi imkanla doğru orantılı değildir. Maddi imkan olmasa da kaliteli, güzel bir hayat yaşanır, sanattan zevk alınır. Örneğin betondan kule yapacağına, her yeri garip yeşile boyayacağına elindeki imkanla çok sanatlı ve kaliteli işler yapabilirsin. Kıyafette, binada, sokakta sanat, kalite olmadığında insanların yaşama gücü kırılıyor, içten içe bir kızgınlık oluşuyor, toplum bir nevi çürüyor.
Kadınların ezildiği bir ülke bereketli olmaz. Kadınlar her yerde özgür olsun, ister çarşafla ister dekolte gezsin, her yerde hürmet görsün. Mecliste, her yerde kadınlar önde olsun. Kadınların özgürlüğü kalitenin yüksekliğinin delilidir. Kadın güzelliği tüm dünyaya hayat verir. Kadınlar baskı altına alındığında dünyanın neşesi biter. Kadın güzelliği yoksa mezar hayatı vardır.
Kalite çok önemli bir konudur. Kalite eksikliği bir ülke için çok ciddi bir tahribattır. Kalite bozulduğunda o ülkede çökme olur.
"İnsanlık" adı altında sunulan felsefe de İngiliz derin devletinin Firavun döneminden öğrendiği bir dindir. Müslüman "insanlık" dini için değil, Allah'ın rızası için yaşar. Hayatının her anı Allah içindir, insanlık dini için değildir.
İngiliz derin devletinin felsefesi Firavun'un felsefesiyle aynıdır. ‘Böl, parçala, yut’ İngiliz derin devletinin Firavun'dan öğrendiği felsefedir.
Dindarlık Allah içindir. Müslümanın her şeyi, yemesi, içmesi, hayatı Allah içindir.
Osmanlı'nın en çok toprak kaybettiği, Darwinizm'in eğitim sistemine yerleştiği, Kıbrıs'a İngilizlerin yerleştiği dönem Abdülhamit dönemidir.
Rusya'nın içinde de Putin'e muhalif olan gizli bir derin devlet yapılanması var ve İngiliz derin devleti kontrolünde hareket ediyorlar.
İran ve Amerika'nın arasını düzeltmek mümkün. Gereksiz, suni bir gurur oluşmuş. Bunu kırmak, barışı sağlamak mümkün.
İngiliz derin devleti ve uzantılarının Tayyip Hocam'ı kafaya taktığı görülüyor. Milletimiz için öncelikli konulardan biri kendisini korumak.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Şubat 2017> Daha Fazla

Hz. İsa çamurdan kuş benzeri bir şey yapıyor, üflediğinde canlı uçan bir kuş oluyor. Evrimle yaratılış olmadığının açık bir delilidir bu.
Müslümanlar kardeştir, yardım etmek farzdır. Milletimizin Suriyeli kardeşlerimize yardım etmesi farzdır. Allah bize Ensar olmayı lutfetti.
Ebu Cehil de en güzel surette mi yaratıldı diyorlar. Evet annesinden ilk doğduğunda en güzel surettedir, daha sonra aşağıların aşağısına indi. Kuran'da evrim var diyenler zer aleminde tüm insanların yaratılmış olduğu gerçeğini gizlemesinler. Kuran'da evrimle yaratılış yoktur.
İnsanla şempanzenin ortak atası diye bir şey yok. Şempanzeden insana dönüşümü gösteren milyonlarca fosil olması şart. Bir tane ara fosil yok.
Evrim teorisi Sümerlerden, Antik Mısırdan gelme putperest bir hurafedir. Bilim değildir. Darwinistler bu gerçeği görmenin paniğini yaşıyor. Proteinin yapısı adeta bir dantel gibi kompleks ve bir proteinin oluşması için başka proteine ihtiyaç var. Tesadüf olması imkansız.
Tevrat'a göre dünya yaratılmadan önce yedi şey yaratılmıştır. Bunlardan biri de Moşiyah yani Mehdi'nin adıdır.
Zeki ve bilgili olmak illa akıllı olmak değildir. Akıl imanla gelen bir nimettir.
Zer aleminde tüm insanlar Hz Adem ve tüm Peygamberler kusursuz tam insanlar olarak var ve Allah'a söz veriyorlar. Kainat sonra yaratılıyor. Hz Adem ve Havva zer aleminde var, cennette oluyorlar ve daha sonra dünyaya gönderiliyorlar. Dünyada evrimle aşama aşama gelişme yok. Kuran'da evrim olduğunu iddia edenler zer aleminde insanların hepsinin var olduğunu göz ardı ediyorlar. Samimiyetsizlik yapmamaları gerekir.
Evrim teorisi bilimsel olarak bitti. Darwinizm öldü. Boş yere çırpınmasınlar, ölüyü diriltemezler.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2017> Daha Fazla

Şeytan hep insanların ayağını kaydırmak ister. Münafık da müminlerin birliğinin bozulmasını, işlerinin başarısız olmasını ister.
Münafık karakterini gündemde tutmak çok önemlidir. Münafıklar asıl karanlık yönlerini ve nefretlerini sahte hesaplarında ortaya koyarlar. Müslümanların arasında kendisini küfürle hiç ilgisi yok gibi gösteren münafık, sahte hesaplarında haramları savunur, din aleyhine yazar.
Çabuk öfkelenmek de küfürden gelen bir alışkanlıktır. Allah İslam'ı tanıdıktan sonra tüm bu çirkinliklerin bırakılmasını istiyor.
Biz "Allah'ım ilmimi arttır" diye dua etmekle yükümlüyüz. İlmin sahibi Allah'tır. Müstağniyet müminde asla olmaz.
İnsanların bir kısmı İslam'a girdiğinde küfrü tam bırakmıyor. Küfürden gelen çirkin yükleri tamamen bırakmak lazımdır. Çirkeflik, laf sokma, yapmacıklık, çabuk moral bozulması, üzüntü, tevekkülsüzlük küfürden gelen çirkin yüklerdir. Bunlar İslam'a girildiğinde terk edilmelidir.
Allah münafıklara ilk başta geniş imkan verir ama en sonunda helak eder. Sahip oldukları imkanlar daha da azgınlaşmalarına sebep olur.
Kadınların özgür olamadığı, gülemediği, sokağa çıkamadığı, neşeli olamadığı toplumlar çöker. Allah kullarına zulme izin vermez. Kadın istediği gibi gülecek, eğlenecek. Erkeklere eğlenceyi, neşeyi hak görüp kadınlara görmemek olmaz. Kadınlar vicdanıyla doğruyu bilir.
Allah'ın küfre ve münafıklara süre vermesi, son ana kadar ertelemesi Müslümanları yanıltmamalı. Son ana bırakma Allah'ın sünnetlerindendir.
Cennetteki en güzel varlık, en güzel nimet Allah'ın Zatı’nın tecellisidir.
İnsanların arasında çok sayıda ruhu olmayan tıpkı insana benzeyen bir nevi zombi varlıklar vardır. Allah Kuran'da bunlara dikkat çekmiştir. Sadece nefrete göre kodlanmış, sevgi, güzellik bilmeyen, sözden anlamayan adeta hayvan gibi yaşayan bu manevi ölüler özel olarak yaratılmıştır. Bu zombilerin varlığı müminlerin korkularının artmasına vesile oluyor. Mümin bunların konumuna düşmekten sakınıyor. Bu dünyanın güzel yönlerinden biri bu mahluklarla müminlerin verdiği ilmi mücadeledir.
Bazı Katolik kiliselerde homoseksüelliğin sözde meşru hale getirilmesi ve Darwinizm'in yayılması İngiliz derin devletinin yönlendirmesidir.
Münafık akıl hastalığı şeklinde Müslümanların başarısız olmasına uğraşır. Küfürle uğraşmaz ama müminlerin faaliyetlerini engellemeye çalışır.
Allah Kuran'da münafıkların ahlaksızlığını, oyunlarını çok kapsamlı anlatmıştır. Münafık şeytani, marjinal, garip bir mahluktur. Münafığın mantıklarıyla şeytanınki tamamen aynıdır.
Tayyip Hocam'ın kültür ve sanatın üstünde durması da çok güzel. Allah kendisini, devletimizi, milletimizi ve dünyayı hayırla sarsın inşaAllah. Kültüre, sanata hakim olan dünyaya hakim olur. Sanat ve kültür olmadığına yenilgi olur. Tayyip Hocam önemli bir konu üstünde durmuş.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Şubat 2017> Daha Fazla

Bütün güç ve kudret Allah'ındır. Allah dilemedikçe kimse bir şey yapamaz.
Şeytan insanları marjinal olmaya çekiyor. Mesela Karun çok marjinaldi, Samiri de münafıklarda da bu ortak bir özelliktir, mantıkları anormaldir.
İsa Mesih'in de vefatından sonra hızlı bir geri gidiş oluyor ve küfrün en azgınlaştığı dehşet verici günler yaşanıyor ve kıyametle bitiyor.
İnsan hatırasıyla birlikte her an yeniden yaratılıyor. Bir anlamda her an yeniden doğmuş oluyor.
Yemen'de çocuklar açlıktan şehit oluyorlar. Müslümanların üzerlerindeki sorumluluğu çok iyi düşünmeleri gerekir. Rohingyalı Müslümanları çok vicdansızca eziyorlar. Her yerde açmaza sokulmuş durumdalar. Tüm Müslümanların onlara sahip çıkması gerekir.
Bazıları kendi mantıklarına göre erkeklere her şeyi hak, kadınlara her şeyi yasak görüyorlar. Kadınların illa bakımsız, çirkin olmasını istiyorlar. Kadına şiddet uyguluyor, hatta şehit ediyor ‘sevdiğim için yaptım’ diyorlar. Kadını istemediği bir hayata zorlamak çok büyük zulümdür.
Sözünü bilmeyen, her şeye düşman olan, güzellikten zevk alamayan, sevgisiz, acımasız, kendi pis, hayatı pis olanları sabırla eğiteceğiz.
Mehdi'nin vefatından sonra Müslümanların lideri İsa Mesih olacaktır. Mehdi hayattayken İsa Mesih O'nın veziri olacaktır.
Kürtlerin kendilerine has çok güzel bir efendilikleri ve ahlakları var. Çoğu insan kıymetlerini bilmiyor.
Evrim biyoloji veya bilim dersinde değil, eski kültürlerde batıl din nasıldı diye anlatılacak konudur. Sümerlerden gelen putperest inançtır.
Hz. Adem cennetten dünyaya tam insan olarak gönderiliyor, evrimle aşama aşama oluşma diye bir şey Kuran'da yok.
Zer aleminde insanların kainat yaratılmadan önce var olması, Kuran'da evrim olduğunu söyleyenlerin iddiasını tamamen geçersiz kılıyor.
Kuran'ın hayata nasıl geçirileceğini bilmek önemlidir. Örneğin üzüntü duymak, tedirginlik yaşamak, küsmek Kuran'a uygun olmayan tavırlardır.
Allah'ın sanatının kesintisiz anlatılması gerekir. Biz de ömrümüzün sonuna kadar Allah'ın sanatını anlatacağız.
Allah'ın sanatı anlatıldığında kişinin hayret edebilmesi önemlidir. Hayret gücünün yüksek olması kıymetlidir.
Allah'ın sanatını iyi anlaşılır şekilde anlatabilmek önemlidir. Hafızada kalması için özel hatırlatma teknikleri kullanmak gerekir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Şubat 2017> Daha Fazla

İsa Mesih'e ve Mehdiyete karşı olmak daima bereketsizlik getirir.
İngiliz halkını da Amerikan halkını da seviyoruz. Bizim ilmi mücadelemiz İngiliz derin devletine karşıdır.
Tevrat'ta Mehdi'nin Allah'tan çok korktuğu ve cendere gibi çok zor imtihanlarla karşı karşıya kalacağı anlatılmıştır.
Bazı televizyon programlarında saldırgan, maddiyatçı, kavgacı kadın modeli öne çıkarılıyor. Oysa böyle sevgisiz olmak bir nevi beladır, felakettir.
Maddiyata dayalı sevgi, sevgi değildir. İnandırıcı değildir. Bir kadın ev, araba için sevgisini veriyorsa bu çok küçük düşürücüdür.
Bazı gençlerde yüz yıl yaşayacakmış gibi bir hal oluyor. Oysa gençlik çok çabuk geçiyor. 20 yaşında bir insan 2 on senede yaşlanmış olacak.
Rohingya Müslümanları çok acımasızca eziliyor. Sırf onların çektikleri dahi İslam aleminin gafletten uyanması için yeterli olmalı.
Her ülkede meclislerin çoğunluğunu kadınların oluşturması lazım. Kadınların değer gördüğü yerleri Allah bereketli kılıyor.
Rusya ve Amerika saldırmazlık paktı yapıp askeri harcamaları yarı yarıya azaltsınlar. Buradan gelen gelirleri halkın refahına harcasınlar.
Trump aleyhindeki kampanyaları hiç ciddiye almasın. Karalama yapanlara kimse itibar etmez, bizler de etmiyoruz. İçi rahat olsun.
Trump vize konusunda mahkemenin verdiği kararla konuyu kapatsın. Asıl olarak dindarları bir araya getiren toplantılar üzerinde dursun.
1400 yıllık İslam tarihinde hiç bu kadar çok "Mehdi gelmeyecek" denilmemiştir. Bu, Mehdi'nin geldiğinin alametlerinden biridir.
Hz. Süleyman devrinin bağnazları Hz. Süleyman'ın eşlerinin güzelliğine, temiz ve bakımlı olmalarına akıl almaz haset ediyorlardı.
Hz. Süleyman'ın sarayı çok ihtişamlı, eşleri çok güzeldi. Bağnazlar Hz. Süleyman'ın güzelliğe olan sevgisini takdir edemiyorlar.
Bediüzzmanan Mehdi'nin birinci vazifesinin Darwinizmi ve materyalizmi yıkmak, ikinci görevinin İslam Birliği’ni oluşturmak olduğunu söylüyor.
Depremlerde ölenler şehit, yaralananlar gazi, kaybolan mallar da sadaka hükmündedir inşaAllah.
Hicri 1506'ya kadar Allah'ın izniyle İstanbul'da çok büyük deprem olmayacaktır.
Hayvanları doya doya seveceğimiz yer cennet olacak inşaAllah. Dünyada hep acizlik ve eksiklik var, cennette ise mükemmelik var.
Samimi bir Müslümanın namazı unutması söz konusu olmaz. Namaz Allah'a sevgimizi gösterdiğimiz nefis bir ibadettir, bir nimettir.
Hem sanat, güzellik olmasın diyorlar hem de karşı oldukları bu değerlerin hakim olduğu Avrupa'ya sığınmaya çalışıyorlar. Bu da samimiyetsizlik.
İslam güzel olan her şeydir. Sanat, kalite, nezaket, görgü, neşe, sevinç İslam'ın içindedir. İslam'ı güzellikle ayrı göstermek samimiyetsizlik.
İngiliz derin devletini deşifre etmemiz tarihte aldıkları en büyük yenilgiye sebep oldu. Fikren tamamen yok olduklarını göreceğiz.
Putperest bir inanç olan evrimi bilimmiş gibi göstermek tarihin en büyük mantık çöküntüsüdür. Evrim bilim değildir. Bilim yaratılışı ispatlar.
Kalu Bela'da tüm insanlar var. Fiziksel tüm özellikleri tam ve eksiksiz. Bu gerçek, evrimle yaratılış iddiasını geçersiz kılıyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2017> Daha Fazla

Allah kainat yaratılmadan önce tüm insanlardan zer aleminde söz alıyor. Yani kainattan önce insanların tamamı var, evrimle yaratılış yok.
Allah'ın aklı muhteşem üstün, ama insanlar çok az kısmını düşünüp görüyorlar.
Mümin "şu olursa ne yaparız" diye bir endişeye kapılmaz. Her bir elektron, her bir nötron, her bir atom Allah'ın kontrolü ve bilgisi dahilindedir.
Müslümanlar kardeştir ve birbirinin velisidir. Müslüman Müslümana kusur aramak gözüyle bakmaz.
Süleyman Mescidi'nin inşaatında çok fazla sayıda dindar mason çalışmıştır. Bu masonlar çok titiz bir çalışma yapmışlardır.
Trump, "Ülkemize, değerlerimize saygı duyanları, bizi sevenleri kabul edeceğiz" diyor. Bu, haklı bir talep. Trump İslam'a değil radikalizme karşı.
Trump'ı savaş isteyen saldırgan bir insan gibi göstermeye çalışıyorlar. Bu yanlış bir imaj. Trump Müslümanlara değil radikalizme karşı.
İngiliz derin devletinin Osmanlı'nın dağılma sürecindeki oyunlarını çok detaylı anlattık. Tüm halkımız bu konuda tam bilinçlendi.
Dünyanın etrafını bulut gibi göktaşları sarmış ama bir çok insan bunu önemsiz görüyor. Bu umursuzlık normal bir durum değil.
İngiliz derin devleti bir çok yapıyı kullanabilir. Ama bunu etkisiz hale getirmek, asıl gücün yani derin devletin adını açıklayarak olur.
Malum çevreler Trump'a darbe tehditlerini bıraksınlar. Darbe falan yapamazlar. Amerika dindar olacak, onlar da asla engelleyemeyecekler.
Rusya ve Amerika’ nın arasının düzelmesi karışık bir şey değil. Sevgiyi, dostluğu karmaşık göstermemek gerekir. Dostluk, kardeşlik kolaydır.
Trump dindarlarla toplantılara devam etsin. Toplantılarda 7 müezzin ezan okusun, 7 şofar, 7 çan çalınsın. Bir de askeri masrafları azaltsın.
Amerika tarihinde ilk defa bir Başkan'a bu kadar anormal tepki gösteriliyor. Trump’ın aldığı tedbirler gelip geçici, İslam alemi desteğe devam etsin.
1980'lerden itibaren göktaşlarının dünyanın etrafını bir bulut gibi sarması ve kaplaması da çok mucizevi bir olaydır.
Bütün bilimsel veriler 1980'den itibaren depremlerde görülmemiş tarzda artış olduğunu gösteriyor. Bu, Mehdi'nin geliş alametlerinden biridir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2017> Daha Fazla

Cehennem ehli, cehennemde büyülendiklerini ve zaman algısının bozulduğunu zannediyorlar, o yüzden azabın sonsuzluğunu anlayamıyorlar.
Hadislerde Hz. Musa ile Mehdi'nin bir çok benzerliği olduğu bildirilmiştir.
Tayyip Hocam, Putin ve Trump'la ittifak halinde olsun. Trump'ın son uygulamalarını kalıcı görmesin, geçici bir politikadır, düzelecektir.
Şeyh Şamil tarihe geçmiş bir yiğitliğe ve delikanlılığa sahipti. Ruslar da onun cesaretine ve azmine hayrandı.
Putin dürüst delikanlı. Türkiye ile Rusya'nın ilişkileri daha da güçlü olsun. Yunanistan ile de gereksiz gerilimlere girmeyelim.
Kırım'da Türkiye ve Rusya garantör olsun. Kırım bir barış merkezi haline gelsin. Kırım mübarek bir belde. Türkiye ve Rusya'nın garantörlüğüyle Kırım'ı hep birlikte ihya edelim. Ukrayna ile de dostluğumuzu güçlendirelim.
Cehennemde acının algısı da değişik oluyor. Bizim dünyada bildiğimiz anlamda bir yanma acısı değil, daha farklı bir acı oluyor Allahualem.
Cehennem ehli çok anormal mantığa sahip oluyor. Kendilerinin büyülendikleri için azap çektilerini sanıyorlar, sonsuz azap olduğunu anlamıyorlar. Cehennemde olduklarına ve sonsuza kadar kalacaklarına inanmadıkları için bir çıkış olacağını sanıyorlar. O yüzden sürekli çıkış arıyorlar.
Musevi kaynaklarda Mehdi'nin çok çileler çekeceği ve tüm çilelere Allah aşkıyla zevkle sabredeceği bildirilmiştir.
Trump her 3 dinin temsilcilerinden üç bin kişiyle düzenli yemekli toplantılar yapsın. Toplantılarda çan, şofar ve ezan mutlaka olsun.
Bizim İngiliz derin devletini deşifre etmemizin ardından bir anda Türkiye'ye sempatiklik yapma yarışına girdiler, dost görünmeye çalışıyorlar.
Trump yapabiliyorsa askeri harcamaları iyice azaltsın, oradan gelecek geliri Amerikan halkının refahına harcasın.
Anayasayı bölünmenin bütün kapılarına kapalı hale getirelim. En küçük bir yerde dahi açık kalmasın.
Trump dindarlarla yaptığı toplantıları mutad hale getirsin. Yapabiliyorsa her ay Museviler, Hristiyanlar, Müslümanlarla bir araya gelsin.
İslam ülkeleri Trump'ı desteklemeye devam etsin. İlk yaptığı icraatta hatalar olmakla birlikte desteğe devam etmek gerekir.
Anayasanın hayati hedefi federasyonu yani bölünmeyi imkansız hale getirmek olmalıdır. Bu yüzden bu konuda tam güvence oluşturmak önemlidir.
Öcalan başkanlık sistemini en baştan beri savunuyor. İngiliz derin devletinin de istediği model eyaletler olan bir başkanlık sistemidir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Şubat 2017> Daha Fazla

Mehdiyetin sevgi, merhamet, güzellik, iyilik anlayışını dünyaya hakim etmek önemli. Tartışmayla, kavgayla hiçbir mesele çözülmez.
Klasik siyaset üslubu, soğuk savaş dönemi kavgacı üslup artık tüm dünyadan kalkmalı. İran ve Amerika'nın arasını da mutlaka düzeltelim.
Trump'ın Amerika'yı dindarlaştırmak için yapacağı her çalışma bereket getirir.
Allah'ın varlığını, Kuran'ın hakikatini anlatan kitap şeytanı kızdıran, müminin ruhuna güzellik veren bir nimettir.
Amerika'nın İran'la savaştan bahsetmesi büyük bir hata olur. İran'la karşıtlaşmak Rusya'yla da karşıtlaşmak olur. Hep barıştan yana olunmalı. Tüm ülkelerin dostluk, kardeşliği esas alması gerekir. Amerika da İran da gerginlikten uzak, dostane bir üslubu tercih etmeli.
Türkiye'nin modern olması Türkiye'nin üzerindeki baskıları büyük oranda kaldırır. Kadınların özgür olduğu, insanların modern, kaliteli olduğu, demokrasinin hakim olduğu bir Türkiye'yi hiç kimse ezemez.
Yunanistan'la dost olalım. Vizeyi kaldıralım. Krizler, sevgisiz üsluplar yakışmıyor. Kardeş olalım, birlikte güzel yaşayalım.
Evrim okullarda "her şeyi tesadüfle açıklayan bir putperest inanç" olarak okutulabilir. Ama bilim olarak okutulamaz. Bilim evrimi reddediyor.
Nur talebelerinin en güzel yönlerinden biri Devlet'e sadık ve vatansever olmalarıdır. Bediüzzaman onları sadık olarak yetiştirdi.
Bediüzzaman'ın en çok üzerinde durduğu konulardan biri Mehdiyet. Üstadımız'ın üzerinde durduğu konuyu arka plana atmak bereketsizlik getirir. Bediüzzaman "Ben Mehdi'nin pişdar bir neferiyim, öncüsüyüm" diyor. Nur talebelerinin de açıkça bunu dile getirmeleri önemli, bereket getirir.
Trump'ın Ulusal Dua Gününde tüm dinlerin temsilcilerini davet etmesi çok güzel bir uygulama.
Batı'nın YPG/PKK'yı desteklemesinin sebeplerinden biri de bölgede bağnazlığa karşı denge unsuru olacak modern bir yapı olduğunu sanmaları. Türkiye eğer çok modern olur, kadın haklarını, sanatı, bilimi güçlendirirse bu iddiayı öne sürenlerin tüm kozları ellerinden alınmış olur.
Türkiye eğer ultramodern bir ülke haline gelirse Türkiye'yi parçalamak isteyenlerin elindeki en büyük silah alınmış olur. Eğer Türkiye sanatın, bilimin, estetiğin hakim olduğu, kadın haklarının en üst düzeyde temsil edildiği ülke olursa ellerindeki kozu yok ederiz.
Türkiye'yi parçalamak İngiliz derin devletinin 200 yıllık planı. 200 yıl önce çizdikleri haritayı uygulamaya çalışıyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2017> Daha Fazla

Önümüzdeki günlerde daha büyük olaylar olacaktır, ama neticesinde insanlık ve dünya düze çıkacak. Barış ve güzellik dünyaya hakim olacak.
Amerika'nın ihtiyacı olan maneviyat ve dindarlıktır. Trump, Musevi, Müslüman, Hristiyan dindarlarla sık sık bir araya gelsin.
Aleviler baştacıdır, sultandır. Sevgi, aşk, dostluk, muhabbet Aleviliğin temelidir. Bu değerleri anlamayanlarla hiç muhatap olmasınlar.
Hadislerde Mehdi'nin ileri yaşlarda dahi genç görünümlü olacağı bildirilmiştir. 70-80 yaşlarında bile 40 yaş görünümünde olacaktır.
Mehdilik kişinin çalışarak, gayret ederek, isteyerek kazanacağı bir makam değildir. Allah'ın seçtiği kişiye nasip ettiği bir makamdır.
Gergin bir Türkiye faydalı olmaz. Ilımlı üslup güzel olur. Ilımlı üslup kendimizden emin olduğumuzu, kendimize güvenimizi gösterir.
Sadece eleştirel üslup kullanarak insanları ve yanlışları düzeltmek mümkün olmaz. Olumlu, akılcı, ılımlı üslupla çözüm elde etmek kolaydır.
Türkiye olarak sürekli doğruya teşvik eden sevecen üslup kullanmamız gerekir. Sürekli karşıt, eleştiren üslupla netice alınması mümkün olmaz.
Tevrat'ta Mehdi'nin tüm milletlere barışı ve sevgiyi öğreteceği, herkesin ona tam tabi olacağı anlatılmıştır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin yaptıklarını yüzlerce belgeyle ortaya koyuyoruz. Kimsenin itiraz edemeyeceği deliller sunuyoruz.
Çile ehli insanlar mükemmel sanatçı oluyorlar. Çingeneler de bu yüzden çok iyi sanatçılar. Çingene olmak şereftir, güzelliktir. Çingene, zenci denildiğinde hakaret olur diyenler yanlış düşünüyor. Çingene de zenci de güzelliktir. Hepimiz Hz. Adem'in evladıyız.
Trump'ın öncelikleri Amerikan toplumunun daha dindar olması, gerçek dindarları desteklemesi ve halkın refahını sağlaması olmalıdır.
Teksas'da yakılan caminin onarılması için yardım kampanyası başlatan Museviler çok güzel ahlak göstermişler.
Müslümanlara karşı düşmanca tavır alan sevgisiz insanlarla ortak hareket etmek Trump'a da Amerika'ya da zarar verir. Trump sevgiden yana olmalı.
Amerika'da Müslümanlar 3. sınıf insan konumuna getirilirse bundan en çok Amerika zarar görür. Trump'a bunun tehlikelerini iyi anlatmak gerekir.
Hz. Eyüp Allah'ın verdiği sıkıntılara ve yoklukla imtihan etmesine karşı çok güzel sabrediyor. İmtihanı çok değerli. Hep aslan gibi ayakta. Hz Eyüp karşılaştığı ağır imtihanlarda, "Dünyaya çıplak geldim çıplak gideceğim. Rab verdi Rab aldı" diyor. Mükemmel ahlak gösteriyor.
Trump'in ilk yapması gereken Amerika'nın daha dindarlaşması için çaba göstermek, silahlara yatırım yerine halkını refahını yükseltmek olmalı.
Trump'ın siyaseti komünist Amerika'ya karşı dindar Amerika'dır. Bu yönüyle kıymetli ve önemlidir. Hatası olursa düzelmesi için eleştirilir.
Trump iktidara yeni gelmiş bir lider olarak halim adımlar atsa daha doğru olur, keskin kararlar boş yere yıpranmasına sebep olur.
Dostluk her zaman bereket getirir. Her zaman sevecenlikle, şefkatle konulara yaklaşmak lazım.
Evrim bilim değildir. Her şeyi tesadüflerle açıklamaya çalışan putperest bir inançtır. Bilim delille konuşur. Evrimin hiçbir delili yok.
Kıbrıs'ta verilecek bir karış toprağımız yok. Kimse toprak vermeyi makul göstermeye çalışmamalı.
İnsanları bir şeye ikna ederken kitle psikolojisini kullanarak değil de anlatarak, fikri her yönüyle ortaya koyarak ikna etmek önemlidir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2017> Daha Fazla

Kuran'a iman eden Kuran ayetleriyle yaşar. Kuran'ın hükümlerinden başka hükümlere göre hareket edenlerin ortaya koyduğu şirk dinidir.
Sanatçıların unutulması, değerlerinin bilinmemesi çok acı bir olaydır. Bir sanatçı asla unutulmaz, sürekli gündemde tutulmalıdır.
Sevgisiz insanların çevrelerindekiler de kirli, sevgisiz, saygısız, kötü sözlü, kaba insanlar oluyor.
İman mutlaka yüze yansır. Müminin yüzünde imanın getirdiği bir nur olur.
700 milyonun üzerinde fosil var. Hepsi Yaratılışı ispat ediyor. Evrim olduğunu gösteren bir tane bile fosil yok.
Türkiye'ye yakınlaşan ülkelere peş peşe oyun oynanıyor. İsrail, Rusya, Azerbaycan, İran gibi ülkeler bir anda hedef haline geldi.
PKK/YPG'ye verilen zırhlı araçlar muhtemelen Obama döneminin uygulamalarının devamıdır. Bundan sonra bu anormallikler yaşanmayacaktır.
"Zü" sahip ve malik anlamları taşır. "Karn" ise, asır (yüzyıl) anlamlarına da gelir. Zülkarneyn sahibüzzaman anlamına da gelmektedir.
Zülkarneyn hem iki boyutlu (maddi manevi) anlamına hem de iki çağa hükmedebilen anlamına gelir.
Zülkarneyn o kıssada anlatılan zatın vasfıdır, adı değildir. Zülkarneyn iki cihetli. iki yönlü demektir. Bu kıssada Mehdiyet anlatılır.
İsrail ile Türkiye'nin arasının düzelmesi için çok önemli çalışmalar yaptık. Şimdi güzel neticelerini alıyoruz inşaAllah.
Trump'ın yıpranması Amerika için de dünya için de riskli olur. Yıpranmasına sebep olacak politikalardan kaçınması daha faydalı olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ocak 2017> Daha Fazla

Biz Amerikan halkının mutlu huzurlu olmasını istiyoruz. Dindar, neşeli, candan yaşadıkları günlere bir an önce dönmelerini isteriz.
Hatalı bir politika izletip Trump'ın başını belaya sokmaya çalışıyor olabilirler. Bunlara karşı Trump'a mutlaka doğruları gösterelim.
Trump önceliği maneviyata versin. Amerika'nın dindarlığının güçlenmesi için çalışmalar yapsın. Müslüman din adamlarıyla bir araya gelsin.
Trump'ı doğru bilgilendirmek, doğru yönlendirmek önemli. Vize konusunda yaptığı uygulama gereksiz yere sıkıntılara sebep olacaktır, yapmamalı.
Müslümana yapılan eleştirinin Kuran'la olması gerekir. Kendi mantığına göre değil 'Kuran'a göre böyle' diyerek eleştiri yapmak önemlidir.
İngiliz derin devleti çok eski tarihlerden itibaren Müslümanlara vurmak için nerelerin başının tutulması gerektiğini iyi organize etmiş. İngiliz derin devleti sermayeyi sırf şeytanlık için kullanır. Onları asıl ilgilendiren şeytani faaliyet yapmaktır.
Darwinizmin bilimsel geçersizliğini tüm delilleriyle gözler önüne serdik. Darwinizm'i bir daha diriltemeyecekleri şekilde yerle bir ettik.
Dindar masonlar İslam'a mühim hizmetler yapıyorlar. Yakında tüm dünya bu hizmetlerin büyüklüğünü görecek. Osmanlı'yı Darwinizm ve dinsiz masonlar yıktı. Ama dindar masonlar şu an hakimiyeti ele geçirmek üzereler.
Kadın, değerinin bilindiği ve saygı gördüğü yerde özgürce giyinebilir. Kadına saygının bilinmediği ortam kadınlar için çok tehlikelidir.
İnsanı sevgi güzelleştiriyor. Güzellik, et ve kemikle olmuyor.
Rusya İngiliz derin devletini gördü ve konunun üzerine gidiyor. Rus diplomatlarının çok iyi korunması ve her türlü önlemin alınması lazım.
Hz Adem zer aleminde var, oradan cennete, oradan dünyaya geliyor. Evrimle yaratılış diye bir şey söz konusu değildir.
700 milyondan fazla bulunmuş fosil var, bunların içinde bir tane bile evrim olduğunu gösteren fosil yok. Evrimin hiçbir bilimsel değeri yok.
Evrim teorisi Sümerler'de gelişmiş putperest bir hurafedir. Tüm dünyanın tesadüfler sonucu oluştuğunu öne sürer, bilim değildir.
Hz. Musa'nın talebelerinde ve Kehf Ehlinde olduğu gibi Mehdi'nin talebelerinde de Mehdi'nin zuhuru öncesinde manevi uyku olacağı bildirilmiştir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ocak 2017> Daha Fazla

Bizim milletçe Rumlara karşı içimizde bir öfke yok. Kıbrıs'ta sınırlar açılsın, iki halk bir arada kardeşce yaşasın. Toprak vermek asla olmaz.
Kıbrıs'tan toprak verilmesi de Türk askerinin çekilmesi de asla kabul edilemez. Kıbrıs'tan çekilmesi gereken bir askeri birlik varsa önce İngiliz üslerinin kapatılması ve İngiliz askerlerinin çekilmesi gerekir. Kıbrıs'ta bulunan Türk askeri her iki tarafın da güvencesidir. Türk askerinin varlığından rahatsız olmak çok anormal bir durumdur
Allah ahirette insanlara "dünyada ne kadar kaldınız?" diye sorduğunda, "Bir gün ya da daha azı kadar kaldık" diyeceklerdir.
Müminin vefat anında tedirgin olacağı hiçbir şey olmaz. Canı rahatlık ve güzellik içinde alınır. Ölümden sonrası için de müminin endişe edeceği tek bir an bile yoktur.
Tüm insanlar zer aleminde vardı. Evrimle dünyada yaratılma diye bir şey yoktur. Hz. Adem de zer aleminden cennete, oradan dünyaya gelmiştir.
Ölüm, kaliteli bir rüyadan uyanmak gibidir. Uyanır uyanmaz da ahirete geçmiş olur insan. Geri dönüşü olmaz artık.
Kadınların üstünde fazla baskı oluyor. İlla kadınlara nasıl yaşayacaklarını öğretmek istiyorlar. Kadınlar vicdanlarıyla ne yapacaklarını bilirler.
Kitap evdeki sessiz mürşiddir. Gece gündüz bıkıp usanmadan tebliğe devam eder, tüm mahalleyi eğitir. Kitapla tebliğ en iyi yöntemdir.
Bazı insanlar dini çok yanlış biliyor. Dindar olan içine kapanır, asosyal olur, neşesi azalır, mistik bir havaya bürünür sanıyorlar. Din bu değildir. Tam tersine imanla, dinle insan hayat bulur, neşe bulur. Mümin dışa dönüktür, hayat doludur, aksi müşriklerin iddiası ve yaşamıdır.
Tesadüfler sonucu yeni genetik bilgi oluşması diye bir şey söz konusu değildir. Genetik anti evrimci bir bilim dalıdır.
Evrim kainatın oluşumunu tesadüflerle açıklamaya çalışan Sümerler devrinden kalma bilim dışı, putperest bir hurafedir.
Evrim Sümerlerden kalma bir hurafedir. Yaratılış bilimdir. Bilime karşı putperest hurafelerin sunulmasını kabul etmeyiz. Evrimcilerin elinde evrimi gösteren tek bir fosil dahi yok. Sadece hayali çizimler ve masallar var.
Fosil kayıtları canlıların bir anda ortaya çıktığını, kademeli gelişme diye bir şey olmadığını gösteriyor. Bunun anlamı evrim yok demektir.
Evrimcilerin çırpınması bizim evrimin geçersizliğini daha kapsamlı anlatmamıza vesile oluyor. Her çırpınışları fayda sağlıyor. Biz evrimin olmadığını milyonlarca bilimsel delille ortaya koyuyoruz. Evrimi savunanlar tek bir delil sunamıyor, sadece demagoji yapıyorlar.
Kuran'da evrim var yanılgısını savunanlar cennetin, meleklerin, cinlerin, cennet köşklerinin, bitkilerinin nasıl yaratıldığını açıklayamıyor. Kuran'da evrim yoktur. Bilim de evrimin olmadığını ispatlamıştır. Aşama aşama gelişme, oluşma diye bir şey yoktur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ocak 2017> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav)'in bildirdiğine göre Allah Mehdi'ye tüm peygamberlere verdiklerini verecek ve Mehdi dünyayı başka bir dünyaya dönüştürecektir.
Bazı Müslümanların hem Batı'nın medeniyetine şiddetle karşı olması hem de Batı'da yaşamak için can atması çok büyük bir çelişkidir. Müziğe, sanata, resime, heykele, Batı'da olan tüm medeniyete karşı olduklarını söyleyenler okumaları için çocuklarını hep Batı'ya gönderiyorlar. Eğer Batı'ya eleştirilerinde samimi olsalar Batı'da yaşamak için böyle can atmazlardı. Bu kişiler bilinç altlarında medeniyetin güzelliğini biliyorlar.
Cennette insanlar evrimle yaratılmıyor. Dünyaya gelmeden önce de insanlar Kalu Bela'da vardı. Sonradan evrimle gelişmediler.
Kuran'da evrim yoktur. Allah kainat yaratılmadan önce tüm insanları yarattığını ve onlardan söz aldığını bildirmiştir.
İngiliz derin devletinin oyunlarını belgeleriyle deşifre etmemiz deccaliyetin çöküşünün başlangıcı oldu.
Kuran'da hükmü kaldırılan bir ayet yoktur. Kuran'ın bütünü kıyamete kadar geçerlidir. Kuran'ın bazı hükümlerinin nesh edildiğini iddia edenler ahirette bu çirkin cesaretlerinin karşılığını tam olarak alacaklardır. (Bakara Suresi, 85: Sonra (yine) siz, birbirinizi öldürüyor, bir bölümünüzü yurtlarından sürüp-çıkarıyor ve günah ve düşmanlıkla aleyhlerinde ittifaklar kuruyor ve size esir olarak geldiklerinde onlarla fidyeleşiyordunuz. Oysa onları çıkarmanız, size haram kılınmıştı. Yoksa siz, kitabın bir bölümüne inanıp da bir bölümünü inkar mı ediyorsunuz? Artık sizden böyle yapanların dünya hayatındaki cezası aşağılık olmaktan başka değildir; kıyamet gününde de azabın en şiddetli olanına uğratılacaklardır. Allah, yaptıklarınızdan gafil değildir.)
Her gün sevgiyi hatırlatmamız, şeytanın her gün yaptığı düşmanlık eylemine karşı en güzel cevaptır.
Kadınların ezildiği her toplum yıkılır. Kadınlar hür ve özgür olacak. Her türlü özgürlüğü sadece erkeklerin hakkı görmek vicdani değildir. Kadınların kıymetini bilememek insanlar için bir felakettir. Kadının nasıl güzel bir nimet olduğunu fark edememek o insan için beladır.
Peygamberimiz (sav), Mehdi devrinde kadınların alabildiğine özgür olacağını bildirmiştir.
Bağnazların sanattan, kaliteden, eğlenceden, güzellikten uzak yaşamları farkına varmasalar da Müslümanların ezilmesine sebep oluyor.
İslam’ı içine kapalı, ölü, azap dolu bir sistem gibi gösterdikleri için insanlar İslam’dan kaçıyor. Deccaliyetin bu oyununu biz bozduk. Sevgi, eğlence, güzellik, dostluk en güzeliyle İslam’da yaşanır.
Tevrat'ta bahsedilen hakimiyet, Mehdi (Moşiyah) döneminde İslam ahlakının tüm dünyaya hakim olmasıdır.
Anadolu'yu tanıtan programlarda halkı mahcup edecek bir üslup kullanılması çok çirkin olur. Anadolu insanına hak ettiği saygı gösterilmeli. Toplumu sıradan, basit, kalitesiz eğlencelere teşvik etmek doğru değil. Halk hep kaliteli, güzel şeylere teşvik edilmelidir.
Bazı insanlarda dindar olduktan sonra durgunlaşması, hayat neşesini kaybetmesi, canlı olmaması gerektiği gibi yanlış bir kanaat var. Halbuki tam tersi olması gerekir. Din insana hayat ve canlılık verir. Birse bin canlı olur, birse bin hayat dolu olur insan.
Bir insan dini yaşamaya başlamadan önce bir çok hata yapmış olabilir. Ömrü boyunca bu hataların acısını çekmek Kuran'a göre doğru değil. Müslüman dini öğrendikten sonra bilmeden önce yaptıkları için tevbe eder ve o konular biter. Sürekli onun ezikliğini yaşamaz.
Dindar olmadan önce insanın kafası çok flu oluyor, dinin hükümlerini de flu olarak biliyor. Aklında bir şuur ve keskinlik tam oluşmuyor. Dini tam öğrenmeden önce insanlarda Allah sevgisi ve korkusu oluyor ama dini çok geride tutuyorlar. Dünya daha öncelikli oluyor. Bu yüzden tebliğ yapanlara çok büyük sorumluluk düşüyor. İnsanları sıkmadan, bunaltmadan şuurlarını açmak için gayret etmek lazım.
Suriye'de bir an önce normale dönmek, Suriye'nin toprak bütünlüğünü korumak ve seçimlerin yapılmasını sağlamak önemli.
Evrimi savunanların çoğu teori hakkında hiçbir şey bilmiyor. Ne fosilleri ne de proteinlerin nasıl oluştuğunu biliyorlar, bilmeden teoriyi savunuyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2017> Daha Fazla

Güzel bir imtihanla imtihan oluyoruz. Hadislerin işaretlerine göre daha büyük olaylar da olacak ama sonuç hep hayırlı olacak inşaAllah.
Peygamberimiz (sav) hadislerinde Mehdi'yi tüm detaylarıyla anlatarak Mehdiyet'e destek olmuş ve yardım etmiştir. Hadislerde bildirildiğine göre Mehdi'ye talebeleri zer aleminde, henüz dünya yaratılmadan, tabi olmuşlardır.
Allah insanı dünyayı yaratmadan önce var etmiştir. İnsanın evrimle aşama aşama var olması diye bir şey yoktur. (Maide Suresi, 7: Allah'ın üzerinizdeki nimetini ve: "İşittik ve itaat ettik" dediğinizde sizi, kendisiyle bağladığı sözünü (misakını) anın. Allah'tan korkup-sakının. Şüphesiz Allah, sinelerin özünde olanı bilendir.)
Allah'ın aklı müthiş hayranlık uyandıracak sonsuz bir akıldır. Allah'ın gölgeyi yaratması tek başına muhteşem bir sanattır.
Dünyada zorluk var. Çünkü aşk ve sevgi zorluk içinde gelişiyor. Aşk ve sevgi olmadığında ise hiçbir şeyin anlamı olmuyor. Derin sevgi ve derin tutkunun olması için acılar, zorluklar ve çile olması gerekiyor. İnsan başka türlü derinlik kazanamıyor.
Dünyada imtihan için verilen süre insanın vicdanını, kişiliğini geliştirmesi ve göstermesi için çok çok yeterli.
Dünya cennet ile cehennem arasında bir yer. Allah müminleri cennet ağırlıklı bir dünyada yaşatıyor, bu çok büyük nimet.
Nazilerin yaptığı soykırım Darwinist düşüncenin neticesi olan çok büyük bir vicdansızlıktır.
Kuran'ın hükmü ahirete kadar geçerlidir. Kuran'ın sevgi, şefkat hükümlerinin kalktığını iddia edenler büyük zulüm yapmış oluyorlar. Bazı bağnazlar Kuran'da sevgi, şefkat hükümlerinin nesh edildiğini söyleyerek Musevilere ve Hristiyanlara şefkatle yaklaşmayı yasaklıyorlar. Kuran'ın hiçbir ayeti nesh edilmemiştir. Allah Kitap Ehli'ne şefkatle, merhametle yaklaşmayı emretmiştir.
Homoseksüellik Allah'ın haram kıldığı iğrençliktir. İnsanların inancı gereği tiksindiği bir şeyi zorla dayatmak çok büyük zulümdür. Dolayısıyla kiliselerde rahiplere zorla homoseksüelleri evlendirin demek, rahiplerin inancına ters olan bir şeyi dayatmak gaddarlıktır. Homoseksüelliğe karşı olanları cezalandırmak zulümdür. Bir insanı inancına ters bir şeye sürüklemek en temel insan haklarına aykırıdır.
Güneş batmayan denilen sistem, Deccaliyetin gücü deşifre edildikten sonra çökmeye başladı. Deşifre olmak çöküşlerinin başlangıcı oldu.
İngiliz derin devletinin 200 yıldan beri devam eden Deccaliyet politikası artık sonuna geldi. Deşifre edilmeleri bu sonu hazırladı.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ocak 2017> Daha Fazla

Deccaliyetin dünyaya hakim olmasına şaşırmayanlar Mehdiyet vesilesiyle İslam ahlakının hakim olmasına şaşırıyorlar.
Peygamberimiz (sav) "Allah'ım bana kardeşlerimi göster" diyerek Mehdi ve talebelerini görmek için dua etmiştir.
Peygamberimiz (sav) "Mehdi devrinde yaşayanlar çok kısmetlidirler, Mehdi'yi ve arkadaşlarını sevenler mübarek olsunlar" buyurmuştur.
Peygamberimiz Mehdi’ye ilk karşı çıkacak olanların bazı bağnaz alimler olacağını söylemiştir. Mehdi'nin dini değiştirdiğini iddia edeceklerdir.
Peygamberimiz (sav) "Allah Mehdi'nin çıkışını kullarına kaçınılmaz bir surette gösterecektir" buyurmuştur.
Hadislere göre Deccalin saçları kıvırcık ve karışıktır. Tek gözü kör, iri yapılı, cildi kırmızıya yakındır. Başının görünüşü kertenkeleyi andırır. Hadislere göce Deccalin sihir ve ispiritizma, hipnoz ile kitleleri etkileme gücü de olacaktır. Muhtemelen masonluk içinden çıkacaktır.
Peygamberimiz ahir zaman ve Mehdiyetle ilgili muazzam detaylar vermiş, hepsi öyle birebir gerçekleşiyor ki harika bir dönem olduğu görülüyor.
İslam ahlakının hakimiyeti tüm dünyanın katılımıyla olacak. Rus, Çin, Amerikan siyaseti, Birleşmiş Milletler, masonlar hepsinin katılımıyla olacaktır. Dünya tarihi Mehdiyete göre şekillenmiştir. Birleşmiş Milletler’in kuruluşunun temelinde de Mehdiyet vardır.
İsa Mesih uzuna yakın orta boyludur, atletik bir yapısı vardır. Yüzü duru ve pırıl pırıldır. Ağzı, burnu kusursuz güzelliktedir.
Hadislere göre İsa Mesih keskin bakışlıdır, gözleri yeşile yakın ela rengidir, altın rengine bakan kestane rengi saçlıdır.
Deccaliyete karşı hiçbir devlet tek başına başarılı olamaz. Deccaliyetin kesin yenilgisi Mehdiyet ve İsa Mesih vesilesiyle olur. Deccaliyet Mehdiyet ve İsa Mesih'e hiçbir şekilde güç yetiremez. Bu metafizik bir durumdur. Mehdiyet karşısında kesin yenilecektir.
İsa Mesih'i inşaAllah hep birlikte göreceğiz. Bu nesil Peygamber görmekle şereflenecek. Asıl ilmi mücadeleyi Mehdi yapacaktır. Hristiyanların İslam'a tam dönüşü ise İsa Mesih vesilesiyle olacaktır. İsa Mesih'i görür görmez yüzündeki heybetinden insanlar hemen bir Peygamber gördüklerini anlarlar. Peygamber heybeti çok heyecan vericidir. Peygamberlerin heybeti insanlarda çok etkileyici bir hal oluşturduğu için Peygamberler çok şaka yapar, insanlardaki heyecanı kırarlardı.
Ateist dürüsttür, ben inanamıyorum diye açıkça söyler. Münafık ise kahpedir, haindir alçaktır. Müslümanları içten içe kemirmeye çalışır.
Evrimciler de "mutasyonun yararlı olması arabanın motoruna ateş edip motorun daha iyi olması gibi ihtimaldir" diye itirafta bulunmuşlardır.
Mutasyonlar %99 zararlı %1 etkisizdir. %1 etkisiz olanların da uzun vadede mutlaka zararlı etkilerinin çıktığı bilimsel olarak açıklanmıştır.
Mutasyon canlıların genlerinde meydana gelen hasardır. Mutasyon yeni bir canlı meydana getiremez, bir canlıyı diğerine dönüştüremez.
Bediüzzaman Risale-i Nur'da Mehdi'nin Hicri 1400'de yani 1979'da göreve başlayacağını açık ve net olarak söylemiştir.
Federasyon yaklaşık 200 yıl önce İngiliz derin devletinin planıydı. İstanbul'u, İzmir'i ayırıp Türkleri İç Anadolu'ya hapsetmek istiyorlardı. İngiliz arşivlerinde yer alan harita 1920'lerde İstanbul'u ayrı bir devlet olarak gösteriyor. Amaçları topraklarımızı paramparça etmekti.
700 milyonun üzerinde fosil var, tek bir tane bile evrimi gösteren fosil yok. Fosil kayıtlarında canlılar aşama aşama gelişmiyor.
Trump ve ekibi eleştiriye açık insanlar. Müslüman karşıtı oldukları iddiası gerçekçi değil, tepkileri radikalliğe karşı.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ocak 2017> Daha Fazla

Obama döneminde Amerika tarihinin en büyük manevi çöküntüsünü yaşadı. Trump Amerikan rüyasını yani dindar Amerika'yı yeniden inşa edebilir.
Trump'ın "Radikal İslam"dan bahsetmesinde yanlış bir yön yok. Bununla, Kuran'a uygun olmayan sahabe İslamından uzak İslam'ı kast ediyor.
Radikal İslam diye bir şey yok demek gerçekçi değil. Kuran'da olmayan, yalan hadislere dayalı, şiddeti savunan anlayış radikal İslam'dır.
Kalitenin düşmesi, sanatın ortadan kalkması, neşenin kaybolması, kadın hakları olmaması darbeci zihniyet için gerekçedir. Bunlara önem verelim.
Deccaliyetin çok fazla yancısı, destekçisi, muhbiri olur. Kendi yandaşlarına adeta yalancı cennet sunarken karşı olanları cehennem gibi yaşatır.
Tüm sokakları meyve ağaçlarıyla dolduralım. Halkın tüm meyve ihtiyacı karşılansın. Tüm boş arazilerde tarım yapılsın, tarımı teşvik edelim.
İstişare, İslam'ın önemli hükümlerinden biridir. Peygamberimiz (sav) de hep istişareyle hareket ederdi.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ocak 2017> Daha Fazla

Şii Sünni diye bir ayrım yok, hepimiz Müslümanız. Kardeş olacağız, ittifak edeceğiz, bir olacağız.
Mehdi'nin çıkışının büyük ve küçük alametleri var. Afganistan'ın işgali, Kabe baskını, Irak'ın işgali gibi alametler Mehdi ile aynı dönemde gerçekleşmiştir.
Müslüman her zaman delil ile konuşmalıdır. Eleştirisi de anlatımı da delil ile, Kuran ile, hadis ile, bilim ile olmalıdır.
Abdülhamit'in şahsına bir Müslüman olarak saygı duyuyoruz. İngiliz derin devletinin kuşatması altında kalmış bir insan. Abdülhamit dönemin mağdur bir insanıdır. Onun devrinde İngiliz derin devleti Osmanlı'ya yerleşmiş ve ülkeyi parçalamıştır.
Dünyanın reçetesi Kuran'dır. İslam sahabe dönemindeki gibi yaşanmadığı için her yerde acı yaşanıyor. Huzur, Kuran'la hakim olur.
İngiliz derin devleti Türkiye'yi parçalamaya azmettiği için eyalet ve federasyona zemin hazırlayabilecek hiçbir şeye müsaade edilmemeli.
Churchill'in Beyaz Saray'da büstünün olması İngiliz derin devletinin "Biz her yerdeyiz" anlamında bir mührüdür.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top